Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csupingo

    veterán

    válasz maxxenergie #62839 üzenetére

    A hőfok nem megy egyszer sem vészesen magasra? Gpu-z-vel nézhetnéd játék alatt. Az is elég, hogy csak max.-ra állítod a kijelzést, így kilépés után látod a maximális értékeket. Esetleg terheletlen állapotban is ránézhetsz gpu-z -vel a kártyára. Ha nem állnak vissza az órajelek, akkor bányászvírus is használhatja a kártyát, amitől játékban is csökkenhet a teljesítménye. Valami jóval régebbi driverrel is kipróbálhatod, természetesen. A win energiagazdálkodás teljesítménycentrikuson legyen.

    Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

  • maxxenergie

    senior tag

    válasz maxxenergie #62839 üzenetére

    Sziasztok!

    Segítségre lenne szükségem az alábbi problémával kapcsolatosan.

    Adott egy I5 4690 + 8 GB ram gép, melyben eddig egy MSI 960 2GB volt FSP RIDER 550W táp mellett.

    VGA-t cseréltem Giga G1 Gaming 970-re. DDU-val Driverek le, legújabb 970 Driver fel tiszta telepítéssel.
    OP rendszer WIN 10 64 bit (jogtiszta természetesen)

    Azt csinálja a kártya, hogy kb. 10 perc után (addig minden OK hőfokok is max 65 fokos) beesik az FPS 60-70-ről FHD-ban CUSTOm 8*AA uninge valley tesztprogramban 10-15-re és így is marad. Kisebb felbontáson is kipróbáltam 1024-768-on 8*AA 1 órán át minden Ok :F ha kilépek a progiból a WIN asztal is belassul, egér lassabban megy mappába kattintani is lassabb :U

    Megnéztem a karit másik konfigban ott semmi gondja, hibátlan 1 órán keresztül ment az Uninge Valley max beállításon a fentiek alapján FHD-ban semmi baja ....tartotta FPS-t ...

    Korábban 960 volt a gépében azzal hibátlan volt Driver ugyanaz elvileg ráadásul..

    Tápot cseréltem a konfigban FSP Rider 550W helyett egy Seasonic 600W Moduláris-ra ott is csinálja tehát táp kizárva... azt hittem az gyengélkedik esetleg..

    Proci sem ment 60 fok fölé ramok Ok memória teszt elvégezve mit lehet tenni :F

    SZŰZ WIN 10 újratelepítés megoldhatja ....... vagy esetleg más ötlet vmi ... :F :F

    Előre is köszönöm :R :R

    [ Szerkesztve ]

    ◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

Új hozzászólás Aktív témák