Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xmodule

    őstag

    Hali. Van egy asztali gepem 24/7 ben megy altalaban erre ravan kötve USB vel egy 2TB hdd. A HDD -n van egy mappa ami meg van osztva itthoni halozaton. Namost ha egy masik geppel akarok tallozni a megosztott mappaban neha nem latni semmit. A megosztas egyszeruen eltunik. Aztan megnezem az asztalin, hogy mi a problema es latom nincs megosztva a mappa. Szoval minden nap ujra meg kell osszam. Ez mitöl van? Masik meg hogy ha mondjuk mar meg van osztva es egy masik geppel filmet szeretnek nezni akkor az beakad. Majd megall. Söt van hogy meg sem nyitja. A gep amin neztem wifin csatlakozik a halozathoz. Valami hibas lenne? Az aszti gep pedig kabellal van csatlakoztatva a routerre. A nagygep nem gyenge konfig szoval siman vinnie kellene szerintem. Most vagy a router a rossz, vagy az usb hdd nem elég ide (720p,1080p) filmekröl van szo, vagy pedig nem tudom. Esetleg jobb lenne egy belsö hdd -s NAS? Csak most mi a garancia arra hogy azzal jo lesz es nem fog akadni?

    Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

Új hozzászólás Aktív témák