Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sisi24

    tag

    válasz MrDerekas #61822 üzenetére

    Igen néztem a biosban is a hang dolgot.. Ott Annyit tudok állítani hogy "Auto, és Disabled" Auton volt eleve tehát sztem bekapcsolva volt.

    Utána csinált a gépem olyat is hogy egy újraindítás után egyszer csak nem töltött be a rendszer és ki írta h valami "sajnos nem megfelelően működik vagy mi.. " ott olyan opciót tudtam választani h vagy javítom a rendszert gyárira, vagy kikapcsolom a gépet. Vissza állítottam alap, gyárira, akkor sikerült rendszert látnom na de ha ismét újraindítottam akkor megint ki írta ezt. Most meg rá jöttem h Achiból Ide-re rakom akkor nem adja be ezt a hiba üzenetet.

    Ez mind szép és jó, csak ki szeretném próbálni Windows 7-rendszerrel a hangot hogy hátha azon a rendszeren működik, mert másra már nem tudok gondolni mint hogy win10-es driver nincs hozzá vagy a másik lehetőség, oda van az alaplapi hangkártyám. :U

    Usb-n szeretném telepíteni a rendszert, de nem találja egyáltalán egyik usb-n sem a Pendrive-m, megjegyzem 2db-ot is ki próbáltam egyiket sem találja. Biosban meg látja, én ezt nem értem. Gigabyte Oldalon felraktam minden szükségeset hogy hátha ezért nem találja a pendrive-t.. de így sem működik. :W

    Valami ötlet?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák