Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • simbio

    csendes tag

    Sziasztok!

    Segítség kellene nekem. Remélem valaki tudja a választ. Vettem új cuccokat és összerakva nem működik, de egyenként elvileg igen. Kivéve a RAM-ot, azt nem teszteltük. Szóval adott egy ASUS Z170-P alaplap, hozzá egy Intel Core i3-7350K proci, G.Skill DUO RAM kit Aegis DDR4 (F4-2400C15D-8GIS). Összeraktam, nem kaptam hibajelzést, de képet sem, egyik kimeneten sem. Próbáltam videokarival is, azzal sem kaptam képet. Táp is jó 600W 80%+ Seasonic. Ha kivettem a memóriát, akkor kisípolt 1 hosszú 2 rövidet. Ez lehet a memória hiba, mert nem volt benne? Szóval kutakodtam, amit találtam, az hogy az ASUS honlapján a memória QVL listában nincs benne ez a memória a támogatottak listájában, (érdekes, de 2 darabos G.Skill memória kit egy sem volt a támogatottak között) de a G.Skill honlapján pedig rajta van a támogatott alaplapok között. Na erre varrjak gombot gondoltam. Most ilyenkor mi lehet a probléma? Valóban a memória választás a ludas, esetleg más miatt nem indul, vagyis nem ad képet, vagy csak szimplán én vagyok a béna, nem jól raktam össze? Jó néhány gépet összeraktam, de így még nem jártam. Megjegyzem ezt nem én válogattam össze, csak hozzám került, hogy segítsek összerakni. Előre is köszönöm a válaszokat. :D

    Sose vitatkozz hülyékkel, mert le kell süllyedj a színtükre, ott pedig nyernek a rutinjukkal :D

Új hozzászólás Aktív témák