Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunork

    veterán

    válasz Árjaharcos88 #11164 üzenetére

    Szia!

    Hát tegnap eltűntem, mert muszáj volt lerészegednem picit... :) Viszont remek tejfölös-tárkonyos bablevest főztem főtt-füstölt tarjával! :D :K

    A lényeg: a Bios a legutolsó nem béta verzióra frissítve (2.20) , és amit írtál, igen, látszik az alsó két sor, bár nem tudom, miért kérdezted. :F
    Mindentől függetlenül az ASMedia drivert nem tudom telepíteni, bár ami érdekes, az én gépem POST-ja igen lassú, viszont már a legelején kiírja a legfelső sorban, hogy ASmedia Driver AHCI Mode...stb. Fura... :F
    És a Storage menüben továbbra sincsen az ominózus két sor, a Sata Controller 0 és 1...de már nem érdekel, végül is gyors és stabil a rendszer...lásd alább:

    Gyorsan leszögezem: nem érdekel az élményindex, főleg, hogy megtudtam, SSD nélkül minden merevlemez 5,9 max pontot kap! Ha ez nem nézem, akkor amúgy 7,5 az index...

    Csak ennek okán bemásztam az Eszközkezelőbe, és észrevettem, hogy nincs ott az ASMedia driver, ebből indult az egész.

    Viszont feltettem az Asrock XFastRam-ot, mely segítségével egy ramdisk jött létre a Firefox/IE cache részére, és gyorsabb a böngészés, nem kicsit. (amúgy sem volt lassú...)

    A hidegindítás után most már lement a W8 boot-idő 45 mp-re! :K Hibernált állapotból nem változott. Sokat nyerhetnék ezen, ha a lap nem indulna lassan, pedig nem ócska összetevőkből áll a rendszer...viszont van 3 HDD és 2 ODD, azért ez sem mindegy...

    És itt a végleges kezdőképernyő:

    Köszönöm mindenkinek, aki próbált valamit segíteni, ötletet adni! :R

    [ Szerkesztve ]

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Új hozzászólás Aktív témák