Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • simi811118

    aktív tag

    válasz kNG #46979 üzenetére

    Szia!
    Felesleges gyári hangszórókhoz/alap komponens szetthez felső kategóriás aktív fejet venni.
    Tehát a cél a gyári rádió kiváltása, usb-s zenehallgatás, max 30Eft-os árkategória.
    Volt MK1 Focusom, nekem a jó öreg kazettás magnóval, ezt cseréltem egy anno 25Eft-os Sony 414U-re, a gyári hangszórók már ettől bőven megtáltosodtak.
    Én ezekből választanék : Sony, Clarion, Pioneer, Alpine, Kenwood
    Hogy melyiket, az egyéni ízléstől függ. De legalább egy pár RCA legyen rajta, ha később subot szeretnél betenni. Árgép, árukereső, árkategória beállít, márkákat kiválaszt és mehet a keresés. Egyikkel sem fogsz mellétrafálni!
    Fentebb menni nincs értelme. Sőt, ha nem ragaszkodsz a cd-hez, akkor egy mechanika nélküli Kenwood KMM olyan 20 körül megkapható, a maradék tizesből pedig nem "csipogót" (bár én úgy a kiscsirkéket hívom - nem pedig a magassugárzót) hanem 2 tábla bitumenlapot vennék a két első ajtóba. A gyári hangszórókból előjönne a mélytartomány (előrébb lennél vele bármely új komponens szett helyett az alsó kategóriában) és még lehet ládára sem lenne szükséged. Nem lesz diszkóautó, de a normális napi zenehallgatáshoz elég lesz. Rendszerbővítés esetén pedig mindenképp szükséges lesz (tehát így is - úgy is elkerülhetetelen)

Új hozzászólás Aktív témák