Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peti85

    senior tag

    válasz mandras81 #44728 üzenetére

    Én Mazda 3-ban (BK) húztam be új hangszóró kábelt az első ajtókba. Igenis meg lehet csinálni ajtólevétel nélkül... de nem biztos, hogy időben jobban jársz :) Ha nem szeretnéd ennyire szétbontani, akkor szánj rá kicsit több időt és TÜRELEM! Én ez alapján csináltam: [link] Bár ez MX-5, a 3-ason sincsen több hely. Épp hogy szét tudtam húzni a csatlakozót, majd valahogy kifordítani. Ha nem szeded le az ajtót, akkor egy jó tanács: ha kint van a csatlakozó a helyéről, akkor a lukat ragaszd körbe szigetelő szalaggal, mert elég éles a széle és felsértheti a vezetékek szigetelését feszegetés közben.
    Ha nekem sikerült egy noname 2,5-es kicsit merev, de legalább réznek látszó kábelt átfűznöm, akkor másnak is menni fog.

    A másik kérdésedre érkezett hozzászólásokra: Nekem is 5-6 méteres 10-es tápkábel megy a csomagtartóba egy Audiosn SRX4-hez (köszi mégegyszer a segítséget a választásban!) és az ég világon semmi baj vele. De ha nekem nem hisztek, itt van a Connection hivatalos kalkulátora és táblázata. Hülyék lennének nem a vastagabbat rásózni a vevőre!

    HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

Új hozzászólás Aktív témák