Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    válasz balazska92 #40780 üzenetére

    lehajtható előlap mögött lesz a cd lyuka :)
    az a beépített erősítőjének a névleges adata, annak csak töredékét tudja R.M.S. az az tényleges teljesítmény leadásban.
    Én még annyit segítenék neked, hogy valóban az ilyen xplod meg oxplod meg mindenplód hangszínjavítóelmegváltoztató dolgokat érdemes elfelejteni, mivel elmossák a hangképet és tényleg nyerbálják a hangszórókat, továbbá én azt vettem észre, hogy ezek nélkül -eq stb. alapon- egy deka mély sem lesz szimplán első szettel.... és itt megint vissza kanyarodunk oda, hogy kelleni fog a teljes hangkép eléréséhez egy -ha alapvető feladatok ellátásra is- egy mélyláda :)

    én is úgy voltam vele, hogy szigetelés+fasza első szett, mindez erősítőről hajtva: no lesz itt annyi mély hogy ihajj csihajj, de ha nem kapcsoltam be -nálam jvcnél loud-ként szereplő- hangszínmegváltoztató dolgot, akkor egy deka mély nem jött ki, vagy csak érezhetően kevesebb, mint mindezen autóhifi pályafutásom megkezdése előtt....

    na most ez amit fent leírtam ez teljesen jó is, mivel az első ajtókban a magas és mélyközép, hátulról pedig a mélynek kell jönnie, egy teljes hifinél így kellene kinéznie a dolognak

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák