Hirdetés

Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz LordDarkness #44968 üzenetére

    Szia
    Én egy időben gondolkoztam az Nvidia-n, és mindenhol azt láttam hogy kb parriban van a két zsuga, ergó adnál a szarnak egy pofont...hacsak nem próbálkozni akarsz, és kipróbálnád mindkét oldalt...Ezért most aztán lehet hogy megköveznek ebben a topicban, de én ezt olvastam róluk...
    Előnye elvben van a 4850-nek, hiszen elvben erősseb vas, és ha a jövőt nézed, és tetszenének a 10.1-es játékok, amik idén kijönnek akkor jobb a 4850...
    Nekem pld pont a kártyád topicjában javasolták hogy ha már megvan a 4850 ne cseréljem le...én mondjuk azóta szívom kicsit a fogam, mert gyakorlatilag pont azok a játékok jönnének be amik Nvidia-ra vannak hegyezve, meg PhysX-re...ezt én buktam...(már tuti nem csereberélek)
    Tehát összegezve: Pillanatnyilag kb egyforma erejű kártyákról beszélünk játékok alatt...a jövőt meg szerintem kevesen látjuk, mennyire lesz elég akár a 4850 is a megjelenő játékoknak,illetve hogy azok közül neked melyik fog jobban tetszeni(PhysX vs. 10.1)
    Remélem sikerült egy picit összezavarni ;) :DDD
    üdv
    Twine
    Szerk: Látom lekéstem...és páran már válaszoltak....igy az összezavarás sikertelen volt,,mert a döntést meghoztad ;) :)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák