Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kabar

    senior tag

    válasz dgyuri0123 #36086 üzenetére

    Nekem is ezek tűntek fel. Ezenkívül nekem ez az egész interlace olyannak tűnik mint a szalagos magnók esetén a zajcsökkentő módszerek. Levágta a sistergést, meg mellette még egy csomó egyebet is. Az interlace meg odarajzol dolgokat, amelyek tulajdonképpen lehet, hogy ott sincsenek. Így lehet például éleket is elmosni. Ez alapján megítélni egy médialejátszót, hát nem tudom. Nálunk van BD-c5500 is (elég előkelő helyen végzett), meg MED1000X3D is, de eszembe sem jutna az előbbit használni médialejátszáshoz. A DLNA-nak nagyon sok korlátja van, akármelyik programot is használod (feliratkezelés, hangok kezelése). Még ha DS214Play is van a birtokodban, akkor is az a táblaeszközökhöz, telefonokhoz jó, pedig igen komoly transzkóder van benne, nem gyenge NAS. Érdekes még a Mede600X3D és MedeX8003D közötti markáns különbség is. Szóval a legkevesebb az, hogy igen érdekes ez a teszt....
    A Pioneeer BDP-450 meg nem is fért fel ide, Dune HD MAX 51 pont Asus BDS-700 130 pont. Faxa kis lábasbemutató után lehetett ez a cikkírás.

    [ Szerkesztve ]

    "Der erste Trunk aus dem Becher der Naturwissenschaft macht atheistisch; aber auf dem Grund des Bechers wartet Gott.“

Új hozzászólás Aktív témák