Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • limpi

    aktív tag

    válasz blakey #17349 üzenetére

    Miért gondolod, hogy a fogadó készülék (jelen esetben egy iPad Pro 9.7") ne tudna elég hangosan "visszakiabálni"?
    A router-ekről ellenben pont ismert, hogy – szabályozási okokból – vissza vannak fogva.
    Ezért gondolom, hogy router oldalon kell növelni a jelet.
    Meg mert tele van a net TX-boost trükközéssel és (amikor megy) akkor elégedettek vele.
    (Meg vannak ezek a nagy antennák is, de azokkal valóban teljesen vegyes a tapasztalat, szóval ki kell próbálnom nálam milyen. Valószínűleg nem lesz jó, de hátha mégis... :D
    Ha nem jó, akkor majd még megemelem a router-t fél méterrel. Hátha attól lesz pont jó.)

    De egyébként ez az iPad az RT-AX68U 5 GHz-én túl – az RP-N12-n keresztül – a 2.4 GHz-ére is tud csatlakozni (repeater nélkül közvetlenül viszont instabil, mint ahogy az RT-N18U-val is volt), valamint még a T-Mobile LTE hálózatára is! :) Kedve szerint váltogathat, mégis az 5 GHz-et szereti legjobban. A net működésével meg nincs is gond rajta. (Bár szerintem néha LTE-re vált át rövidebb időre.) Csak nem tetszik, hogy csomószor minimális térerőt mutat csak a WiFi ikon vagy átmenetileg eltűnik. Idegesítő. Emiatt akarnám csak kicsit jobbra. :))
    Csak ezért még egy router-t szerintem te sem vennél a helyemben...

    [ Szerkesztve ]

    <:v)

Új hozzászólás Aktív témák