Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemeth989

    senior tag

    válasz #40993792 #617 üzenetére

    Én azért néha sajnálom, hogy statisztikákat nem lehet megnézni. Ilyenkor azért kíváncsi lennék, milyen teljesítménye van "ez egy szar játék" típusú felhasználónak. Nem igazán értem, hogy néha mit képzelnek az emberek.
    MM szopás, az hogy berak 2 szinttel nagyobb tankot, nem igazán értem mi ezzel a gond (wotban is ugyanez van, sőt én játszottam már akkor is zártban, mikor Tigrissel mentem MAUS-ra, sírtam? nem), nem hiszem, hogy nekem kellene a 2 szinttel nagyobbat kilőnöm. Még ha találkozok is vele, fedezékbe vonulok, csak van olyan pillanat amikor nem figyel rád, ellőtte magát, nem vagy spotolva és simán tudod lőni. Ha meg gyenge pontot nem ismersz, az meg ne a játék hibája legyen. Szerintem 10-ből olyan nagyon max 3-4 csatában fordul ez elő, azonfelül 1 tier különbség van. Mondjuk az sincs megemlítve, mikor top tier vagy. De gondolom azt ne is vegyük ide.
    Az hogy 0-15ös eredmények, a 15-ben te is benne vagy, azt mutatja nem igazán voltál hatékony. Van egy olyan érzésem, a sírók szerintem ilyen 0 sebzéssel felérő teljesítményük van ilyenkor. Ez van, mindenkinél beszokott egy-egy ilyen csata köszönni.
    Szerintem benne van a hiba, de én az ilyen 10 vereséges sorozatokkal, miért nem találkozom? Ha valakinek ilyen sorozat köszön be, miért kell erőltetni, rakja le egy 20 percre. Nekem is volt már vereség sorozatom, de kb. 4-5 után 30 perc szünet, jöttek is a winek.
    A másik OP tankok, csak én látom, hogy közel se ennyire kritikus a helyzet. Nekem miért nincs problémám ilyenekkel, valaki válaszolja már meg ezt az egyszerű kérdést? Ha valami nagyon szétkap, kb. 5 perc alatt az internet bugyraiban alias google a barátod, tudod hol a gyenge pontja.
    Amúgy biztos bennem van a hiba, hogy én ilyenekkel nem találkozom, vagy nem látom vészesnek a helyzetet.
    Sry nekem minden hibájával együtt ami van, mert nem tökéletes a játék, de szórakoztat és tetszik.

    [ Szerkesztve ]

    RideMyStyle "LoveMyWilier"

Új hozzászólás Aktív témák