Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aszpirin

    senior tag

    válasz Lien #114416 üzenetére

    "Van-e a macnek alap videofelvevoje (mint mondjuk az nvidia experience) illetve alap videovagoja"
    Igen és igen.
    A videó felvétele elég egyszerű (bár nem egyszerű megjegyezni már az én koromban :D Shif+Command+5, és alul megjelenik egy pár ikon, amiből kiválaszthatod, hogy képet akarsz készíteni a teljes képernyőről, egy ablakról, vagy egy kijelölt területről, vagy videót a teljes képernyőről vagy csak egy adott ablakról. Aztán ráböksz a Capture/Record gombra. Videórögzítésnél lesz egy látható ikon, amivel leállíthatod. Opciók is vannak, beálíthatod, hogy hová tegye, hogyan nevezze el, stb. A korábbi beállításaidat megjegyzi, és a következő alkalomma már nem kell semmit beállítanod (azt sem, hogy mit akarsz csinálni, kivéve, ha meg akarod változtatni).

    Videóvágó/szekkesztő: az iMovie-t az Apple fejleszti, és bár nincs alapból a gépen, ingyenes, az App Store-ból tudod letölteni. A tudása szerintem bőven elég ahhoz, amit szeretnél. Konkrétan elég sokat tud, és viszonylag komolyabb (de mindenképp nézhető) zenei klipet is készítettem már vele.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák