Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • asdf_

    veterán

    Van egy vizozon elotti Galaxy Ace 2-m, meg 2.3-as Gingerbread-del. Most befognam valamire, van ra meg regrol letoltott 4.1-es Jelly beanem, ami nem 100%-ban gyari, elofordulhat, hogy meg kell menteni utana a keszuleket, ezert ugy szeretnek nekimenni, hogy ilyen esetben legyen mibol dolgozni. De nagyon reg foglalkoztam mar ilyennel, akkor is csak erintolegesen es hianyzik egy lepcso vagy valami.

    Amit el szeretnek erni, hogy feldugom a telefont egy linuxos gepre, ott latom a telefon kismillio particiojat, es azokat dd-vel egyesevel atmasolni a szamitogepre (kulonosen a modemfs-t ugyebar). Es ezt nem tudom osszehozni. Bootloader menuben nem igy latom, download menuben nem igy latom, fejlesztoi modot hiaba kapcsolom be, akkor is MTP modban kapcsolodik a gephez a telefon (miert?!?!?). Hogy a feneben erem el, hogy lassam ezeket a particiokat? Kell neki egy CWM es ott mar tudok olyat nyomni a bootmenuben? Vagy ez mocsokregi cucc ez ilyenhez, mert guglizva olyat is talaltam, hogy a keszulekbe betett sd kartyara lehet ilyet csinalni. Feltetelezem, akkor ide root meg terminal emulator kell, bar a telefonon valo parancssoros gepelest valahogy nagyon kihagynam, szoval erosen preferalt a linuxos gephez kotom verzio.

Új hozzászólás Aktív témák