Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BluEyes

    őstag

    Sziasztok, ötleteket szeretnék!

    Vernee Thor, legfrisseb gyári rom van rajta 4 éve, tette a dolgát eddig.
    Reseteltem a telefont (időközben már vagy 3x), minden ok, wifi megy, telefon és sms funkciók faszák, frissítések jönnek, telepítgetem a szükséges progikat, minden is fasza.
    És akkor eljutottam a Viberhez. Nem sikerül az aktiválás. Levél supportnak, náluk minden fasza, nincs letiltva a szám. Sok éve használom ezzel a telószámommal, eddig mindig símán aktiváltam egy ilyen reset után oszt működött. Most az istennek se. Próbáltam több sim kártyával, több mobilhálózaton (Yettel,Voda), több wifi hálón (Tkom, Digi), próbáltam másik számot aktiválni a készülékről, de nem hajlandó.
    Próbáltam régebbi Viber verzét, 2019-est, azt se sikerült aktiválni.

    Én a saját agyammal oda jutottam, hogy már csak a telefon maradt, minden egyéb alkatrészt kicseréltem a láncban. Létezik-e, hogy a recovery megsérül, minden működ, de pont valami fájl ami kell a Vibernek, az megmakkan, oszt sose lesz már jó? Nincs egyéb ötletem.

    [ Szerkesztve ]

    Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

  • Faresz29

    aktív tag

    Sziasztok!

    Talákozott már valaki az alábbi hibával:

    Az alany egy 1éves Redmi Note 9

    - Nem frogatja el a képernyőt automatikusan
    - Az iránytű rosszul mutat
    - A fényképezőgép fejjel lefelé fényképez

    Mit csináljak vele?
    Valami tipp esetleg?

  • cidalain

    veterán

    válasz Faresz29 #44002 üzenetére

    Szerintem betojt az egyik szenzor, ami érzékeli a teló orientációját/ dőlését

    >> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

  • Faresz29

    aktív tag

    válasz cidalain #44003 üzenetére

    Akkor szinte biztos, hogy hardveres, és nem szoftveres?
    Szervíz gonolom?

  • crok

    Topikgazda

    válasz Faresz29 #44002 üzenetére

    Tárcsázóban *#*#6484#*#* alias *#*#MIUI#*#* vagy Beállítások - Telefonról - Minden info - Kernel - ezt nyomkodd sokszor. Ez a gyári tesztek menüje. Itt jobb fent kéne legyen egy menü, szerintem itt kéne legyen egyes elemeknek a kalibrációja meg tesztjei. Giroszkóp / gyorsulásmérő / mágneses tér szenzorok tesztjét és kalibrációját csináld meg legalább (vannak kalibrációk amik csak a teszteken belül vannak feltűntetve, van amelyik csak a tesztlista jobb sarkában a menüben..). Ha nem megy át a megfelelő teszteken akkor szervíz. Iránytűhöz az iránytű app-ben van kalibráció.

    Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

  • Viktor0610

    MODERÁTOR

    válasz crok #44005 üzenetére

    Én a szokásos, "ultimate", gyári visszaállítást még kipróbálnám a szerviz előtt.
    Úgyis azzal kezdik.

    Samsung Galaxy A54

  • HoTaZo

    őstag

    válasz crok #44005 üzenetére

    Ilyen "Gyári teszt" menüt tudsz Lenovo (M10 full hd plus) tablethez is?

    Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

  • Kozi75

    csendes tag

    Sziasztok!

    Új telefont vettem, Realme GT2 Pro. Android 12 van rajta. Kezdeném belakni, de van egy baromi idegesítő dolog: az appok egy jó része csak mobilneten keresztül hajlandó frissülni, wifin keresztül nem. Mit lehet ilyenkor tenni?
    Köszi előre is!

  • Sokka

    aktív tag

    Üdv.
    Ide is beírom a problémámat, hátha valakinek akadna ötlete a megoldásra.
    Android Autó alkalmazás és Xiaomi Redmi Note 10 5G telefon.
    Kábellel csatlakoztatom a telefont az autó fejegységéhez, automatikusan indul is az AA alkalmazás, rendre indítja az autó kijelzőjén is. Mindaddig tökéletesen működik, amig a telefon töltöttsége el nem éri a 95-97%-ot. Ekkor feldobja a telefon, hogy válasszam ki, mit szeretnék kezdeni az USB csatlakoztatással. (Fénykép, adatátvitel...)
    De ez kb. 1 másodperc, aztán újra csatlakozik az autóhoz, indul újra a Waze. (Ált. ezt használom Android Autón.) De 5-10 másodperc, és újfent eldobja a kapcsolatot, és ez ismétlődik folyamatosan. Gyakorlatilag feltöltött állapotban használhatatlan a telefonom az autóval összekötve.
    Ez a harmadik Xiaomi készülékem, de eddig egyikkel sem volt ilyen gondom.

    ¤>Xiaomi_Redmi_Note_10_5G<¤><¤>70MAI_Pro_Plus<¤>Mibro-A1<¤

  • svgyula

    addikt

    válasz Sokka #44009 üzenetére

    Szia! A telefon fejlesztői menüben tudod beállítani az USB viselkedését. Azzal próbálkozz. Ha ott beállítod akkor nem(?) fog szórakozni a csatlakozással. Vagy feltelepíted a Waze-t a fejegységre és WIFI megosztást csinálsz a telefonról, hogy online működjön.

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

  • cidalain

    veterán

    válasz svgyula #44010 üzenetére

    (nem biztos hogy androidos a fejegysége, így a waze telepítés oda nem valószínű hogy működik)

    Illetve megnézném a telefont töltéskor egy PC-n, hogy ott is eljátsza-e ezt.
    Ez olyan problémának tűnik, mintha a kábelt ki-be húzkodnánk 10 másodpercenként, vagy az USB-ből hol jön táp, hol nem.
    Ha a PC-nél is ilyesmit nem csinál a telefon, akkor a teló töltésvezérlője szórakozik szerintem (és lehet hogy valami beállítással ez kikapcsolható), ha viszont nem, akkor az autóban kell keresni a problémát -> kérdés mit, és hogyan.

    [ Szerkesztve ]

    >> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

  • Mcrazy

    őstag

    válasz Sokka #44009 üzenetére

    Ha van a telefonon intelligens töltés vezérlés, akkor első körben azt kapcsold ki.

    Üdv: Mcrazy

  • Sokka

    aktív tag

    válasz svgyula #44010 üzenetére

    A fejlesztői beállítást már próbáltam, de nem hozott eredményt. A fejegység sajnos nem androidos, így ez az opció sem játszik.

    ¤>Xiaomi_Redmi_Note_10_5G<¤><¤>70MAI_Pro_Plus<¤>Mibro-A1<¤

  • Sokka

    aktív tag

    válasz cidalain #44011 üzenetére

    Az biztos, hogy a telefonban keresendő a bibi, mivel mint azt írtam ez a harmadik xiaomi, amit használok az autóval összekötve, és eddig nem volt ilyen gondom. Pc-vel még nem próbáltam, de esetleg megnézem majd azt is. Egyébként tényleg olyan a jelenség, mintha ki-be húznánk a kábelt. Gondolom ennél a töltöttségi szintnél váltana kíméletes töltésre.

    ¤>Xiaomi_Redmi_Note_10_5G<¤><¤>70MAI_Pro_Plus<¤>Mibro-A1<¤

  • Sokka

    aktív tag

    válasz Mcrazy #44012 üzenetére

    Ilyesmi beállítást nem találok sajnos.

    ¤>Xiaomi_Redmi_Note_10_5G<¤><¤>70MAI_Pro_Plus<¤>Mibro-A1<¤

  • gya/352

    tag

    válasz Sokka #44014 üzenetére

    Probabol csereld ki a kabelt meg akkor is ha mas teloval nem csinalja ezt. Az is okzhatja.

  • janakbacsi

    őstag

    rom csere előtt vagyok, wipe-ok után ezt a hibaüzenetet kapom. mi a probléma?

    "You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

  • crok

    Topikgazda

    válasz janakbacsi #44017 üzenetére

    Biztosan erre valo az a TWRP?

    Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

  • bobby45

    tag

    Sziasztok egy Honor 20 kijelzőcsere mennyire macerás otthoni körülmények között? Úgy értem ha megrendelem a kijelzőt ki tudnám cserélni? :U

  • cidalain

    veterán

    válasz bobby45 #44019 üzenetére

    Mi nem tudhatjuk hogy egy ilyesmi feladat és a te szerelési képességeid milyen viszonyban vannak :)
    Less meg egy youtube-os kijelzőcsere videót az adott típushoz, abból el tudod dönteni a kérdést. Például itt egy, de van több is fent. Így legalább az is meglesz, hogy hogyan kell csinálni, mire kell figyelni...

    [ Szerkesztve ]

    >> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

  • bobby45

    tag

    válasz cidalain #44020 üzenetére

    igen megnéztem hát elég macerás :F

    csak azért gondoltam mert kijelzőt elvileg lehet 15k körül rendelni bele, de szervízek 30k-ért cserélnék ki kijelzővel együtt.
    tehát ha magam csinálnám 15k-t tudnék spórolni elvileg :Y

  • Joshi

    titán

    Előre is bocs ha rossz helyen kérdezek. :B
    Hogy tudom megnézni a telefonomban (Samsung Galaxy J530F), hogy az kártyafüggő vagy kártyafüggetlen?

  • cidalain

    veterán

    válasz bobby45 #44021 üzenetére

    Igen. Ha a rutin, és a tapasztalatlanság hiánya miatt esetleg hibázol, akkor a megspórolt 15k-ból nem tudsz új telót venni.
    A 15k a tudás, a garancia ára, és hogy a jóember aki csinálja tudjon kenyeret venni.

    >> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

  • bobby45

    tag

    válasz cidalain #44023 üzenetére

    láttam már kutyán gatyát... a szervizesek se mindenhatóak, sőt. mindenhol csak a lehúzás megy, azért gondoltam házilag nekiállni. kis kézügyesség és a videó alapján menne, nem nekem hanem egy olyannak akinek nincs akkora durung keze mint nekem...

    jó kis órabér a 20 perces munkáért 15-ezer, vegyen magának kenyeret de ha lehet ne én adjam neki az árát ha meg lehet házilag is oldani..

  • cidalain

    veterán

    válasz bobby45 #44024 üzenetére

    Jó, de most miért a szervizeseket kell szapulni?
    A kenyeret is magad sütöd, miután megőrölted a malmodban a saját búzád? Minden szolgáltatást adó kókler?
    Ez egy szolgáltatás, ennyibe kerül. Tudja mit kell csinálni, van kézügyessége, szerszáma, ad rá garanciát.

    De persze meg lehet oldani házilag, a YT videó a segédlet. De ahogy leveszem nem tudod megoldani házilag. A hivatalos szerviz drága. Keresd meg akkor a szomszéd Pistikét, hátha bevállalja két üveg Soproniért (ezek szoktak egyébként a legnagyobb taknyolások lenni)...

    Csak akkor meg nem értem az eredeti kérdést.

    >> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

  • tordaitibi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz bobby45 #44024 üzenetére

    Megnyugtatlak hogy a szervizesek de még sztárügyvédek sincsenek a fasorba se a maszek bőrgyógyászhoz.
    Elmentem hozzá mert száradt a kezemen a bőr, 3 percet voltam bennt amiből 2 perc az adataim felvételével telt, az 1 perc egy kenőcs kiírásra fordítódott. Ezért a 3 percért 16ezer forintot kért azaz órabérre kivetítve 320ezer Ft az órabére.
    Te meg waze sz@ros 15ezerért szapulod a szervizest amikor az gyakorlati produktumot is végez? :D

    Amúgy ez a felfogás onnan jön hogy se te se a környzetedbe senki nem volt sose vállalkozó.
    Próóbáld ki egyszer, pl. egy gyorsszervizt.
    Kihívnak egy csöpögő csaphoz, kimész azzal a szervizautóddal ami került 6 millióba, a benne lévő szerszámok 5 millába.
    Kapsz a csapgumi cseréért 500 forintot merhátugye ennyit akar adni a házinéni mert szerinte ennyibe van neked. Igaz te 6ezret kérnél de most hagyjuk, az 500 forintért te még 3 hónap garanciát is adsz a csaptelepre. :) :DD
    És a 500 forintot, amiből az alkatrész 300Ft volt, 60%-át leadózod valamint tankolsz az autóba 1000-ért. Ja tartasz még a haszonból könyvelőt, esetleg alkalmazozóttat tartasz, céges mobilt üzemeltetesz etc.
    Jeeeeeee................. Milliomos leszel garantáltan.

    [ Szerkesztve ]

  • bobby45

    tag

    válasz tordaitibi #44026 üzenetére

    :C

    nem kell ez a kioktató duma, csak azt mondtam ha meg lehet házilag is csinálni akkor minek vigyem szervízbe...amúgy meg amig ti itt az okosságokat löktétek már meg is csinálta egy barátom akinek volt kézügyessége.... Ennyi.

    a megmaradt 15k-n meg iszunk pár pofa sört aztán jót röhögünk az okosságaitokon :C

    ti meg csak járjatok bőrgyógyászhoz százezeré, meg hívjatok csöpögő vízcsaphoz szakembert, ebből jön le mihez is értetek... téma részemről lezárva. pá... :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • cidalain

    veterán

    válasz bobby45 #44027 üzenetére

    11.32-kor még elvileg lehet rendelni a kijelzőt szöveg volt. Majd gyorsan megrendelted, találtál havert is, kicserélte. 15.07-re meg is volt a csere.
    Akkor minek kellett a fórum? :U

    [ Szerkesztve ]

    >> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

  • tordaitibi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz bobby45 #44027 üzenetére

    Félreértesz.
    Nem volt szándékomban kioktató stílust felvenni.

    Az jött le hogy drága a szerviz, szeretnéd magad megcsinálni a kijelzőcserét.
    Itt senki nem tudja, mennyi készséged, célserszámod és tudásod van ehhez, ezért erőltettük a szervizt. Pl. egy ragasztott kijelzőt nem faék egyszerű művelet levenni. Vagy a sok helyen alkalmazott módszer amikor a kijelzőre pakolsz vissza mindent, alaplapot, modulokat, haajszálvékony sokeres szalagkábelekkel. 1 eret törjél csak meg vagy karcolj el a szalagon.
    Ha a szervizbe egy megszaladt mozdulat miatt letépik a wireless modult vagy lekarcolják a soc pár lábát a panelről akkor is visszakapod a telefonodat javítva.
    Ha ugyanezt te követed el otthon akkor kuka. És ennél hogy tönkretetted, sokkalta olcsóbb a szerviz.

    Én magam kb. kéttucatnyi telefonon, tableten cseréltem kijelzőt, touchscreent.
    És múlt évben a saját Xiaomimat elvittem szervizbe kijelzőcserére mert az akkor, 5+ éve volt, most meg 60-hoz közeledve annyira elromlott a szemem hogy nem álltam neki ad-hoc, sikerül vagy nem sikerül alapon.
    És minden vakarózás nélkül kifizettem a munkadíjat.

    Nem akartalak megbántani csak annyira kötöd az ebet a karóhoz, erre írtam hogy ugyan kisvállálkozzál már, csak egy évre, egy próba erejéig.

    Részemről én is lezártam, kiszálltam. Páá neked is varázsló.

    [ Szerkesztve ]

  • svgyula

    addikt

    válasz bobby45 #44024 üzenetére

    Szia! A "kis kézügyesség" az nagyon karcsú lesz egy ilyen művelethez! A fiam régóta csinálja és még mindig rengeteg a meglepetés! Arról nem is beszélek, hogy amit "te" megrendelsz azzal nem is biztos, hogy rendesen fog működni ha(?) egyáltalán. Mert ugye lehet egy sima utángyártott és akkor mit csinálsz? Hova mész garanciáztatni a kicci kínaihoz aki küld egy másik utángyártottat?

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

  • Mr Dini

    addikt

    LOGOUT blog

    1. Bár nem tudom, hogy lesz-e itt olyan bárki, akinek szüksége lehet rá, mert épp kernelt fabrikál (amúgy ne tedd, ha van életed, nem éri meg :DDD) és optimalizálni akarja.

    Szóval ha az eszközödhöz 4.19 előtti linux kernel van és clanggal szeretnéd bootolni, akkor nincs még teljeskörű LLVM támogatás alapból. A google féle gas-sal, meg egy tucat flaggel meg lehet oldani, de elképzelhető, hogy így se fog bootolni, ha a jelenleg legfrissebb google féle clang 14.0.2-vel fordít az ember. Clang 15-öt meg el lehet felejteni. Ha backportolod az LLVM makefile változásokat 4.19 alól, akkor remekül lefordul a kernel google gas nélkül is egy bármilyen clanggal, de szintén nem fog bebootolni, last kmesg se lesz esélyesen. Ha ilyen van, akkor (meg amúgy is célszerű) defconfigban ezt átlőni:

    CONFIG_FORTIFY_SOURCE=y

    Hogy ne legyen y, hanem unset. Clang alatt eleve nem működik stabilan a fortify, későbbi kerneleknél le van tiltva alapból, ha clanggal van fordítva a kernel. Így rendben bootol.

    Ami még egy marha nagy rejtély, hogy bizonyos romokon bebootol ugyanaz a kernel, míg másokon csak úgy, ha előtte felmegy egy másik kernel és utána kerül fel a clangos verzió. Erre egyelőre nem sikerült rájönni.

    Ja és bónusz: ha msm kerneled van, érdemes ránézni, hogy ennek a patchnek van-e értelme: [link] Elég sok helyen "érdekesek" a qcom források és lazán elmásznak pointerek. Enélkül szintén nem bootol. Persze ez nincs leírva sehol.

    2. Van egy user, aki flashelni próbálta a romot ugyanazon az eszközön, ami nekem is van. Állítása szerint minden más rom felment neki, csak nem ez a rom. Ugyanaz a twrp verziója és a vendor partíció mérete is. A system partíció rendben felmegy, de a vendor írásnál elakad mindig. Állítása szerint a zip, amit leszedett nem corrupted. Van ötlet erre esetleg? Vendor wipe megvolt.

    3. Van valami bevált userspace dolog rom battery használatot elemezni? Nem feltétlen app, lehet elf bináris is. Voltak ilyen hibák, hogy elrontottam a vendorban a szenzorok linkelését és ez okozott jó nagy ksoftirqd-t, de valami hihetetlen nehéz volt debuggolni, ugyanis csak a top kimenetben látszott, hogy ksoftirqd 90%-ot zabál, mást nem adott infónak. Dmesg, logcat off volt. Szeretnék ránézni, hátha vannak hasonló bugok a rendszerben.

    Köszi!

    Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

  • crok

    Topikgazda

    válasz Mr Dini #44031 üzenetére

    Első kettőhöz -sajnos vagy nem :D- már nem tudok érdemben hozzászólni mert rég kellett magamnak kernelt forgatnom (meg van életem :D). Vagyis a másodikhoz: csak a boot.img-t teszed te is ő is fel közvetlen /boot-ba vagy AnyKernel3-al pl. [1] [2]?

    Harmadikhoz: esetleg bugreport + Battery Historian? Vagy eleve csak a kapott bugreport.zip-ben a bugreport txt-ben keress (pl. PROCESS TIMES alatt, aztán a DUMP OF SERVICE batterystats -> Statistics since last charge -> a 0 user alatt), abban minden is benne lesz, főleg ha a full-wake-history-t is bekapcsolod előtte (vagy kézzel monitorozni a DUMP OF SERVICE CRITICAL cpuinfo-t). Bár igaz akkor is leginkább az API adatait használhatod fel.. egy próbát mindenképp megér, ja, és nézd meg mindkét fajta diagramot nézd meg (Historian V2 és Historian-t is). Meg kernel trace, ftrace [1] [2] meg mondjuk [3] de ebből keresd meg a kerneledhez valót, csak hogy van-e benne változás.

    Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

  • Mr Dini

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz crok #44032 üzenetére

    Köszi a reakciót.

    Bocsi, a második kapcsán lehet nem hangsúlyoztam eléggé, de romról és nem kernelről lenne szó. Az a story, hogy a rom saját (Pixel Experience alapú) és van egy user, akinek az istennek se megy fel clean flashben a dolog. Javasoltam neki, hogy rakjon fel fastboot miui-t, aztán tegye fel a legfrissebb twrp-t és onnan flasheljen egy system, vendor és data wipe után. Mindig elakad a vendor flashingnél. Pedig előtte a system felmegy. Standalone kernelhez egyébként használok anykernel3-at, de azt most itt nem releváns.

    A harmadikhoz meg rengeteg olvasnivalót adtál, nagyon köszi! Egyébként az idle usage nem vészes. Egy SELinux rule hiányzott egy kernel wakelock fájlon, azóta rendben van. Csak ha ténylegesen megy a képernyő vannak gondok. Azt lenne jó debuggolni. Csak jó eséllyel nem csak a rom, de a kernel is ludas. Ezért lenne jó komponensekre lebontva látni a statot.

    Az elsőt meg megoldottam közben. A dtbo generálás volt a ludas. Ezt kell backportolni: [link]

    [ Szerkesztve ]

    Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

  • Sokka

    aktív tag

    válasz gya/352 #44016 üzenetére

    Már hat különféle kábellel próbáltam, mindig ugyanaz. Legutóbb már direkt egy két és fél mA-es adatkábelt vettem hozzá. Sajnos az sem vált be. Minden jel arra mutat, hogy a telefonban keresendő a hiba.

    ¤>Xiaomi_Redmi_Note_10_5G<¤><¤>70MAI_Pro_Plus<¤>Mibro-A1<¤

  • Llew

    senior tag

    Sziasztok!
    Megoldható az hogy dualsim telefonban a netelérést automatikusan átváltsa a két sim között időszakra beállítva? Vagy ez csak manuálisan megy? Munkaidőben a cégest használnám utána a sajátot.

    Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

  • Somatom

    veterán

    válasz Llew #44035 üzenetére

    OS szinten nem. Régebben volt app MTK SOC -hoz.

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

  • KaiotEch

    nagyúr

    válasz Kozi75 #44008 üzenetére

    RealmeUI 3 van fent? Ha igen akkor a megoldás az, hogy az adott WiFi-nél át kell állítani, hogy ne véletlenszerű MAC-et közöljön ki magáról, hanem a sajátját.

  • crok

    Topikgazda

    válasz HoTaZo #44007 üzenetére

    Nem, nem tudok, nincs ilyenem. De.. Ez is csak egy MTK tablet, nem? Kikapcs után hang fel + hang le + power nem indítja el a hardver teszt módot? Vagy a "sima" tárcsázós kódok nem mennek? [1] [2]

    Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

  • HoTaZo

    őstag

    válasz crok #44038 üzenetére

    Igen MediaTek HelioP22T.
    Nem indítja el. Recovery menüt nyit, abban ami teszt ott indítható az kijelző teszt és Local tesz.

    Ezek után a tárcsázós kódok után kerestem, de nem találtam.
    Köszönöm! :R
    Most már csak olyan tárcsázó alkalmazást kell találnom, amit enged is. A Contacts+-szal nem enged a Google fiókommal használni. Gyárilag csak a névjegy alkalmazást találom, onnan nem tudok hívást indítani vagy tárcsázni. Nincs tárcsázós ikon.
    Pedig SIM kártyás. Igaz, nincs benne SIM kártya.

    Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

  • dredjudge84

    őstag

    Sziasztok!

    Android 12 alatt szeretném kikapcsolni azt a funkciót, hogy a natív alkalmazások megnyissák a támogatott linkeket, vagyis ezen linkeket a böngészőben szeretném megnézni. Van erre mód ha fel van telepítve az alkalmazás?

    Konkrét példa aliexpress alkalmazás, ha meg akarok nyitni Google Chrome böngészőbe egy linket, az nem ott nyílik meg hanem egyből megnyitja az alkalmazást.

    Az alkalmazás kezelésen belül már néztem de nem láttam rá opciót arra hogy hol lehet kikapcsolni. Android 11 alatt még konkrétan ott az alkalmazás kezelésen belül ki lehetett, jelenleg csak ezt látom.

  • Llew

    senior tag

    válasz Somatom #44036 üzenetére

    Bocs, ezt lehetne kicsit bővebben? Az MTK SOC-ot nem értem. Már appal sem megoldható?

    Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

  • Somatom

    veterán

    válasz Llew #44041 üzenetére

    De, az egy app volt. Dual SIM control. A régi neve MTK control, csak változtatni kellett az MTK névhasználat miatt. De, az Androidnak nincs ilyenre API -ja, amit egy, az Android fejlesztői dokumentáció alapján megírt alkalmazás meghívhatna. Ez az app az akkori Mediatek SOC -ok utasításkészletét használta. Következésképpen csak MTK -s telókon működött. Néhány utasítás megegyezett az Exynoséval, így pár funkció Samsungokon is működött. De, az Androidnak nincs valós dual SIM támogatása, nincsenek OS szintű API -k.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

  • Fall-N

    veterán

    válasz Somatom #44042 üzenetére

    Elvileg Android 5.0 óta van dual SIM támogatás natívan. Előtte kellett mókolni a gyártóknak. Az API-t hogy miért nem használják akkor azt nem tudom.

  • Somatom

    veterán

    válasz Fall-N #44043 üzenetére

    Jó. Akkor Android 10 -től szeretném mérni külön a két kártya adatforgalmát. Szeretném automatizáltan váltani az adatforgalomhoz használt kártyát. Milyen alkalmazással lehetne?

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

  • janakbacsi

    őstag

    itt mi lehet a hiba? miért nem sikerült a mentés?

    "You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

  • crok

    Topikgazda

    válasz janakbacsi #44045 üzenetére

    Bármi is.. az Error 255 az a kezeletlen kivétel. Próbáld meg egy friss és|vagy megbízható TWRP-vel vagy ha a készülékre (bármi is legyen.. talán egy Redmi Note 10 5G camellian?) létezik más custom recovery (OrangeFox, PBRP..) akkor azzal. Annyit még megtehetsz, hogy a recovery-ben van egy recovery log, azt át lehet menteni olyan helyre ahonnan eléred, másolhatod PC-re pl. és belenézhetsz hogy minél hasal el. Ha volt pl. second space / cloned app akkor azon elég sokszor pont így csúszik el... akkor is ha törölted a second space-t / cloned app-eket mindet (nem takarít fel maga után a MIUI "rendesen").

    [ Szerkesztve ]

    Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

  • janakbacsi

    őstag

    válasz crok #44046 üzenetére

    redmi note 8 pro (begonia)

    Starting TWRP 3.5.2_11-0-70cf8140 on Thu Apr 7 09:09:18 2022
    (pid 374)
    RECOVERY_SDCARD_ON_DATA := true
    I:Lun file '/sys/class/android_usb/android0/f_mass_storage/lun0/file' does not exist, USB storage mode disabled
    TW_INCLUDE_CRYPTO := true
    I:TW_BRIGHTNESS_PATH := /sys/class/leds/lcd-backlight/brightness
    I:Found brightness file at '/sys/class/leds/lcd-backlight/brightness'
    I:TWFunc::Set_Brightness: Setting brightness control to 900
    I:LANG: en
    Starting the UI...
    setting DRM_FORMAT_RGBX8888 and GGL_PIXEL_FORMAT_RGBX_8888
    cannot find/open a drm device: No such file or directory
    fb0 reports (possibly inaccurate):
    vi.bits_per_pixel = 32
    vi.red.offset = 0 .length = 8
    vi.green.offset = 8 .length = 8
    vi.blue.offset = 16 .length = 8
    setting GGL_PIXEL_FORMAT_RGBA_8888
    double buffered
    framebuffer: 0 (1080 x 2340)
    Using fbdev graphics.
    I:TWFunc::Set_Brightness: Setting brightness control to 900
    TW_SCREEN_BLANK_ON_BOOT := true
    I:TWFunc::Set_Brightness: Setting brightness control to 0
    I:TWFunc::Set_Brightness: Setting brightness control to 900
    I:Loading package: splash (/twres/splash.xml)
    I:Load XML directly
    I:PageManager::LoadFileToBuffer loading filename: '/twres/splash.xml' directly
    I:Checking resolution...
    I:Scaling theme width 1.000000x and height 1.177083x, offsets x: 0 y: 80 w: 0 h: -80
    I:Loading resources...
    I:Loading variables...
    I:Loading mouse cursor...
    I:Loading pages...
    I:Loading page splash
    I:Switching packages (splash)
    I:Loading package: TWRP (/TWRP/theme/ui.zip)
    I:Loading zip theme
    I:Loading package: TWRP (/twres/ui.xml)
    I:Load XML directly
    I:PageManager::LoadFileToBuffer loading filename: '/twres/languages/pt_BR.xml' directly
    I:PageManager::LoadFileToBuffer loading filename: '/twres/languages/el.xml' directly
    I:PageManager::LoadFileToBuffer loading filename: '/twres/languages/pt_PT.xml' directly
    I:PageManager::LoadFileToBuffer loading filename: '/twres/languages/ru.xml' directly
    I:PageManager::LoadFileToBuffer loading filename: '/twres/languages/zh_TW.xml' directly
    I:PageManager::LoadFileToBuffer loading filename: '/twres/languages/zh_CN.xml' directly
    I:PageManager::LoadFileToBuffer loading filename: '/twres/languages/cz.xml' directly
    I:PageManager::LoadFileToBuffer loading filename: '/twres/languages/sl.xml' directly
    I:PageManager::LoadFileToBuffer loading filename: '/twres/languages/id.xml' directly
    I:PageManager::LoadFileToBuffer loading filename: '/twres/languages/de.xml' directly
    I:PageManager::LoadFileToBuffer loading filename: '/twres/languages/hu.xml' directly
    I:PageManager::LoadFileToBuffer loading filename: '/twres/languages/sk.xml' directly
    I:PageManager::LoadFileToBuffer loading filename: '/twres/languages/es.xml' directly
    I:PageManager::LoadFileToBuffer loading filename: '/twres/languages/nl.xml' directly
    I:PageManager::LoadFileToBuffer loading filename: '/twres/languages/uk.xml' directly
    I:PageManager::LoadFileToBuffer loading filename: '/twres/languages/fr.xml' directly
    I:PageManager::LoadFileToBuffer loading filename: '/twres/languages/tr.xml' directly
    I:PageManager::LoadFileToBuffer loading filename: '/twres/languages/sv.xml' directly
    I:PageManager::LoadFileToBuffer loading filename: '/twres/languages/ja.xml' directly
    I:PageManager::LoadFileToBuffer loading filename: '/twres/languages/it.xml' directly
    I:PageManager::LoadFileToBuffer loading filename: '/twres/languages/pl.xml' directly
    I:PageManager::LoadFileToBuffer loading filename: '/twres/languages/en.xml' directly
    I:PageManager::LoadFileToBuffer loading filename: '/twres/languages/en.xml' directly
    parsing languageFile
    parsing languageFile done
    I:PageManager::LoadFileToBuffer loading filename: '/twres/ui.xml' directly
    I:Checking resolution...
    I:Scaling theme width 1.000000x and height 1.177083x, offsets x: 0 y: 80 w: 0 h: -80
    I:Loading resources...
    I:Failed to load image from indeterminate013, error -1
    I:Loading variables...
    I:Loading mouse cursor...
    I:Loading pages...
    I:Including file: /twres/portrait.xml...
    I:PageManager::LoadFileToBuffer loading filename: '/twres/portrait.xml' directly
    I:Loading resources...
    I:Loading variables...
    I:Loading mouse cursor...
    I:Loading pages...
    I:Loading page main
    I:Loading page main2
    I:Loading page install
    I:Loading page flash_confirm
    I:Loading page flash_zip
    I:Loading page flash_done
    I:Loading page flash_sleep_and_reboot
    I:Loading page flashimage_confirm
    I:Loading page clear_vars
    I:Loading page reboot_system_routine
    I:Loading page confirm_action
    I:Loading page action_page
    I:Loading page singleaction_page
    I:Loading page action_complete
    I:Loading page filecheck
    I:Loading page rebootcheck
    I:Loading page wipe
    I:Loading page advancedwipe
    I:Loading page formatdata
    I:Loading page formatdata_confirm
    I:Loading page checkpartitionlist
    I:Loading page partitionoptions
    I:Loading page refreshfilesystem
    I:Loading page selectfilesystem
    I:Loading page backup
    I:Loading page multiuser_warning
    I:Loading page backup_options
    I:Loading page backupname1
    I:Loading page backupname2
    I:Loading page backupencryption
    I:Loading page backupencryption2
    I:Loading page checkbackuppassword
    I:Loading page backup_run
    I:Loading page restore
    I:Unable to open '//TWRP/BACKUPS/wszx4x5ht44hw8ug'
    I:Loading page restore_read
    I:Loading page restore_decrypt
    I:Loading page try_restore_decrypt
    I:Loading page restore_select
    I:Loading page renamebackup
    I:Loading page restore_run
    I:Loading page mount
    I:Loading page usb_mount
    I:Loading page usb_umount
    I:Loading page system_readonly_check
    I:Loading page fastbootreboot
    I:Loading page reboot
    I:Loading page reboot2
    I:Loading page about
    I:Loading page installapp
    I:Loading page system_readonly
    I:Loading page settings
    I:Loading page settings_timezone
    I:Loading page settings_screen
    I:Loading page settings_vibration
    I:Loading page settings_language
    I:Loading page copylog
    I:Loading page advanced
    I:Loading page partsdcardsel
    I:Loading page partsdcardcheck
    I:Loading page partsdcard
    I:Loading page htcdumlock
    I:Loading page repackselect
    I:Loading page repackconfirm
    I:Loading page lock
    I:Loading page filemanagerlist
    I:Loading page filemanageroptions
    I:Loading page choosedestinationfolder
    I:Loading page filemanagerrenamefile
    I:Loading page filemanagerrenamefolder
    I:Loading page filemanagerchmod
    I:Loading page filemanagerconfirm
    I:Loading page filemanageraction
    I:Loading page decrypt
    I:Loading page decrypt_pattern
    I:Loading page trydecrypt
    I:Loading page canceldecrypt
    I:Loading page terminalcommand
    I:Loading page fastboot
    I:Loading page sideload
    I:Loading page fixcontexts
    I:Loading page slideout
    I:Loading page select_storage
    I:Loading page select_language
    I:Loading page decrypt_users
    I:Loading page changeTwrpFolder
    I:Set page: 'clear_vars'
    I:Set page: 'main2'
    I:Switching packages (TWRP)
    I:Startup Commands:
    ro.boot.bootreason=reboot
    ro.boottime.adbd=3951734076
    ro.boottime.init=1517261229
    ro.boottime.init.selinux=131116923
    ro.boottime.init.first_stage=108131077
    ro.boottime.init.cold_boot_wait=2067
    ro.boottime.logd=3896645845
    ro.boottime.ueventd=1819735614
    ro.boottime.recovery=3945309768
    ro.boottime.teei_daemon=3955549768
    ro.boottime.gatekeeper-1-0=3961122999
    ro.boottime.servicemanager=3902203614
    ro.boottime.hwservicemanager=3899593153
    ro.boottime.vndservicemanager=3904590383
    ro.boottime.keymaster-4-0-beanpod=3958629153
    ro.cold_boot_done=true
    ro.bionic.arch=arm64
    ro.bionic.2nd_arch=arm
    ro.bionic.cpu_variant=cortex-a76
    ro.bionic.2nd_cpu_variant=cortex-a76
    dalvik.vm.minidebuginfo=true
    dalvik.vm.dex2oat-minidebuginfo=true
    dalvik.vm.dex2oat-max-image-block-size=524288
    dalvik.vm.dex2oat-resolve-startup-strings=true
    dalvik.vm.dex2oat-updatable-bcp-packages-file=/system/etc/updatable-bcp-packages.txt
    debug.atrace.tags.enableflags=0
    ro.twrp.boot=1
    ro.twrp.version=3.5.2_11-0
    ro.wifi.channels=
    ro.allow.mock.location=1
    ro.build.flavor=twrp_begonia-eng
    ro.build.selinux=1
    ro.build.version.all_codenames=REL
    ro.build.version.preview_sdk_fingerprint=REL
    ro.build.version.min_supported_target_sdk=23
    ro.build.characteristics=default
    ro.iorapd.enable=true
    ro.kernel.android.checkjni=1
    ro.system.build.id=RQ1A.210205.004
    ro.system.build.date=Fri Jul 9 23:17:06 CEST 2021
    ro.system.build.date.utc=1625865426
    ro.system.build.tags=test-keys
    ro.system.build.type=eng
    ro.system.build.version.sdk=30
    ro.system.build.version.release=11
    ro.system.build.version.incremental=eng.elias.20210709.231833
    ro.system.build.version.release_or_codename=16.1.0
    ro.system.build.fingerprint=Redmi/twrp_begonia/begonia:16.1.0/RQ1A.210205.004/elias07092317:eng/test-keys
    ro.treble.enabled=false
    ro.product.build.id=RQ1A.210205.004
    ro.product.build.date=Fri Jul 9 23:17:06 CEST 2021
    ro.product.build.date.utc=1625865426
    ro.product.build.tags=test-keys
    ro.product.build.type=eng
    ro.product.build.version.sdk=30
    ro.product.build.version.release=11
    ro.product.build.version.incremental=eng.elias.20210709.231833
    ro.product.build.version.release_or_codename=16.1.0
    ro.product.build.fingerprint=Redmi/twrp_begonia/begonia:16.1.0/RQ1A.210205.004/elias07092317:eng/test-keys
    ro.product.locale=en-US
    ro.product.system.name=twrp_begonia
    ro.product.system.brand=Redmi
    ro.product.system.model=Redmi Note 8 Pro
    ro.product.system.device=begonia
    ro.product.system.manufacturer=Xiaomi
    ro.product.product.name=twrp_begonia
    ro.product.product.brand=Redmi
    ro.product.product.model=Redmi Note 8 Pro
    ro.product.product.device=begonia
    ro.product.product.manufacturer=Xiaomi
    ro.product.system_ext.name=twrp_begonia
    ro.product.system_ext.brand=Redmi
    ro.product.system_ext.model=Redmi Note 8 Pro
    ro.product.system_ext.device=begonia
    ro.product.system_ext.manufacturer=Xiaomi
    ro.system_ext.build.id=RQ1A.210205.004
    ro.system_ext.build.date=Fri Jul 9 23:17:06 CEST 2021
    ro.system_ext.build.date.utc=1625865426
    ro.system_ext.build.tags=test-keys
    ro.system_ext.build.type=eng
    ro.system_ext.build.version.sdk=30
    ro.system_ext.build.version.release=11
    ro.system_ext.build.version.incremental=eng.elias.20210709.231833
    ro.system_ext.build.version.release_or_codename=16.1.0
    ro.system_ext.build.fingerprint=Redmi/twrp_begonia/begonia:16.1.0/RQ1A.210205.004/elias07092317:eng/test-keys
    ro.postinstall.fstab.prefix=/system
    ro.actionable_compatible_property.enabled=false
    init.svc.adbd=running
    init.svc.logd=running
    init.svc.ueventd=running
    init.svc.recovery=running
    init.svc.teei_daemon=running
    init.svc.gatekeeper-1-0=running
    init.svc.servicemanager=running
    init.svc.hwservicemanager=running
    init.svc.vndservicemanager=running
    init.svc.keymaster-4-0-beanpod=running
    twrp.crash_counter=0
    twrp.action_complete=0
    ro.config.ringtone=Ring_Synth_04.ogg
    ro.config.alarm_alert=Alarm_Classic.ogg
    ro.config.notification_sound=pixiedust.ogg
    ro.boot.dp=7
    ro.boot.hwc=GL
    ro.boot.mode=recovery
    ro.boot.cpuid=0xba3b32d73d8d699d639bf3e8595eec6b313964303864323139613962
    ro.boot.chipid=0xba3b32d73d8d699d639bf3e8595eec6b
    ro.boot.vbmeta.size=2112
    ro.boot.vbmeta.digest=94eb4c088fe2265503f2e0ebada418f4c5d45b7586d94a8e4ff76d6f6d10a391
    ro.boot.vbmeta.hash_alg=sha256
    ro.boot.vbmeta.avb_version=1.1
    ro.boot.vbmeta.device_state=unlocked
    ro.boot.dtb_idx=0
    ro.boot.hwlevel=MP
    ro.boot.selinux=permissive
    ro.boot.dtbo_idx=0
    ro.boot.hardware=mt6785
    ro.boot.hwversion=1.19.1
    ro.boot.secureboot=1
    ro.boot.veritymode=enforcing
    ro.boot.veritymode.managed=yes
    ro.boot.avb_version=1.1
    ro.boot.boot_devices=bootdevice,soc/11230000.mmc,11230000.mmc,soc/11270000.ufshci,11270000.ufshci
    ro.boot.meta_log_disable=0
    ro.boot.verifiedbootstate=orange
    ro.build.id=RQ1A.210205.004
    ro.build.date=Fri Jul 9 23:17:06 CEST 2021
    ro.build.date.utc=1625865426
    ro.build.host=Nitro-AN515-43
    ro.build.tags=test-keys
    ro.build.type=eng
    ro.build.user=elias
    ro.build.display.id=twrp_begonia-eng 16.1.0 RQ1A.210205.004 eng.elias.20210709.231833 test-keys
    ro.build.product=begonia
    ro.build.version.sdk=30
    ro.build.version.base_os=
    ro.build.version.release=11
    ro.build.version.codename=REL
    ro.build.version.incremental=eng.elias.20210709.231833
    ro.build.version.preview_sdk=0
    ro.build.version.security_patch=2099-12-31
    ro.build.version.release_or_codename=16.1.0
    ro.build.description=twrp_begonia-eng 16.1.0 RQ1A.210205.004 eng.elias.20210709.231833 test-keys
    ro.product.cpu.abi=arm64-v8a
    ro.product.cpu.abilist=arm64-v8a,armeabi-v7a,armeabi
    ro.product.name=twrp_begonia
    ro.product.brand=Redmi
    ro.product.model=Redmi Note 8 Pro
    ro.product.device=begonia
    ro.product.manufacturer=Xiaomi
    ro.baseband=unknown
    ro.bootmode=recovery
    ro.hardware=mt6785
    ro.revision=0
    ro.bootloader=unknown
    ro.debuggable=1
    ro.property_service.version=2
    sys.usb.state=adb
    sys.usb.controller=musb-hdrc
    persist.sys.dalvik.vm.lib.2=libart.so
    ro.crypto.volume.filenames_mode=aes-256-cts
    ro.minui.pixel_format=RGBX_8888
    ro.zygote=zygote64_32
    tombstoned.max_tombstone_count=50
    ro.dalvik.vm.native.bridge=0
    dalvik.vm.isa.arm.variant=cortex-a76
    dalvik.vm.isa.arm.features=default
    dalvik.vm.isa.arm64.variant=cortex-a76
    dalvik.vm.isa.arm64.features=default
    dalvik.vm.dexopt.secondary=true
    dalvik.vm.usejit=true
    dalvik.vm.lockprof.threshold=500
    dalvik.vm.dex2oat-Xms=64m
    dalvik.vm.dex2oat-Xmx=512m
    dalvik.vm.appimageformat=lz4
    dalvik.vm.usejitprofiles=true
    dalvik.vm.image-dex2oat-Xms=64m
    dalvik.vm.image-dex2oat-Xmx=64m
    dalvik.vm.image-dex2oat-filter=extract
    ro.odm.build.date=Fri Jul 9 23:17:06 CEST 2021
    ro.odm.build.date.utc=1625865426
    ro.odm.build.version.incremental=eng.elias.20210709.231833
    ro.odm.build.fingerprint=Redmi/twrp_begonia/begonia:16.1.0/RQ1A.210205.004/elias07092317:eng/test-keys
    ro.hwui.use_vulkan=
    ro.board.platform=mt6785
    ro.vendor.build.date=Fri Jul 9 23:17:06 CEST 2021
    ro.vendor.build.date.utc=1625865426
    ro.vendor.build.version.sdk=30
    ro.vendor.build.version.incremental=eng.elias.20210709.231833
    ro.vendor.build.fingerprint=Redmi/twrp_begonia/begonia:16.1.0/RQ1A.210205.004/elias07092317:eng/test-keys
    ro.carrier=unknown
    ro.product.cpu.abilist32=armeabi-v7a,armeabi
    ro.product.cpu.abilist64=arm64-v8a
    ro.product.odm.name=twrp_begonia
    ro.product.odm.brand=Redmi
    ro.product.odm.model=Redmi Note 8 Pro
    ro.product.odm.device=begonia
    ro.product.odm.manufacturer=Xiaomi
    ro.product.board=begonia
    ro.product.vendor.name=twrp_begonia
    ro.product.vendor.brand=Redmi
    ro.product.vendor.model=Redmi Note 8 Pro
    ro.product.vendor.device=begonia
    ro.product.vendor.manufacturer=Xiaomi
    ro.hardware.gatekeeper=beanpod
    ro.bootimage.build.date=Fri Jul 9 23:17:06 CEST 2021
    ro.bootimage.build.date.utc=1625865426
    ro.bootimage.build.fingerprint=Redmi/twrp_begonia/begonia:16.1.0/RQ1A.210205.004/elias07092317:eng/test-keys
    sys.usb.ffs.ready=1
    ro.build.fingerprint=Redmi/twrp_begonia/begonia:11/RQ1A.210205.004/eng.elias.20210709.231833:eng/test-keys
    pm.dexopt.boot=extract
    pm.dexopt.ab-ota=speed-profile
    pm.dexopt.shared=speed
    pm.dexopt.install=speed-profile
    pm.dexopt.inactive=verify
    pm.dexopt.bg-dexopt=speed-profile
    pm.dexopt.first-boot=extract
    ro.secure=0
    sys.usb.config=adb
    sys.usb.configfs=1
    ro.crypto.type=file
    ro.crypto.state=encrypted
    sys.usb.ffs.aio_compat=1
    ro.gsid.image_running=0
    gsid.image_installed=0
    hwservicemanager.ready=true
    init.svc_debug_pid.adbd=384
    init.svc_debug_pid.logd=350
    init.svc_debug_pid.ueventd=335
    init.svc_debug_pid.recovery=374
    init.svc_debug_pid.teei_daemon=376
    init.svc_debug_pid.gatekeeper-1-0=378
    init.svc_debug_pid.servicemanager=352
    init.svc_debug_pid.hwservicemanager=351
    init.svc_debug_pid.vndservicemanager=353
    init.svc_debug_pid.keymaster-4-0-beanpod=377
    log.tag.stats_log=I
    ro.logd.size.stats=64K
    persist.debug.dalvik.vm.core_platform_api_policy=just-warn
    ro.boot.serialno=wszx4x5ht44hw8ug
    ro.serialno=wszx4x5ht44hw8ug
    service.adb.root=1
    dev.mnt.blk.mnt.vendor.nvcfg=sdc
    dev.mnt.blk.mnt.vendor.nvdata=sdc
    dev.mnt.blk.mnt.vendor.persist=sdc
    dev.mnt.blk.mnt.vendor.protect_f=sdc
    dev.mnt.blk.mnt.vendor.protect_s=sdc
    net.bt.name=Android
    persist.sys.usb.config=adb
    persist.sys.disable_rescue=true
    persist.traced.enable=1
    ro.odm.build.id=RQ1A.210205.004
    ro.odm.build.tags=test-keys
    ro.odm.build.type=eng
    ro.odm.build.version.sdk=30
    ro.odm.build.version.release=11
    ro.odm.build.version.release_or_codename=16.1.0
    ro.odm.product.cpu.abilist=arm64-v8a,armeabi-v7a,armeabi
    ro.odm.product.cpu.abilist32=armeabi-v7a,armeabi
    ro.odm.product.cpu.abilist64=arm64-v8a
    ro.vendor.build.id=RQ1A.210205.004
    ro.vendor.build.tags=test-keys
    ro.vendor.build.type=eng
    ro.vendor.build.version.release=11
    ro.vendor.build.version.release_or_codename=16.1.0
    ro.vendor.product.cpu.abilist=arm64-v8a,armeabi-v7a,armeabi
    ro.vendor.product.cpu.abilist32=armeabi-v7a,armeabi
    ro.vendor.product.cpu.abilist64=arm64-v8a
    ro.vendor.mtk_tee_gp_support=1
    ro.vendor.mtk_microtrust_tee_support=1
    ro.hardware.kmsetkey=beanpod
    vendor.usb.acm_cnt=0
    vendor.usb.acm_port0=
    vendor.usb.acm_port1=
    vendor.usb.acm_enable=0
    vendor.usb.controller=musb-hdrc
    vendor.soter.teei.init=INIT_OK
    vendor.soter.teei.rpmb.flag=ok
    vendor.soter.teei.logini=start
    ro.vendor.build.security_patch=2099-12-31
    ro.vndk.lite=true
    ro.vndk.version=30

    => Linking mtab
    => Processing /etc/recovery.fstab
    I:Reading /etc/twrp.flags
    I:Reading /etc/recovery.fstab
    I:Processing '/system'
    I:Created '/system_root' folder.
    I:Unhandled flag: 'avb=vbmeta'
    I:Unhandled flag: 'first_stage_mount'
    I:Unhandled flag: 'avb_keys=/avb/q-gsi.avbpubkey:/avb/r-gsi.avbpubkey:/avb/s-gsi.avbpubkey'
    I:Processing '/vendor'
    I:Unhandled flag: 'avb'
    I:Unhandled flag: 'first_stage_mount'
    I:Processing '/misc'
    I:Processing '/data'
    I:Unhandled flag: 'quota'
    I:Unhandled flag: 'latemount'
    I:Unhandled flag: 'reservedsize=128m'
    I:FBE contents 'aes-256-xts', filenames ''
    I:Processing remaining twrp.flags
    I:Processing '/boot'
    I:Processing '/cache'
    I:Processing '/dtbo'
    I:Processing '/external_sd'
    I:Created '/external_sd' folder.
    I:Processing '/nvcfg'
    I:Created '/nvcfg' folder.
    I:Processing '/nvdata'
    I:Created '/nvdata' folder.
    I:Processing '/nvram'
    I:Processing '/persist'
    I:Created '/persist' folder.
    I:Processing '/persist_image'
    I:Processing '/protect_f'
    I:Created '/protect_f' folder.
    I:Processing '/protect_s'
    I:Created '/protect_s' folder.
    I:Processing '/recovery'
    I:Processing '/system_image'
    I:Processing '/usbstorage'
    I:Created '/usbstorage' folder.
    I:Processing '/vbmeta'
    I:Processing '/vendor_image'
    I:Done processing fstab files
    I:Setting up '/data' as data/media emulated storage.
    I:File Based Encryption is present
    SELinux: Loaded file_contexts
    Using synthetic password method
    Handle is '6cdd4b42f6b0140a'
    password type: pin
    I:PageManager::LoadFileToBuffer loading filename: '/data/system/users/0.xml' directly
    Using synthetic password method
    Handle is '6cdd4b42f6b0140a'
    password type: pin
    I:User 0 is not decrypted.
    I:No recovery folder found. Using default folder.
    I:Backup folder set to '/data/media/0/TWRP/BACKUPS/wszx4x5ht44hw8ug'
    I:Settings storage is '/data/media/0'
    I:Unmounting main partitions...
    I:Is encrypted, do decrypt page first
    I:Switching packages (TWRP)
    I:Set page: 'decrypt'
    I:Set page: 'trydecrypt'
    I:operation_start: 'Decrypt'
    Attempting to decrypt FBE for user 0...
    Using synthetic password method
    Handle is '6cdd4b42f6b0140a'
    password type: pin
    Using synthetic password method
    using secdis
    keystoreid matched handle_sub: '6cdd4b42f6b0140a'
    copying '/data/misc/keystore/user_0/.1000_chr_USRPKEY_synthetic_password_6cdd4b42f6b0140a' to '/tmp/misc/keystore/user_0/.0_chr_USRPKEY_synthetic_password_6cdd4b42f6b0140a'
    copying '/data/misc/keystore/user_0/1000_USRCERT_RSA_KEY' to '/tmp/misc/keystore/user_0/0_USRCERT_RSA_KEY'
    copying '/data/misc/keystore/user_0/.10246_chr_USRPKEY_credentials_hardware_backed' to '/tmp/misc/keystore/user_0/.10246_chr_USRPKEY_credentials_hardware_backed'
    copying '/data/misc/keystore/user_0/10091_USRCERT_RSA_KEY' to '/tmp/misc/keystore/user_0/10091_USRCERT_RSA_KEY'
    copying '/data/misc/keystore/user_0/.10221_chr_USRPKEY_RSA_KEY' to '/tmp/misc/keystore/user_0/.10221_chr_USRPKEY_RSA_KEY'
    copying '/data/misc/keystore/user_0/10246_USRPKEY_secure_preferences' to '/tmp/misc/keystore/user_0/10246_USRPKEY_secure_preferences'
    copying '/data/misc/keystore/user_0/10187_USRCERT_c5635988b7157a3a' to '/tmp/misc/keystore/user_0/10187_USRCERT_c5635988b7157a3a'
    copying '/data/misc/keystore/user_0/.10246_chr_USRPKEY_secure_preferences' to '/tmp/misc/keystore/user_0/.10246_chr_USRPKEY_secure_preferences'
    copying '/data/misc/keystore/user_0/1000_USRPKEY_com+^android+^server+^locksettings+^recoverablekeystore+_platform+_0+_1000001+_decrypt' to '/tmp/misc/keystore/user_0/0_USRPKEY_com+^android+^server+^locksettings+^recoverablekeystore+_platform+_0+_1000001+_decrypt'
    copying '/data/misc/keystore/user_0/1010_USRPKEY_MacRandSecret' to '/tmp/misc/keystore/user_0/1010_USRPKEY_MacRandSecret'
    copying '/data/misc/keystore/user_0/.10255_chr_USRPKEY_tmessages_passcode' to '/tmp/misc/keystore/user_0/.10255_chr_USRPKEY_tmessages_passcode'
    copying '/data/misc/keystore/user_0/10239_USRPKEY_tls_key' to '/tmp/misc/keystore/user_0/10239_USRPKEY_tls_key'
    copying '/data/misc/keystore/user_0/10246_USRCERT_seclib' to '/tmp/misc/keystore/user_0/10246_USRCERT_seclib'
    copying '/data/misc/keystore/user_0/.10246_chr_USRPKEY_seclib' to '/tmp/misc/keystore/user_0/.10246_chr_USRPKEY_seclib'
    copying '/data/misc/keystore/user_0/10239_USRCERT_my_SEC_Key_Session' to '/tmp/misc/keystore/user_0/10239_USRCERT_my_SEC_Key_Session'
    copying '/data/misc/keystore/user_0/10230_USRCERT_TrustDefenderSDK' to '/tmp/misc/keystore/user_0/10230_USRCERT_TrustDefenderSDK'
    copying '/data/misc/keystore/user_0/10239_USRPKEY__androidx_security_master_key_' to '/tmp/misc/keystore/user_0/10239_USRPKEY__androidx_security_master_key_'
    copying '/data/misc/keystore/user_0/10239_USRPKEY_my_SEC_Key_Session' to '/tmp/misc/keystore/user_0/10239_USRPKEY_my_SEC_Key_Session'
    copying '/data/misc/keystore/user_0/1000_USRPKEY_synthetic_password_6cdd4b42f6b0140a' to '/tmp/misc/keystore/user_0/0_USRPKEY_synthetic_password_6cdd4b42f6b0140a'
    copying '/data/misc/keystore/user_0/10222_USRPKEY_TOKKEY' to '/tmp/misc/keystore/user_0/10222_USRPKEY_TOKKEY'
    copying '/data/misc/keystore/user_0/.10187_chr_USRPKEY_unstable+^825349ac930c2370b39f30e7d789963b+^2' to '/tmp/misc/keystore/user_0/.10187_chr_USRPKEY_unstable+^825349ac930c2370b39f30e7d789963b+^2'
    copying '/data/misc/keystore/user_0/.10230_chr_USRPKEY_TrustDefenderSDK' to '/tmp/misc/keystore/user_0/.10230_chr_USRPKEY_TrustDefenderSDK'
    copying '/data/misc/keystore/user_0/10255_USRPKEY_tmessages_passcode' to '/tmp/misc/keystore/user_0/10255_USRPKEY_tmessages_passcode'
    copying '/data/misc/keystore/user_0/10241_USRPKEY_KEY_ALIAS' to '/tmp/misc/keystore/user_0/10241_USRPKEY_KEY_ALIAS'
    copying '/data/misc/keystore/user_0/.10187_chr_USRPKEY_pay_storage_key' to '/tmp/misc/keystore/user_0/.10187_chr_USRPKEY_pay_storage_key'
    copying '/data/misc/keystore/user_0/.10261_chr_USRPKEY_fl+^install+^id+^sec+^key' to '/tmp/misc/keystore/user_0/.10261_chr_USRPKEY_fl+^install+^id+^sec+^key'
    copying '/data/misc/keystore/user_0/10239_USRCERT_tls_key' to '/tmp/misc/keystore/user_0/10239_USRCERT_tls_key'
    copying '/data/misc/keystore/user_0/10221_USRCERT_RSA_KEY' to '/tmp/misc/keystore/user_0/10221_USRCERT_RSA_KEY'
    copying '/data/misc/keystore/user_0/10127_USRCERT_RSA_KEY' to '/tmp/misc/keystore/user_0/10127_USRCERT_RSA_KEY'
    copying '/data/misc/keystore/user_0/.10230_chr_USRPKEY_com+^ebay+^mobile' to '/tmp/misc/keystore/user_0/.10230_chr_USRPKEY_com+^ebay+^mobile'
    copying '/data/misc/keystore/user_0/10163_USRCERT_RSA_KEY' to '/tmp/misc/keystore/user_0/10163_USRCERT_RSA_KEY'
    copying '/data/misc/keystore/user_0/.1000_chr_USRPKEY_com+^android+^server+^locksettings+^recoverablekeystore+_platform+_0+_1000001+_encrypt' to '/tmp/misc/keystore/user_0/.0_chr_USRPKEY_com+^android+^server+^locksettings+^recoverablekeystore+_platform+_0+_1000001+_encrypt'
    copying '/data/misc/keystore/user_0/10246_USRPKEY_seclib' to '/tmp/misc/keystore/user_0/10246_USRPKEY_seclib'
    copying '/data/misc/keystore/user_0/1000_USRPKEY_RSA_KEY' to '/tmp/misc/keystore/user_0/0_USRPKEY_RSA_KEY'
    copying '/data/misc/keystore/user_0/.9801_chr_USRPKEY_RSA_KEY' to '/tmp/misc/keystore/user_0/.9801_chr_USRPKEY_RSA_KEY'
    copying '/data/misc/keystore/user_0/10239_USRCERT_my_SEC_Key_SCA' to '/tmp/misc/keystore/user_0/10239_USRCERT_my_SEC_Key_SCA'
    copying '/data/misc/keystore/user_0/1000_USRPKEY_com+^android+^server+^locksettings+^recoverablekeystore+_application+_0+_10187+_com+^google+^android+^gms+^auth+^folsom+_v1+_1649268095718+_edffca9d+]98b7+]4259+]bba9+]b4f735c1a982' to '/tmp/misc/keystore/user_0/0_USRPKEY_com+^android+^server+^locksettings+^recoverablekeystore+_application+_0+_10187+_com+^google+^android+^gms+^auth+^folsom+_v1+_1649268095718+_edffca9d+]98b7+]4259+]bba9+]b4f735c1a982'
    copying '/data/misc/keystore/user_0/.10094_chr_USRPKEY_RSA_KEY' to '/tmp/misc/keystore/user_0/.10094_chr_USRPKEY_RSA_KEY'
    copying '/data/misc/keystore/user_0/10246_USRPKEY_credentials_preferences' to '/tmp/misc/keystore/user_0/10246_USRPKEY_credentials_preferences'
    copying '/data/misc/keystore/user_0/10187_USRPKEY_unstable+^825349ac930c2370b39f30e7d789963b+^2' to '/tmp/misc/keystore/user_0/10187_USRPKEY_unstable+^825349ac930c2370b39f30e7d789963b+^2'
    copying '/data/misc/keystore/user_0/.10127_chr_USRPKEY_RSA_KEY' to '/tmp/misc/keystore/user_0/.10127_chr_USRPKEY_RSA_KEY'
    copying '/data/misc/keystore/user_0/10255_USRCERT_tmessages_passcode' to '/tmp/misc/keystore/user_0/10255_USRCERT_tmessages_passcode'
    copying '/data/misc/keystore/user_0/.10248_chr_USRPKEY_mijia_aes_key' to '/tmp/misc/keystore/user_0/.10248_chr_USRPKEY_mijia_aes_key'
    copying '/data/misc/keystore/user_0/1000_USRPKEY_com+^android+^server+^locksettings+^recoverablekeystore+_platform+_0+_1000001+_encrypt' to '/tmp/misc/keystore/user_0/0_USRPKEY_com+^android+^server+^locksettings+^recoverablekeystore+_platform+_0+_1000001+_encrypt'
    copying '/data/misc/keystore/user_0/.1000_chr_USRPKEY_RSA_KEY' to '/tmp/misc/keystore/user_0/.0_chr_USRPKEY_RSA_KEY'
    Starting keystore...
    Starting keystore_auth service...
    spblob v2 / v3
    Stopping keystore...
    SELinux: Loaded file_contexts
    User 0 Decrypted Successfully!
    User 0 Decrypted Successfully
    I:All found users are decrypted.
    Data successfully decrypted
    I:Backup folder set to '/data/media/0/TWRP/BACKUPS/wszx4x5ht44hw8ug'
    Updating partition details...
    I:checking for twrp app
    I:Data backup size is 8070MB, free: 37342MB.
    ...done
    /data | /dev/block/sdc46 | Size: 52438MB Used: 8070MB Free: 37342MB Backup Size: 8070MB
    Flags: Can_Be_Mounted Can_Be_Wiped Can_Be_Backed_Up Wipe_During_Factory_Reset Wipe_Available_in_GUI IsPresent Can_Be_Encrypted Is_Encrypted Is_Decrypted Has_Data_Media Can_Encrypt_Backup Use_Userdata_Encryption Is_Storage Is_Settings_Storage
    Symlink_Path: /data/media/0
    Symlink_Mount_Point: /sdcard
    Primary_Block_Device: /dev/block/sdc46
    Display_Name: Data
    Storage_Name: Internal Storage
    Backup_Path: /data
    Backup_Name: data
    Backup_Display_Name: Data
    Storage_Path: /data/media/0
    Current_File_System: ext4
    Fstab_File_System: ext4
    Backup_Method: files
    Mount_Flags: 1030, Mount_Options: noauto_da_alloc,inlinecrypt
    MTP_Storage_ID: 65537

    tw_get_context got selinux context: u:object_r:media_rw_data_file:s0, file: /data/media/0
    I:Got default contexts and file mode for storage files.
    I:Decrypt adopted storage starting
    I:PageManager::LoadFileToBuffer loading filename: '/data/system/storage.xml' directly
    I:successfully loaded storage.xml
    I:Set page: 'main'
    I:Set page: 'clear_vars'
    I:Set page: 'main2'
    I:operation_end - status=0
    I:Set page: 'main'
    I:Set page: 'clear_vars'
    I:Set page: 'main2'
    SELinux contexts loaded from /file_contexts
    Full SELinux support is present.
    I:Switching packages (TWRP)

    Partition Logs:
    /system_root | /dev/block/sdc40 | Size: 3471MB Used: 3069MB Free: 402MB Backup Size: 3069MB
    Flags: Can_Be_Mounted Can_Be_Wiped Can_Be_Backed_Up Wipe_Available_in_GUI IsPresent Mount_Read_Only
    Primary_Block_Device: /dev/block/sdc40
    Display_Name: System
    Storage_Name: System
    Backup_Path: /system_root
    Backup_Name: system
    Backup_Display_Name: System
    Storage_Path: /system_root
    Current_File_System: ext4
    Fstab_File_System: ext4
    Backup_Method: files

    /vendor | /dev/block/sdc39 | Size: 1487MB Used: 1078MB Free: 409MB Backup Size: 1078MB
    Flags: Can_Be_Mounted Can_Be_Wiped Can_Be_Backed_Up Wipe_Available_in_GUI IsPresent Mount_Read_Only
    Primary_Block_Device: /dev/block/sdc39
    Display_Name: Vendor
    Storage_Name: Vendor
    Backup_Path: /vendor
    Backup_Name: vendor
    Backup_Display_Name: Vendor
    Storage_Path: /vendor
    Current_File_System: ext4
    Fstab_File_System: ext4
    Backup_Method: files

    /misc | /dev/block/sdc2 | Size: 4MB
    Flags: IsPresent
    Primary_Block_Device: /dev/block/sdc2
    Display_Name: misc
    Storage_Name: misc
    Backup_Path: /misc
    Backup_Name: misc
    Backup_Display_Name: misc
    Storage_Path: /misc
    Current_File_System: emmc
    Fstab_File_System: emmc
    Backup_Method: dd

    /data | /dev/block/sdc46 | Size: 52438MB Used: 8070MB Free: 37342MB Backup Size: 8070MB
    Flags: Can_Be_Mounted Can_Be_Wiped Can_Be_Backed_Up Wipe_During_Factory_Reset Wipe_Available_in_GUI IsPresent Can_Be_Encrypted Is_Encrypted Is_Decrypted Has_Data_Media Can_Encrypt_Backup Use_Userdata_Encryption Is_Storage Is_Settings_Storage
    Symlink_Path: /data/media/0
    Symlink_Mount_Point: /sdcard
    Primary_Block_Device: /dev/block/sdc46
    Display_Name: Data
    Storage_Name: Internal Storage
    Backup_Path: /data
    Backup_Name: data
    Backup_Display_Name: Data
    Storage_Path: /data/media/0
    Current_File_System: ext4
    Fstab_File_System: ext4
    Backup_Method: files
    Mount_Flags: 1030, Mount_Options: noauto_da_alloc,inlinecrypt
    MTP_Storage_ID: 65537

    /boot | /dev/block/sdc34 | Size: 64MB
    Flags: Can_Be_Backed_Up IsPresent Can_Flash_Img
    Primary_Block_Device: /dev/block/sdc34
    Display_Name: Boot
    Storage_Name: Boot
    Backup_Path: /boot
    Backup_Name: boot
    Backup_Display_Name: Boot
    Storage_Path: /boot
    Current_File_System: emmc
    Fstab_File_System: emmc
    Backup_Method: dd

    /cache | /dev/block/sdc41 | Size: 402MB Used: 1MB Free: 401MB Backup Size: 1MB
    Flags: Can_Be_Mounted Can_Be_Wiped Can_Be_Backed_Up Wipe_During_Factory_Reset Wipe_Available_in_GUI IsPresent
    Primary_Block_Device: /dev/block/sdc41
    Display_Name: Cache
    Storage_Name: Cache
    Backup_Path: /cache
    Backup_Name: cache
    Backup_Display_Name: Cache
    Storage_Path: /cache
    Current_File_System: ext4
    Fstab_File_System: ext4
    Backup_Method: files

    /dtbo | /dev/block/sdc36 | Size: 32MB
    Flags: Can_Be_Backed_Up IsPresent Can_Flash_Img
    Primary_Block_Device: /dev/block/sdc36
    Display_Name: DTBO
    Storage_Name: DTBO
    Backup_Path: /dtbo
    Backup_Name: dtbo
    Backup_Display_Name: DTBO
    Storage_Path: /dtbo
    Current_File_System: emmc
    Fstab_File_System: emmc
    Backup_Method: dd

    /external_sd | | Size: 0MB Used: 0MB Free: 0MB Backup Size: 0MB
    Flags: Can_Be_Mounted Can_Be_Wiped Wipe_Available_in_GUI Removable Is_Storage
    Primary_Block_Device: /dev/block/mmcblk0p1
    Alternate_Block_Device: /dev/block/mmcblk0
    Display_Name: MicroSD
    Storage_Name: MicroSD
    Backup_Path: /external_sd
    Backup_Name: external_sd
    Backup_Display_Name: MicroSD
    Storage_Path: /external_sd
    Current_File_System: vfat
    Fstab_File_System: vfat
    Backup_Method: files
    Mount_Flags: 0, Mount_Options: utf8
    MTP_Storage_ID: 65538

    /nvcfg | /dev/block/sdc7 | Size: 26MB Used: 0MB Free: 26MB Backup Size: 0MB
    Flags: Can_Be_Mounted Can_Be_Wiped Can_Be_Backed_Up IsPresent
    Primary_Block_Device: /dev/block/sdc7
    Display_Name: NVCFG
    Storage_Name: NVCFG
    Backup_Path: /nvcfg
    Backup_Name: nvcfg
    Backup_Display_Name: NVCFG
    Storage_Path: /nvcfg
    Current_File_System: ext4
    Fstab_File_System: ext4
    Backup_Method: files

    /nvdata | /dev/block/sdc8 | Size: 57MB Used: 5MB Free: 52MB Backup Size: 5MB
    Flags: Can_Be_Mounted Can_Be_Wiped Can_Be_Backed_Up IsPresent
    Primary_Block_Device: /dev/block/sdc8
    Display_Name: NVDATA
    Storage_Name: NVDATA
    Backup_Path: /nvdata
    Backup_Name: nvdata
    Backup_Display_Name: NVDATA
    Storage_Path: /nvdata
    Current_File_System: ext4
    Fstab_File_System: ext4
    Backup_Method: files

    /nvram | /dev/block/sdc18 | Size: 64MB
    Flags: Can_Be_Backed_Up IsPresent
    Primary_Block_Device: /dev/block/sdc18
    Display_Name: NVRAM
    Storage_Name: NVRAM
    Backup_Path: /nvram
    Backup_Name: nvram
    Backup_Display_Name: NVRAM
    Storage_Path: /nvram
    Current_File_System: emmc
    Fstab_File_System: emmc
    Backup_Method: dd

    /persist | /dev/block/sdc10 | Size: 64MB Used: 0MB Free: 64MB Backup Size: 0MB
    Flags: Can_Be_Mounted Can_Be_Wiped Can_Be_Backed_Up IsPresent
    Primary_Block_Device: /dev/block/sdc10
    Display_Name: Persist
    Storage_Name: Persist
    Backup_Path: /persist
    Backup_Name: persist
    Backup_Display_Name: Persist
    Storage_Path: /persist
    Current_File_System: ext4
    Fstab_File_System: ext4
    Backup_Method: files

    /persist_image | /dev/block/sdc10 | Size: 70MB
    Flags: Can_Be_Backed_Up IsPresent Can_Flash_Img
    Primary_Block_Device: /dev/block/sdc10
    Display_Name: Persist Image
    Storage_Name: Persist Image
    Backup_Path: /persist_image
    Backup_Name: persist_image
    Backup_Display_Name: Persist Image
    Storage_Path: /persist_image
    Current_File_System: emmc
    Fstab_File_System: emmc
    Backup_Method: dd

    /protect_f | /dev/block/sdc11 | Size: 3MB Used: 0MB Free: 3MB Backup Size: 0MB
    Flags: Can_Be_Mounted Can_Be_Wiped Can_Be_Backed_Up IsPresent
    Primary_Block_Device: /dev/block/sdc11
    Display_Name: Protect F
    Storage_Name: Protect F
    Backup_Path: /protect_f
    Backup_Name: protect_f
    Backup_Display_Name: Protect F
    Storage_Path: /protect_f
    Current_File_System: ext4
    Fstab_File_System: ext4
    Backup_Method: files

    /protect_s | /dev/block/sdc12 | Size: 3MB Used: 0MB Free: 3MB Backup Size: 0MB
    Flags: Can_Be_Mounted Can_Be_Wiped Can_Be_Backed_Up IsPresent
    Primary_Block_Device: /dev/block/sdc12
    Display_Name: Protect S
    Storage_Name: Protect S
    Backup_Path: /protect_s
    Backup_Name: protect_s
    Backup_Display_Name: Protect S
    Storage_Path: /protect_s
    Current_File_System: ext4
    Fstab_File_System: ext4
    Backup_Method: files

    /recovery | /dev/block/sdc1 | Size: 64MB
    Flags: Can_Be_Backed_Up IsPresent Can_Flash_Img
    Primary_Block_Device: /dev/block/sdc1
    Display_Name: Recovery
    Storage_Name: Recovery
    Backup_Path: /recovery
    Backup_Name: recovery
    Backup_Display_Name: Recovery
    Storage_Path: /recovery
    Current_File_System: emmc
    Fstab_File_System: emmc
    Backup_Method: dd

    /system_image | /dev/block/sdc40 | Size: 3584MB
    Flags: Can_Be_Backed_Up IsPresent Can_Flash_Img
    Primary_Block_Device: /dev/block/sdc40
    Display_Name: System Image
    Storage_Name: System Image
    Backup_Path: /system_image
    Backup_Name: system_image
    Backup_Display_Name: System Image
    Storage_Path: /system_image
    Current_File_System: emmc
    Fstab_File_System: emmc
    Backup_Method: dd

    /usbstorage | | Size: 0MB Used: 0MB Free: 0MB Backup Size: 0MB
    Flags: Can_Be_Mounted Can_Be_Wiped Wipe_Available_in_GUI Removable Is_Storage
    Primary_Block_Device: /dev/block/sdd1
    Alternate_Block_Device: /dev/block/sdd
    Display_Name: USB Storage
    Storage_Name: USB Storage
    Backup_Path: /usbstorage
    Backup_Name: usbstorage
    Backup_Display_Name: USB Storage
    Storage_Path: /usbstorage
    Current_File_System: vfat
    Fstab_File_System: vfat
    Backup_Method: files
    Mount_Flags: 0, Mount_Options: utf8
    MTP_Storage_ID: 65539

    /vbmeta | /dev/block/sdc6 | Size: 8MB
    Flags: Can_Be_Backed_Up IsPresent Can_Flash_Img
    Primary_Block_Device: /dev/block/sdc6
    Display_Name: VBMeta
    Storage_Name: VBMeta
    Backup_Path: /vbmeta
    Backup_Name: vbmeta
    Backup_Display_Name: VBMeta
    Storage_Path: /vbmeta
    Current_File_System: emmc
    Fstab_File_System: emmc
    Backup_Method: dd

    /vendor_image | /dev/block/sdc39 | Size: 1536MB
    Flags: Can_Be_Backed_Up IsPresent Can_Flash_Img
    Primary_Block_Device: /dev/block/sdc39
    Display_Name: Vendor Image
    Storage_Name: Vendor Image
    Backup_Path: /vendor_image
    Backup_Name: vendor_image
    Backup_Display_Name: Vendor Image
    Storage_Path: /vendor_image
    Current_File_System: emmc
    Fstab_File_System: emmc
    Backup_Method: dd

    I:No custom recovery folder found. Using TWRP as default.
    I:Attempt to load settings from settings file...
    I:InfoManager loading from '/data/media/0/TWRP/.twrps'.
    I:No custom recovery folder found. Using TWRP as default.
    I:Backup folder set to '/data/media/0/TWRP/BACKUPS/wszx4x5ht44hw8ug'
    I:Mount: Unable to find partition for path '/etc'
    I:Copied file /etc/recovery.fstab to /cache/recovery/recovery.fstab
    I:Version number saved to '/cache/recovery/.version'
    I:Unable to mount '/external_sd'
    I:Actual block device: '', current file system: 'vfat'
    I:Unable to mount '/usbstorage'
    I:Actual block device: '', current file system: 'vfat'
    I:TWFunc::Set_Brightness: Setting brightness control to 900
    I:Starting MTP
    I:Cannot find file /sys/class/android_usb/android0/idVendor
    I:Cannot find file /sys/class/android_usb/android0/idProduct
    I:sending message to add 65537 '/data/media/0' 'Internal Storage'
    I:Message sent, add storage ID: 65537 '/data/media/0'
    MTP Enabled
    I:[MTP] Starting MTP
    I:Check_Lifetime_Writes result: '55448'
    I:Path /cache/recovery/log.gz does not exist. Unable to copy /cache/recovery/last_log.gz
    I:Starting Adb Backup FIFO
    I:PageManager::LoadFileToBuffer loading filename: '/twres/languages/en.xml' directly
    parsing languageFile
    parsing languageFile done
    I:Translating partition display names
    I:No custom recovery folder found. Using TWRP as default.
    I:Backup folder set to '/data/media/0/TWRP/BACKUPS/wszx4x5ht44hw8ug'
    I:checking for twrp app
    I:App not installed
    I:Switching packages (TWRP)
    I:Set page: 'main'
    I:Set page: 'clear_vars'
    I:Set page: 'main2'
    I:[MTP] created new mtpserver object
    E:[MTP] Failed to start usb driver!I:[MTP] mtppipe add storage 65537 '/data/media/0'
    I:Set page: 'advanced'
    I:Set page: 'copylog'
    I:Set page: 'action_page'
    I:operation_start: 'Copy Log'

    [ Szerkesztve ]

    "You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

  • crok

    Topikgazda

    válasz janakbacsi #44047 üzenetére

    Főleg, hogy ez nem egy elhasalt telepítés után készült hanem csak el lett indítva a TWRP és egy log lett húzva belőle - ennek így semmi információértéke nincs sajnos az üggyel kapcsolatban.

    Amikor azt kérjük csatolj logokat arra kérlek titeket, hogy ha hosszú akkor lehetőleg csak egy linket adjatok ahova felkerült a log, mondjuk: Google Drive / Mega.nz / MediaFire / WeTransfer / Tresorit / Catbox / Litterbox / FileBin / File.io / EasyUpload / GoFile.io / Envelop.app vagy pastebin / dogbin vagy bármi hasonló..

    Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

  • CrazySouls

    kezdő

    Hello!
    Ez mennyire normális egy fél éves oledes android telefonnál?
    [kép] [kép]

    Felül 2 sávban is halványabb és szépen beégett. 30mpenként kikapcsol a kijelző és van Always on Display is állítva, ami folyton mozog.

Új hozzászólás Aktív témák