Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56474624

    törölt tag

    Először cafe analognál nagyíttattam a képeimből 10-et, ők valójában a fotológussal csináltatják (kép hátulja beszédes :) ). Kíváncsi voltam, máshol milyen eredményt kapok, megnéztem még a sootersnél is 3 képet ugyanakkora méretben. Van kontaktmásolatom is az egészről, amit észrevettem, hogy Sootersnél sokkal jobban belenyúlnak a képekbe. Fotológusnál alig. Nekem a fotológusos hozzáállás szimpatikusabb amúgy, nem akarom magam jobb fotósnak elkönyvelni, mint amilyen vagyok, ráadásul gépen szerkesztgetve, akkor full felesleges filmezni. Másrészt a sooterses képeket digitális szellemben "javítják fel". Ha volt egy kockás inges a képen félárnyékban, jól láthatóvá kell tenni a kockákat (persze élőben sem biztos, hogy úgy látszódtak, de akkor is). Szóval igyekeznek az ilyen részleteket előhozni, de mégsem esik olyan jól a képeikre ránézni, a fotológus hitelesebb, természetesebb számomra + sokkal jobban benne van a befűzött film, a használt objektív, na meg az én esetleges bénázásom adott helyzetben. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák