Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xelo

    addikt

    sziasztok! lecseréltem a ryzen 1700-amat egy 2700x-re, egyelőre úgy tűnik teljesen jól érzi magát a B350-es alaplapomban. :K memóriák 3333mhz-en cl14 The Stilt-féle fast időzítésekkel totál stabilak, annyi változtatással hogy tfaw-t lentebb vettem 24-re az ajánlott 36-ról. aida64 cache és memory benchmark a következőt dobta:

    egy dolog csípi a csőröm, a proci hőmérséklete. ha van közületek olyan aki 2700x-et használ beszámolhatna róla h hogy alakulnak a hőfokai, ugyanis nekem battlefield 1 64fős conquest alatt eléri akár a 75 fokot is, pedig noctua nh-d15 csücsül rajta. :F hozzá kell tenni hogy úgy lőttem be a hűtőt hogy halk legyen, de ettől függetlenül hűvösebb eredményre számítottam. tegnap először azt hittem hogy rosszul raktam rá a hűtőt vagy túl sok pasztát raktam rá, de hiába pasztáztam újra az eredmények változatlanok. idle 33-40 fok között ugrál a proci. remélem megnyugtattok hogy a 2700x már csak ilyen forrófejü és nincs értelme ezen stresszelnem :D még annyi jutott eszembe hogy elég régi a noctua pasztám, lehet azzal van a bibi :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák