Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vitka675

    tag

    válasz Speed_Speed #1845 üzenetére

    Szerintem még mindig jobb választás egy 1151 foglalatú I7-es proci.. játékokban és néhány programban.
    Nagyon sok tesztben megelőzi az I7 7700K proci.

    Ez így igaz, ahogy leírtad, nem lehet vele vitatkozni. Mikor láttam a játék teszteket, bevallom meginogtam egy kicsit, lévén, hogy gamer konfigot tervezek pár hónap múlva. Ebben a pillanatban, ha semmi mást nem nézünk a Skylake-Kaby lake jobb játékra. Viszont, és ez most erős viszont, érdemes a sok linkelt fórumon, illetve a hitelesnek vélt youtube-erek oldalain szétnézni. Jay szavait idézve, a Ryzen egy nagyon jó mindenes processzor, valamint ha összevetjük a 7700K-val, akkor elmondható, hogy a 7700K szarabb a munkafeladatokban, mint amennyivel a Ryzen rosszabb a játékokban, tehát összességében egy jobb processzor. A baja az, amit a hozzászólásod elején is írtál, hogy vadiúj, soha nem látott architektúra, borzasztó optimalizálatlan, ezért nem tudja letenni az aszfaltra a benne lévő lóerőket. 1080p-re építek gépet, RX480 mellett lesz valószínű egy 6 magos Ryzen, nekem a min FPS fontosabb, AM4-re érdemes beruházni, valamint jobban esik a lelkemnek, ha AMD szív dobog a vasban :) Jöjjön az optimalizáció!

Új hozzászólás Aktív témák