Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz Puma K #5154 üzenetére

    Akkor maradjunk ezen a létsíkon, rendben..

    Szóval amikor a tulaj x8-nak írja akkor nem nézek utána.
    Ezzel van tapasztalatom/ismerem, közel egy éve x8-ban megy a kártyám mert a ház kialakítása olyan hogy ott több levegőt kap, adja magát megnéztem a difit x16-hoz képest, benchek/játékok által nem mérhető ill. természetes random szórásom belüli.
    Ennyit írtam, x4-ről egy árva szót sem, más kérdés hogy később át lett javítva a post amire reagáltam x4-re és végül ez lett az összkép amit olvastál. Erre bátorkodtam azt írni hogy ablakon kidobott idő volt, részedről.

    Tudsz követni?
    Na ezek után most még mindig ott tartunk, hogy a 10év alatt felgyült tapasztalatod bizonyítása mellett másodszor linkeled nekem ugyan azt, csak most már be is keretezted az x4-et.. :D :O

    Szemlátomást elég érzékenyen reagálsz, adjál tanácsot kérlek mit írjak neked erre a fentiek fényében?
    Komolyan kérdezem.., én elolvasgatom még 1-2poston keresztül hogy sikeresen értelmezni tudsz egy ehhez hasonló egyszerű grafikont és meg tudod állapítani/bekeretezni melyik két eredmény között van x4 esetében 5% difi, csak érted.., újat nem mondasz, még mindig nem.

    Még azzal esetleg megdobhatsz, hogy Tabletről nem ugrott rám az alsó slot bekötése, gondosan hozzátéve ismét, hogy x4-ben nem 1% a difi mint x8 esetében hanem több és linkelheted újra azt a képet, ha gondold persze.., végtére is három a magyar igazság. :D

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák