Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz envagyok #74795 üzenetére

    Megfigyeltem hogy Neked mindíg olyan jó kérdéseid vannak, általában a legritkább esetben tudom rájuk a választ :DDD .
    A mostanira rátérve, ez az amit nem mértem ki pontosan soha. Amit eddig sejtek vagy tudok - BX- ben valszeg mindegy, de az 1 modul a nyerő sztem, némelyik 256-os 2oldal/4bank BXReady- t látja/kezeli, Via- ban a 2db 2oldalas/2bank, a 4bank interleave BIOS vagy soft belövéssel, nagyot rúg a mem-átvitelen, SS7- ben sokat hozott, Tua mellett megnézem, most 3 modul van benne. ALi SS7- ben az 1 modul valszeg a nyerő, de a mem-kezelése jobb mint az MVP3- nak, csak a 9800 miatt tudtam versenyezni vele - valamint az 1M L3 a lapon.
    Mindegyikre érvényes : törekedni kell a minél nagyobb FSB mellett, a minél szűkebb időzítésekkre, 133MHz CL-2-2-2-5, már amelyik tudja.
    SS7 MVP3 esetén pedig állítólag kikényszeríthető a 112MHz CL-2-2-2-4 is, de Fenyő kolléga ezt elfelejtette elárulni hogyan kell, pedig kérdeztem tőle. Biztosan tart a visszavágótól, ha megint előveszem a G2- őt ;]

    A 3 test probléma nem megoldható.

Új hozzászólás Aktív témák