Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    DaFuQQ megy itten he' ?? :DDD

    Kihajcsa-e vagy senem hajcsa-e ki mi?? :D Mindenféle nudliberger teszteket meg gamákat hajszoltok miii??
    Előbb a munka aztán a szórakozás!! Utoljára 2-3 hete offoltam itt rommá mindent a 3DMark tunning/listázódás okán, féltucat FX-es galuska szaggató ember leígért itt fűt-fát az égről, aztán hogy néz ki még mindig ez a Vantage/2k11 lista he??

    Meg lehet nézni: [link] ;]

    Mi a botrány ha nem ez?? Kattintgatok itt a nickneveken és ott kamuflázsolnak a 280/290 x /x nélküli kártyák, de listázódás meg jókis FX tunninggyilkos Vantage listás eredmény meg smafu??? :W ;)

    Yllgrim kolegát meg lehet kérdezni milyen az amikor egy tucat i7es tapos az ember nyakán minden irányból, harcostárssá lépett elő!! :R :C
    Nyertem jópár fokot pár napja egy újrapasztázás alkalmával, de minek húzzam 5ghz-re/fölé és listáztassam ha mindenki tojik rá? Hát csak az én szememet bántja az a lista?? :F :D

    Zergeláb hűtő/ház? NAÉS, nekem is!! Egy rövid tesztre simán jóóó..

    Geronimooo ;] :R

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák