Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Romvr

    őstag

    válasz ozzy711 #953 üzenetére

    "Videó: ez már inkább másodpercben mint ms.-ban mérhető késés nem?
    Nálam tuti gyorsabb. Nem lehet, hogy a win belső beállításainál ( egér mutató sebessége vagy valami hasonló ) állítódott el valami ?"

    Nem állítódott el semmi. Ha átrakom a TV-t MOZI módba akkor az egér késik mint az állat. Ha átrakom JÁTÉKGÉP-re akkor sokat javul a dolog, legalábbis windows alatt. Játéknál már az van amit láttál és nem csak ott, hanem a jelenleg feltelepített mind a 3 játéknál ez van. Jah és nem csak az egér késik hanem a billentyűzet is. Csak az kevésbé látványos.

    Így marad az a kérdésem hogy ez a nem éppen olcsó TV, egyáltalán nem jó játékra? Vagy van esetleg valami mód hogy jól működjön? Mert nehéz lenne elhinnem hogy a 4500-assal minden jó akkor a nagytesóját így elrontották.

    Próbáltam átrakni másik HDMI portba, eddig az 1-esben volt amihez odírták még hogy (ARC) amiről fogalmam sincs mit jelent. Aztán megnéztem az RGB-t, azzal már nem volt ilyen szintű késés játék esetében sem. Aztán egy DVI-HDMI kábellel kötöttem össze és szintén jött a késés. Szóval úgy néz ki hogy a HDMI-n nem játékra szánták. Ami egy ilyen árkategóriájú TV-nél szerintem hiba.

    "(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

Új hozzászólás Aktív témák