Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Picco

    addikt

    Megerkeztek a kalik es 1-2 ora hallgatozas utan erosen vegyesek az erzeseim, sot inkabb negativnak mondanam.

    A sound stage sokkal jobb a kalin. Ez egyszer biztos es tetszik is, de itt megallnak a pozitivumok. Jah es a magas kevesbe fulserto rajta, ami ugye egy kattintassal megoldhato a hangszoro hatan, mindket gyartonal.

    alapzaj: megegyezonek mondanam, hallhato de nem zavaro. (kevesebb mint 1 meterre ulok toluk). Yamik talan picit zavarobbak szamomra, mas frekvencia.

    A melyeket erosen vekonynak erzem a HS80m-hoz kepest.
    A hangero....na itt oriasi a kulonbseg...de nem a kali javara. Hasrautes szeruen 40%-ra tippelnem a kulonbseget a Yamik javara.
    Ez volt az amire konkretan abszolut nem szamitottam hiszen specifikaciok alapjan hangnyomas es frequency responsenak is nagyon kozel kellene lennie.
    Yamahat meg egyetlen egyszer sem tekertem 60% fole, halk szamoknal sem.
    A kalikon siman maximumig huzhatom. Az alacsony frekvenciak is sokkal utosebbek a HS80m-en. Ott nekem le is van veve -2db, de most alapallasba tettem mindket szettet.

    Ket kulon raktarbol/kiszallasra erkeztek, mindkettonek megegyezo a hangereje/karakterisztikaja.

    Nem ertem....kiprobalom oket TRS-el is, bar 99.9% h nem ez a problema.
    Irtam nekik, kivancsi vagyok mit mondanak.

    **Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

Új hozzászólás Aktív témák