Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz AMDFan #18919 üzenetére

    Persze, sarkalatos példát mondtam, épp arra, hogy nem egy alkatrész árlistát fizetünk meg, éppen ezért nem úgy vagy nem annyival tud többet a 2x olyan drága hangfal.
    Van akinek annyi számít, hogy szól-e és pipa, van akinek meg nem tetszik (szándékosan nem azt írtam, hogy nem jól szól) 60-80 Hz között és ezért lecserél egy fél millás szettet. Iszonyat mások az igények és ahogy nézem hifi témában nagyon telített a piac és azért gyártótól függetlenül 3-400-ig elég jól egyenes arányosságban van az ár a minőséggel.

    Egyelőre szándékosan nem akarok rá többet áldozni (panellakás, tér hiánya, talán jövőre külföldre költözés), ettől függetlenül igyekszem magam elméleti anyaggal képezni

    (#18920) schawo : egyébként nem csúnya, csak én jobb szeretenm a hagyományos anyagokat. Ha lenne rá keretem és igényem, akkor hidd el nem érdekelne engem sem a design. Ezt a minőséget már úgy is csukott szemmel érdemes hallgatni :R

    ez így de szép egyben: [link] [link]

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák