Google márkaoldal
-
Közel egymillió Facebook-felhasználó adatait lophatta el egy vírus
A viszonylag hamar felfedezett vírustámadás kezdeményezői újra csak a felhasználói felelőtlenségben bízva hajtották végre akciójukat.
-
Kínai céghez igazolt az Android termékmenedzsere
Hugo Barra egy fiatal, de robbanásszerűen terjeszkedő okostelefon-gyártónál szervezi majd a globális terjeszkedést.
-
Az FBI a régi Androidoktól óvja az állami szférát
Mivel a vírusírók kiemelt célpontja a mobilos operációs rendszer, a DHS és az FBI a frissítés fontosságára hívja fel a figyelmet.
-
Megoldódik az új Nexus 7 tablet GPS-szel és kijelzővel kapcsolatos problémája
Egy új OTA frissítés érkezik a napokban, ami a GPS mellett a multitouch-csal kacsolatos bugokat is javítja.
-
Újra fényképez Magyarországon a Google – nézd meg, hol dolgoznak
Több tucat turisztikai, történelmi és kulturális szempontból jelentős budapesti és vidéki épületet, városrészt, természetvédelmi területet fog virtuálisan bejárhatóvá tenni a Google a magyarországi utcaképben.
-
A Microsoft az iskolákban kampányol a Google ellen
Az ellenfél lejáratását célzó akciósorozat egy tapasztalt, a politikai életben már tapasztalatokat szerzett médiastratégiai szakemberhez köthető.
-
A Google segít pénzre váltani a tudásodat
A vállalat egy olyan szolgáltatást indított el, mellyel akár jövedelmezően lehet tanácsokat adni másoknak.
-
A Google újra letiltotta a Microsoft YouTube-alkalmazását
A Google felhasználási feltételek megsértésével vádolja a Microsoftot, akik viszont azt állítják, hogy ők a sértett fél, a Google szabotálja a Windows Phone-t.
-
Android és OpenCL: nem lesznek barátok?
A WebCL egyik legnagyobb támogatója félti a saját API-ját?
Hír Videokártya 129
-
Gondok vannak az új Nexus 7 tablet GPS-e körül
Még nem tudni, hogy szoftveres vagy hardveres jellegű hibáról van szó, ráadásul nem érint minden egységet.
-
Egyszerűbb linkelés Google Docs és Slides alól
A Google finomított a Docs és Slides alkalmazások alatti linkelésen, ezentúl integrált kereső segíti a munkát.