Június 2-án jön a következő State of Play, a Marvel's Wolverine is helyet kap

Jövő hónap elején jön a Sony újabb saját műsora, ami több mint egyórányi tartalmat ígér.

Hirdetés

A Sony bejelentette a következő State of Play előadást, amelyet június 2-án tartanak, magyar idő szerint 23:00 kezdéssel. A közvetítés a hivatalos PlayStation csatornákon lesz nézhető YouTube-on, Twitchen és TikTokon. A műsor a tervek szerint több mint 60 percig tart, és a Sony ígérete szerint a világ több „top stúdiójától” kapunk frissítéseket, bejelentéseket és játékmenet-bemutatókat. A kezdés rögtön egy hosszabb bemutatóval indul, közelebbről láthatjuk az Insomniac Games által fejlesztett Marvel’s Wolverine-t, de sokan örülnénk, ha végre újabb részleteket kapnánk a Naughty Dog berkeiben készülő Intergalactic: The Heretic Prophetről.