Hirdetés
A Sony bejelentette a következő State of Play előadást, amelyet június 2-án tartanak, magyar idő szerint 23:00 kezdéssel. A közvetítés a hivatalos PlayStation csatornákon lesz nézhető YouTube-on, Twitchen és TikTokon. A műsor a tervek szerint több mint 60 percig tart, és a Sony ígérete szerint a világ több „top stúdiójától” kapunk frissítéseket, bejelentéseket és játékmenet-bemutatókat. A kezdés rögtön egy hosszabb bemutatóval indul, közelebbről láthatjuk az Insomniac Games által fejlesztett Marvel’s Wolverine-t, de sokan örülnénk, ha végre újabb részleteket kapnánk a Naughty Dog berkeiben készülő Intergalactic: The Heretic Prophetről.
State of Play returns on June 2.
— PlayStation (@PlayStation) May 20, 2026
The over hour-long show includes an extended look at Marvel’s Wolverine, plus news and updates on upcoming PS5 games: https://t.co/u88KNkpTla pic.twitter.com/OyYWoLXnQE




