Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • r4z

    nagyúr

    válasz llaszlo #22988 üzenetére

    Ha már az iOS lett felhozva, az i4-ben jobb kamera van, ugyanúgy vakuval - de most az iOS vs. Androidról van szó. A szabadság nálam azt jelenti, hogy nincsenek idióta korlátozások (bluetooth, flash, csengőhang, mass storage, csak hogy a fontosabbakat említsem - ez nekem mind fontos), személyreszabhatom a telefont (a felületet is!), telepíthetek külsős alkalmazásokat (mert van ami marha hasznos, de nincs fent a Marketen), olyan fájlokat rakok a telefonra (memóriakártyára), amilyeneket akarok, illetve minden appot lecserélhetek (az almák zenelejátszója pl. a sírba kerget, pedig ezt a funkciót nagyon sokat használom). A CM7 nálam atomstabil, valamint gyors is. Bár nincsenek benne olyan szemkibökő effektek, mint az iPhone-ban, a scroll gyönyörű, nem akad. Amiben viszont az Android verhetetlen, az az értesítési rendszer. Láttál már iPhone-on értesítést? Felugró ablak, két lehetőséggel: megtekintés és ignorálás; vicc az egész, a K750i-nek összeszedettebb az értesítési rendszere, pedig az egy 6 éves középkategóriás telefon, nemhogy 2010-es csúcsmodell. Az Androidon lévő menügombot meg se említem, az iPhone ilyen szempontból nagyon le van maradva - vagy az alkalmazásban állítgatsz, vagy a Settingsben, de nem bírtam megszokni, hogy keresgélnem kell az opciókat. Amit nagyon szeretek az Androidban, az az "úgy rakom össze, ahogy nekem tetszik"-feeling, és nekem ez sokkal többet ér egy minőségibb hardvernél, szebb animációknál és egy jobb alkalmazásboltnál - ha már innen indult a vita.

    I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

Új hozzászólás Aktív témák