Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Henk

    veterán

    válasz DroneZ^ #14640 üzenetére

    Tuniq-ot itthon sztem nem lehet kapni, N520 nem a legkomolyabb kategória, Triton divat hűtő túl van árazva.
    Ha nem akarsz rá sokat költeni akkor Mugen2, mindent tartalmaz. Proli minimálisan talán jobb nála, de drágább és nincs hozzá venti. V8 meg a közelükben sincs, nem tudom melyik tesztben teljesített ugyanúgy.
    Raktáron valószínű sehol. Pc Gear-nél kapni, de ott is csak rendelésre lesz, főleg így év végén.
    Tuniq Frosty tesztben. Proli nincs benne, de jobb a TRU-nál.

    Celithrandi: hát ilyen hűtő nem létezik. Olcsó meg halk legyen és gyárilag tudja az 1156-ot. :(
    Gyárilag csak a 2 CM megy rá amit mondtam, de tény, hogy azok nem csúcs kategória. Proli-ból nem kapni itthon rev.b-t. A többi hűtőhöz meg külön kell megvenni a lefogatót ami legalább 2k. Ennyi.
    A Baram valóban nem jó rá, rosszul emlékeztem. Amire te vágysz azt a Megahalems sem tudja szerintem. Nálam idle 800rpm-en megy rajt a venti, de terhelve feljebb kell tekerni mert nem tudja meghűteni a procit ilyen alacsony fordulaton. Vagy akkor olyan nagy fordulatú házventik kellenek, hogy értelmét veszti a procin a kis fordulatú venti.
    Esetleg vegyél rá vizet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák