Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beowulf_78

    addikt

    válasz sz.j #19265 üzenetére

    Ott kezdődik hogy Limited Edition. Valahogy meg kellett véltoztatniuk, új hűtőt nem akartak csinálni belőle. A fekete Nikkel pedig arra hivatott szolgálni hogy nem oxidálódik a fém, ezáltal fenntartja az egyenletes hőleadást. Az hogy rákerült a nikkel réteg, pár százalékkal nőtt a térfogat ezáltal nőtt ugye a hőleadó felület, mivel a Black Nickel elvileg másképp tapad a fémre, tehát nem csak a B Nickel rétegtől, hanem a tulajdonságainak köszönhetően lett nagyobb a hővezetés. Persze csak minimálisan számíthat. Max. 1-2 fokot. A talp polírozása mindenképp javít. Ez egyértelmű. Nekem is políroza van, és megszenvedtem vele rendesen, mint ahogy subaruwrc is. ;] Nekem másfél nap volt, nem lett annyira tökéletes mint az Infinity, ráadásul 600-as papírral kezdtem. :U
    Tehát a Black Edition felpolírozva jobb lehet minimálisan mint a sima. De csak nagyon minimálisan. ;)

    Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

Új hozzászólás Aktív témák