Hirdetés

Aktív témák

  • J.R.Ewing

    tag

    válasz J.R.Ewing #11200 üzenetére

    ezt válaszolta akkor amúgy:

    [U][OFF]Amugy igen ez tényszerü,hogy mindennek rögtön kevesebb az ára nyilván ennek is esik, de azért még mindig csak egy boltot látok ahol azon az áron van amit te mondasz. Egyébként az eladhatatlanságát nem feltétlenül az árában látom, csak nem sok mindenkinek van szüksége ekkora sebessége,dupla antennára és mamár minden 2. embernek van routere sztem. Na mind1 még gondolkozom az ajánlatodon

    üdv jóéjt[/OFF][/U]

    ebből mégis mire kéne gondolnia az embernek?

    tényleg itt is jól kijön a magyar mentalítás, mint pl a homár blog hozzászólásaiban. még én vagyok a szemét, a hibás, hogy alkudni mertem, és a hazudozás az semmi...

    [ Szerkesztve ]

  • szaszlaci

    addikt

    válasz J.R.Ewing #11201 üzenetére

    Értjük mi, csak hát nem úgy látjuk a dolgot, mint te.

    Valóban nem egy korrekt mentalitás, hogy össze-vissza hazudozik, ráadásul cél nélkül.
    Csak nem biztos, hogy helye van itt. Te sem szívesen látnád viszont a nevedet ebben a topikban!

    Mégegyszer: érjük miről beszélsz, de lehet nem kellett volna ide írni.

    Amúgy van egy routerem, ha gondolod! ;] :P

    ■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

  • J.R.Ewing

    tag

    válasz szaszlaci #11202 üzenetére

    Értjük mi, csak hát nem úgy látjuk a dolgot, mint te.

    ez nem engem minősít ;) a szitu önmagáért beszél..

    Valóban nem egy korrekt mentalitás, hogy össze-vissza hazudozik, ráadásul cél nélkül.
    vele szemben miylen finoman fogalmazol :)

    Amúgy van egy routerem, ha gondolod!

    hát igen :) legalább elolvashatnád az egészet, mielőtt véleményezed. és akkor azt is tudnád, hogy már vettem routert :R

    Mégegyszer: érjük miről beszélsz, de lehet nem kellett volna ide írni.
    hát hova? akikkel jó vigyázni üzletelés során...ez a cím. hát vele jó vigyázni, mert először azt hazudja, hogy gondolkodik az ajánlatomon, aztán azt, hogy már eladta, végül pedig azt, hogy nem ér rá a hétvégén...

    Csak nem biztos, hogy helye van itt. Te sem szívesen látnád viszont a nevedet ebben a topikban!
    én nem is adtam rá okot soha. sőt senki eddig, akikkel itt üzleteltem. nem is akartam én soha ebbe a topikba jönni, eddig hál'istennek nem kellett.
    az évek során voltam én már nagyon sok PH-s arc lakásán, házában, és nálam is megfordultak már páran, soha nem volt gond senkivel. ha valakinek nincs helye itt, az shadowman05 :)
    az meg már külön vicc, hogy sasa311 szerint még én vagyok a szemét, mert alkudni mertem

    lehet, hogy sokat pofázok erről, de ez is azért van, mert ez az első eset, és nagyon felba...ta at agyam egy a kis k...ög már elnézést. ő hazudozik, ő ég be, és aztán elmebeteg módjára, összefüggéstelenül vagdalkozik, meg fenyegetőzik? menjen a rendőrségre, és jól kiröhögik. felhívtam egyszer egy apronetes hirdetésben megadott számon, úristen micsoda zaklatás :D jah, nem közöltem vele, hogy én vagyok az, akinek a PH-n azt hazudta, hogy már eladta...

    szerintem a PH szellemiségével a kolléga eljárása összeegyeztethetetlen...
    lehet azt mondani, hogy nem adom oda, mert ennyi a vége. de hazudozni, azt nem...

    részemről téma leárva! következményeket levontam, remélem többet nem kell e topikba jönnöm. shadowman05 kollégával meg mindenki úgy üzleteljen, hogy sohanem lehet tudni, hogy mikor hazudik...

  • Silent77

    veterán

    válasz XaraX #11186 üzenetére

    Ajánlott levél, és belföldi postacsomag estén a feladási díj 15x-e a kártérítés.

    Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

  • DonLaca

    csendes tag

    NoroKings én őt nem ajánlom senkinek.

    Cseréltem vele gtx280-am (2,5 év garis) hardverre. Alaplap, hdd, vga, ram.
    Asus P5K cpu foglalat sérült.
    HDD 13 badsector
    9800gx2 átforrasztgatva, hűtés rosszul összerakva (szervizben szakvéleményt csináltattam)
    Ramok jók.
    Csere után ahogy hazaértem kiderült a turpisság. azonnal felhívtam de csak mellébeszélt, megígért mindent hogy rendbe hozza a malőrt mert ő nem tudta ezt. Azóta is többszöri megkerestem mindig csak ígérgetett. Még jó hogy a szem.ig és a lakcimkártyáját megnéztem.

  • sptkyle

    senior tag

    Sziasztok. Előre is elnézést a hosszu postért.
    neutral [link]kolegának kérnék egy fekete pontot, véleményem szerint az inkorrekt viselkedésért.
    Történt ugyanis, hogy alkatrész-hiányos lett a gépem (hálisten tudtam előre), és ha már így alakult, gondoltam akkor nem alkatrészt vadászok hozzá, hanem eladom a többi részét is, és váltok notira. (a pc a munkaeszközöm, a hordozhatóság nagyon hasznos lett volna,és ha már az asztalim így se ugy se müködik kb 1 napig, akkor legalább haszna is legyen gondoltam). Sikerült is eladnom a gépem többi részét, sőt aznapra le is beszéltem egy noti vásárlását.(ez volt az ) A noti (az eladó állítása szerint a kijelzőtől eltekintve hibátlan) átvétele a Blahán történt (lévén én nem vagyok bp-i). Sok mindent a kijelzőhiba miatt nem sikerült kideríteni a notiról, de a tartozékokat átnéztük, és az stimmelt. Kértem néhány nap próbagarit (gondoltam ez evidens) , lévén müködés közben nem láttam a notit. Ebbe a kedves eladó bele is ment készségesen. Hazamentem, másnap reggel álltam neki átnézni a gépet. Első bekapcsolásnál kb semmi gond. Külső monitorról üzemelt szépen. Bár a win felállása után néha csúnyán kerregett a vinyó(és ilyenkor volt 2-3 perces "mindenmegáll" effekt), de ezt betudtam a lestrapált xp-nek. Gondoltam gyorsan ujrahuzom a rendszert. Itt derült ki, hogy a dvd író semmilyen lemezt nem hajlandó beolvasni.Se dvd, se cd, se olvasás, se boot. 2. géprestartnál már a bios nem ismerte fel a vinyót sem. kb még 1 óra küzdés, de semmi változás. Írtam a kedves eladónak sms-t, hogy ezek a hibák, és ezeket mintha elfelejtette volna megemlíteni. Annyi volt a válasz, hogy sorry, nem nagyon nézegette a notit. "Heggesszek" rajta (???), és ha nem müködik, akkor jöv héten visszaadja az árát.Mivel mint említettem nekem munkaeszköz a gép (ezért is időzítettem 1 napra az eladást és a vételt) , ez a tény nem érintett tul jol.Főleg hogy véleményem szerint a körültekintőbb hirdetésfeladással ez elkerülhető lett volna.Sikerült megoldanom ideiglenesen a gép problémát, köv héten sikerült is megbeszélni egy időpontot az eladóval hétfő estére.(közvetlen utána már le is beszéltem egy másik noti vételét mással, hogy ne maradjon ki több nap gép nélkül). Bementem másodszorra is pestre (ujabb 1k minusz) , találkoztam a kedves eladóval, aki elkezdett hepciáskodni, hogy ezt ő így nem veszi át, mert ezt nem így adta oda, mert ez nála müködött.És hogy mi van , ha én cseréltem ki a vinyót benne. (???) (Ha ugyanilyen hozzáállásom van a vásárlásnál, mint akkor neki, akkor előbb elviszem a notit, megnézem (mert ugye nem tudhatom , hogy az van benne mint amit leírt). Szo szót követett, de nem lehetett meggyőzni az eladót érvekkel, csak ugyanazt hajtogatta.Felajánlott egy "kompromisszumot" (ami max neki az), miszerint a vinyó árát benthagyom nála, és odaadom a notit is. Mivel ekkor már nagyon ideges voltam, a kiborulás határán mondtam, hogy akkor nagyon gyorsan adja ide azt a pénzt. (természetesen a másik notit ez miatt nem tudtam megvenni). Ezek után gép nélkül, -2k-val (utazgatás), -7k-val (A vinyó ára amit valószínű sose látok többé, de még ha igen, akkor is az csak 6k, mert ugye ezért külön mégegyszer be kell mennem), továbbá kb 4-5 nap kieső munka, holott én egy müködő gépet vásároltam, és a kipróbálás hiánya miatt 3nap cseregarit is kértem. Sztem ez közel nem az.Nem azt kértem, hogy fizesse meg az utazgatások, a kieső munka , a kellemetlenség (ami elkerülhető szerintem, ha tisztában van azzal amit árul) költségeit, én csak a vételárat szerettem volna visszakapni!!! Nem tartom korrektnek az eladót, ajánlom kerülje mindenki. A termék ez volt.Az eladó pedig neutral [link]

    "Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

  • fodorv

    tag

    Én martin73-mak kérnék egy fekete pontot, mert kb egy hétig igérgetett minden hogy ekkor és akkor postáz egy alaplapot, szerencsére nem volt előre utalás, meg semmi ilyesmi így megelégeltem és mondtam hogy köszi akkor ne is küld. Másnap kaptam egy privit Sebibalu ph-s kolégától hogy martin73 egy csaló, és többeket megrövidített már itt a ph-n. Azt gondolom akkor jogosan jár a fekete pont!

  • ladyviper

    csendes tag

    Helló!

    [animatrix11]-nek fekete pont, mert a több éves használt [töltő] - [ket] vadi újként próbálja eladni, ezzel tudatosan átveri az embereket. Szerintem itt lehet gondolkozni érdemes e mást is vásárolni tőle.

    vigyázzatok és legyetek résen ;)

  • Mr.Minyi

    tag

    válasz Szonyka #11094 üzenetére

    Sajnálom hogy így alakult a dolog,nálam még sosem fordult elő ilyesmi,amint azt a piros pontjaim is mutatják nem szoktam átvágni az embereket.A feladásról is átküldtem a bizonylatot,és érdeklődtem is nemegyszer a postán,de sajnos nem tudtak érdemleges választ adni.
    Még egyszer sajnálom ami történt.

    Don't live your life in vain!

  • Mr.Minyi

    tag

    válasz Szonyka #11080 üzenetére

    mivel nem csak hdd ház ment hanem hdd is ezér volt annyi a feladása a cuccnak ami kimaradt a szövegből agy megint csak rossz színben feltűntetve:S

    Don't live your life in vain!

  • Szonyka

    csendes tag

    válasz Mr.Minyi #11210 üzenetére

    Üdv!

    Tudtommal a privát beszélgetésinkben csak a külső házról és egy marék jumperről volt szó, vinyóról nem. Még csak megsem említetted utólag sem, hogy adsz hozzá "grátisz" egy vinyót is. Sajnos a bazáros hirdetésed már nem találtam amiben hirdetted, ezért nemtudtam belinkelni. Ha valamelyik moderátor ír nekem, szivesen elküldöm a privát beszélgetésünket. A véleményem továbbra is fenntartom.

  • Genius007

    őstag

    válasz Genius007 #11189 üzenetére

    Előzmények ...

    ... Folytatás ...

    A mai napra lett megbeszélve a postán a találkozó (panasztétel) a kézbesítővel, de Ő nem volt ott, mert már elvileg dolgozott, hmm ...
    Az információnál a hölgynek ismét elmondtuk a sztorit, mondtuk neki, hívja le a "főfejest" hogy panaszt tegyünk, elmondjuk a problémánkat, mondta rendben. Pár perc múlva jött egy hölgy, elmondtuk neki is a sztorit, azt mondta tehetünk panaszt, stb .. stb ... de a postás nevét - telefonszámát nem adhatják ki! Mondom én, akkor miért mondták azt, hogy ma lehet vele beszélni telefonon - személyesen? Nő felhívta a kézbesítőt, kérdezte tőle a dolgokat, mi hogy volt, de a telefont nem adta oda nekünk, felmentünk az emeletre az "igazgatónak" bejelentést tenni, hogy mi történt, azt mondta kifogják vizsgálni a történteket, eljönnek a helyszínre, megnézik mi hogy van (levélszekrény, hova tehette a küldeményt, stb ... ) aztán 30napon belül értesítenek, de ha nem kerül elő a procim (amit kétlek hogy előkerül, hisz ha a postás lopta el, akkor hülye lenne oda adni) akkor csak kártérítést kapok, ami a feladási díj 15x-e, amivel kitörölhetem a seggem majd ...
    Szóval most várunk ... :U

    https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

  • brutaka

    tag

    [sysneto] kollégaúr teljesen elkényelmesedett. Szeretnék egy haralmas feketepontot adni neki... Mert:
    Megbeszélésünk után, ígéretet tett, hogy 1-2 napon belül elad nekem egy ilyet: [link]. Ígéretemhez híven eladtam az aktuális telefonomat, és összegyűjtöttem a pénzt ahogyan megbeszéltük. Eltelt a 2 nap, nekem pedig égetően szükségem lett volna egy telefonra, de nem. Várjakmég. 3 hét várakozás után felhívtam, természetesen azt sem tudta ki vagyok, pedig a PH-n küldte folyamatosan a PÜ-ket, hogy várjak meg nemfelejtett el stb. Eltelt 4 hét, mire fehívtam, mert írta, hogy van telefonja. Felhívom.. Azt mondja, hogy hát ő sajnálja de már nincs meg... Mondom dehát 2 órája mondta, hogy van, hogyhogy máris eladta? 1hónapja várok a telefonra?! Hát ő nemvolt biztos abban hogy meg akarom venni... Mondom.. Azért nincs telefonom és irogatok napmintnap levelet, hogy kell a telefon?! Hát ő nemtudja, de megígérte, hogy ha legközelebb lesz telefonja majd szól, állítólag még a nevemet is lementette.

    Azóta is várok.. :) Ez nyár közepén volt. Azóta sincs telefonom.

    Üdv: Brutaka //Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?//

  • ladyviper

    csendes tag

    válasz ladyviper #11208 üzenetére

    Kedves animatrix11!

    Szeretném ha bebizonyítanád hogy original, magyar töltőkről van szó. Kérlek küldj a töltőkről egy fényképet, mondjuk úgy hogy közben a háttérben látszik hogy épp bejelentkezel az akkuntoddal, és mondjuk mivel mondtad hogy több darab van legyen 3-3 fsc és dell is egyben, ja és persze légyszi egy közelit is a kermi írásról, az ott lesz ahol a cimkék is vannak, ean szám is stb. Köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

  • Foglalt név

    addikt

    válasz EmberXY #11218 üzenetére

    1. ez még mindig nem chat topik. Érintettek szóljanak hozzá, mert a következő esetben, mikor 30 hsz-t kell törölnünk elrepül pár ban. Ha valaki nem érti miért, még mindig olvassa el az első hozzászólást!

    2. Egy fénykép nem a világ, animatrix11 gyorsan tisztára tudja mosni magát és pontot tehetünk a dolog végére. Nekem is tetszik ez a megoldás.

  • animatrix11

    őstag

    válasz Genius007 #11220 üzenetére

    én sem értem, mivel eddig egyetlen ilyen töltőt adtam el és nem neki :DDD

    sztem dupla nick, és mindenkit le akar járatni aki nem tesztik neki

    ilyen kéréseknek meg eleget tenni... ezzel töltsem az időmet, hogy fényképeket küldözzgessek ugy hogy éppen bejelntkezem

    ja de hogy a moderátor urak is ezt szeretnék, ok lefényképezem a töltőt, mivel jelenleg egy db van arról tudok képet küldeni

    [ Szerkesztve ]

    Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

  • belaazallat

    addikt

    Bagira01 -nek szeretnék egy fekete pontot. Kezdem azt hinni szándékosan vert át. Vettem tőle egy E7200-t, E5200 beszámításával, azzal a feltétellel, hogy alapfeszen menjen 3200MHz-t, a proci megérkezett, de első naptól gond volt vele, amit jeleztem is. 5 nap után derült ki, hogy nála se ment alapfeszen, holott többször rákérdeztem a proci pontos beállításaira.. Nem hajlandó, sem másik procit adni, sem az E5200-met visszaadni, bár állítása szerint nem is tudja, mert tovább adta, annak ellenére hogy a csere első napja óta reklamálok.

    "Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

  • Krissz22

    aktív tag

    Ezt a "hulladékot" vettem meg 40e Ft-ért tőle, pontosabban nem is én, hanem megkértem valakit mivel én elutaztam és az eladó nem sűrűn jár Pesten. Hittem a gép állapotáról elmondottaknak (külső) és hittem annak, hogy mi van benne. Utólag tudom, hogy hiba volt, ráadásul krisi047 nem is jelentkezik a privátokra sem. A processzor nem az volt benne, ami a meghirdetett és wifi sem volt benne. Nyugodt szívvel kimerem jelenteni, hogy csaló: krisi047 Privátban Szabó Kristóf-nak mutatkozott be...

    [ Módosította: Racecam ]

  • juliabrilke

    addikt

    gery1991!

    Eladott egy teljesen használhatatlan kártyát, ami még véletlen sem egyezett meg az általa elmondottakkal. "Csak" 4k-t buktam vele, de attól még gerinctelen féreg az én szememben.
    Egy 8600GTS-t vettem tőle, amin elméletben egy hűtőt kellett volna cserélnem. Persze teljesen hibás.

    [ Szerkesztve ]

  • yolan

    őstag

    pokol ura és az ő sántító ep45-ud3p biznisze.
    Önmagának mond ellent. Elkerülendő.

    “A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

  • rebugra

    aktív tag

    Lamalas egy hatalmas csaló, vigyázzatok vele, elküldtem neki egy Sony PSP-t, cserélve egy SE P1i-re. Meg is érkezett, a "tökéletes állapotú telefon" hibái: Nincs hátlap, nincs bekapcsológomb, kopott, akksi púpos kipurcanva, nem működik a gombsor, és az egész alaplap hibás (mivel a szervizbe bevittem ,és mondták hogy kuka!), na erről ennyit, nagyon vigyázzatok vele, egy fiatal srác, és mindenkit átver ahogy csak tud! :W Hatalmas fekete pont

    ═════════════ --==[ FinestMedia Werbetechniker ]==-- ═══════════

  • syl5

    őstag

    lopezking2: hatalmas nagy fekete pont jár neki! minimum!!
    Nem ajánlom senkiknek!

    A történet:
    Egy TP-LINK TL-R460 routert vettem tőle 2009. augusztus 30.-án. A hirdetésébe úgy szerepelt a router, hogy új, soha nem volt használva. Felvettem vele a kapcsolatot és meg is egyeztünk, megvettem tőle a routert 3000-ért. Megjegyzem: már itt a PH-n történt beszélgetések során kezdett gyanús lenni a kedves fórumtárs, mivel azt akarta beadni, hogy a Media Markt nem ad rá csak 3 napos garanciát, ezért nincs rá gari. Nem foglalkoztam vele, engem csak az érdekelt, hogy működjön, ha neki jól esett az, hogy már akkor nem volt képes megmondani az igazságot, akkor egészségére. E mellett az sem volt valami korrekt, hogy miután megegyeztünk 2500 ft-ban megbeszéltünk egy találkozót fél 5-re, erre ő fél 4-kor ír nekem egy üzenet, hogy más ajánlott érte 3000-et, és ha nem adok érte annyit, akkor megtartja. Na mondom kössz szépen...de megadtam neki a +500-at, mert sürgős lett volna...de így utólag nem kellett volna...tanultam belőle
    30.-án délután személyesen találkoztunk, és megbeszéltük, hogy ha rossz lenne, vagy lenne vele valami gubanc, akkor visszacseréljük.

    Hazavittem, összedugtam, és nem volt jó. Ugye ma már minden plug & play, csak össze kell dugni, és az OS automatikusan felismeri...ezek mellett én minden lehetséges variációt kipróbáltam, de hiába. Reset-eltem (mondjuk ez alap), akkor még csak 2 géppel, és ugyanazon netkapcsolattal, de azóta már + 2 géppel, és +2 netkapcsolattal ki volt már próbálva, de hiába. Próbáltam fix IP-t beállítani, de semmi. Több kábellel is próbáltam, de egyszerűen rossz, kész; és ezt az is igazolja, hogy az az smc router, amit utána vettem, semmi konfiguráció után ugyanazzal a 2 géppel, és netkapcsolattal rögtön működött.

    Másnap, 31.-én meg is írtam neki, hogy ez a router rossz, kérem vissza a pénzem. Ekkor jött még 1 meglepetés: nézzem meg újra, nála működött. Hoppá: nem úgy volt, hogy ez a router új, SOSE használt??? Persze erre is volt magyarázata: nála a kipróbálás az nem azt jelenti, hogy használva volt. Jó mondom oké, csak korábban meg azt írta, hogy nála szakember állította be, hívjak én is szakembert. Kicsit ellentmondásos dolgok: sose volt használva <-> nálam szakember állította be. (ja és teszem hozzá szakember vagyok...)

    Mondtam neki újra, hogy kell vissza pénz, erre ő írta, hogy ma (31.-én), és holnap nem jó suli miatt. Írtam, hogy akkor suli után, amire ő, hogy suli után megy uszodába, utána meg konditerembe-> erről is annyit, hogy aki valamilyen sportot űz, az tudja, hogy egy ilyen programot még minden második nap is elég húzós végigcsinálni, nemhogy minden nap...

    Kedden, 1.-én újra megkerestem, mert azt mondta szerdán lehet, hogy vissza tudja adni a pénzt. Errefel jött megint egy kedves gesztus: ő nem hajlandó érte 3000-et adni, hiszen ő biztos jót adott el, biztos én rontottam el. Tehát már úgy akarta beállítani dolgot, hogy ő szart megvenni? mi? 3000-ért nem vesz ő szart? --- röhelyes
    Megjegyzem: nem hiszem, hogy 20 perces hazaút alatt, dobozban, és a táskámban valami baja lenne...
    Most már péntek lett a visszacseréből, amiből persze nem lett semmi!

    Ekkor már ott jártunk, hogy szeptember 9.-e lett a visszacseréből, persze nem lett belőle semmi.

    Szeptember 10.-én írtam neki, hogy mi a helyzet. Válasz: nem lett meg a pénz, egy héten belül meglesz.

    Szeptember 16--án újra írtam neki. (persze ő nem írt volna, pedig azt mondta korábban, hogy majd ő szól, ha meglesz a pénz)

    Szeptember 17.-én reggel 7-kor válaszolt, hogy délelőtt ráérek e, vagy holnap délelőtt. Hát aznap nem értem rá, de délután írtam neki, hogy a holnap délelőtt, azaz 18.-a az jó, csak nem reggel 7 órakor. Gondoltam ez amugy sem lenne gond, hiszen amúgy is azt írta, hogy délelőtt, és még egy 40 éves dolgozó embernek is a 7 óra nem délelőtt, nem hogy egy 20-on éves fiatalnak (ő is kb annyi, én is).
    Erre ő írta, hogy nem is 7-kor, hanem 6-kor lenne neki jó, mert pénteken (18.-án) utazik el, és csak hétfőn(21.-én) jön haza. Hát mondom ez nem igaz! Ez már mindennek a teteje volt, amikor kb már úgy éreztem, hogy ha azt írtam volna hogy jó rendben, de nekem csakis 6-kor lenne jó, akkor meg azt mondta volna, hogy ő olyan korán nem fog felkelni.

    Elegem lett, hiába mondta, hogy ő visszaadja a pénzt, már csak becsületből is azt mondtam, hogy ne nézzenek már ilyen hülyének, és mondtam neki, hogy most már nem kell a szaros 3000 ft, legyen vele boldog, de nem mintha visszaadta volna, mivel jó párszor megcáfolta a saját szavát!

    Még pár szó a végére:
    nem értem, hogy, ha annyira biztos volt benne, hogy a router jó, akkor miért nem akarta visszaadni a pénzt? ugyanis egy nagyon kelendő dologról beszélünk, annyi lett volna az egész, hogy meghirdeti újra, és pár nap alatt elmegy ---> dehát meg van a megoldás, ő ezt nem akarta, mert örült hogy megszabadult a rossz szartól

    és az utazásról meg annyit, hogy ma is nemrég jelentkezett be.[link]
    hát nem tudom, de hogy ha én valahova elutazok, akkor nem nagyon netezek, mert akkor vagy családhoz, vagy barátnőhöz, vagy valamilyen versenyre, stb. megy az ember, és ilyenkor se ideje, se lehetősége nincs az embernek, bár mondjuk ez relatív

    [ Szerkesztve ]

    Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

  • Biriboyka

    senior tag

    válasz syl5 #11236 üzenetére

    Milyen jó, hogy nem én vettem meg anno most verhetném meg azt a gyereket is. :)

    Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

  • Hát Én...

    csendes tag

    Szeretném megosztani E8200-as processzorom eladásának történetét. megaram kolléga 2009-09-11.-én adott fel "Sürgősen, kp.-ra veszek C2D procit" hirdetést és mivel én is aznap tettem fel a procimat eladni ezért dobtam neki privát üzenetet. (2009-09-11.14:03-kor)
    Rövidesen arra jutottunk, hogy kell neki a procim, én elsőbbségivel postázom, ő átveszi, kipróbálja, és hétfőn az általam elküldött bankszámlaszámra utalja a vételárat. (postaköltséget állom).
    Még egy óra sem telt el (kb 35-40 perc múlva), már küldtem neki privátban a postai ajánlott elsőbbségi levél beszkennelt másolatát - bizonyítva, hogy kézbesítés alatt van a proci.
    Roppant hálásnak tűnt, és "tutira" ígérte a hétfői (OTP-s) utalást. A dologhoz tartozik, hogy világosan megírtam privátban, hogy legyen szíves a hozzá legközelebbi OTP-ben intézni az utalást, mivel így sokkal gyorsabb a dolog mint pl. a postai utánvét. (Azzal már volt rossz tapasztalatom..."garantált" másnapi kézbesítéssel + 1k-ért feladott csomag csak "simán" két nap múlva ért oda, a pénz valahogy még lassabban jött meg. Az egész "csak" 6 napba telt..)
    Nem is nagyon foglalkoztatott a dolog hétfőig -mivel a pénteken elsőbbségivel feladott levél kézbesítése akkor volt várható. Hívtam azt a számot, amin beszéltünk : kicsörög >semmi >újra >semmi. Ezt nagyjából óránként megtettem estig. (Mivel kocsiban ültem, net sehol)
    Este hazaértem, dobtam privátot hátha fent lesz, és válaszol > vártam...
    Kedden délelőtt már kicsit elöntött a "harci ideg", ezért a postacím alapján a tudakozóból lekértem az adott névhez és címhez tartozó telefonszámot és felhívtam.
    Az édesapjával beszéltem - mivel az ő telefonszámát dobta ki a tudakozó - aki elmondta, hogy igen ott van a proci, a fia (megaram kolléga) dolgozik, de üzenetet tud átadni.
    Ezután felpörögni látszottak az események, mert jött válasz a privát üzenetemre - igaz nem a "vevőm", hanem az öccse írt - hogy: "most teszteli a procit, és 100%-os, szól a testvérének, hogy utalhat".
    Kicsit megnyugodtam, hogy hamarosan megkapom a vételárat...gondoltam még mindig gyorsabban, mint az utánvétes "szerencsétlenkedéssel".
    Másnap 2009-09-16.-án szerdán hívott is a srác (kb. 14:00 és 15:00 között), hogy most utalta a proci árát. Még kérdezte is, hogy az "befizetés igazolást" beszkennelje.e nekem.
    Nem kérdeztem, hogy melyik bankban utalta, feltételeztem hogy úgy ahogy megbeszéltük elcammogott a hozzá legközelebbi OTP-be és az adott számlára befizette. Gondoltam ezen a két napon már semmi nem múlik.
    Keztem a neten nézegetni az egyenlegemet (mivel ezt az sms-es értesítést a rendszeres bankkártyás fizetés miatt nem használom) , > semmi.
    Na gondoltam majd másnap (csütörtökön) > semmi.
    Írtam neki privátot, hogy "bocsi, de milyen bankban utaltad a zsét?"
    Visszaírt később (mivel sok a munkája) hogy a postáról "utalta" rózsaszínű csekken a bankszámlára, mert neki "így jött öszze".
    Ekkor már péntek volt...kértem, hogy a feladóvevény másolatát küldje át privátban, hogy legalább a postán tudjak érdeklődni....szombaton.
    Summa summárum: Hétfőn küldte át a feladóvevény számát (mert írtam neki, hogy az is elég) , ennek birtokában a postán közölték velem, hogy : "már csütörtök óta itt van, de ahhoz hogy a megadott számlára rátegyék, az még 3 munkanap, tehát beleszámítva a hétvégét is majd kedden (2009-09-22.-én) lesz "fogható" a pénzem.
    Szóval a 09-11.-én "sürgősen" postára adott proci ára már 11 nap múlva végre elérhető...
    Azt akarom kihozni ebből a "kisregényből", hogy hiába nézegeted te (vagy én) a leendő üzlet partner adatlapját, hiába fixálod le a "szabályokat", hiába van az illetőnek millió "piros pontja", ha nagyon akar, vagy "nagyon nincsen képben" akkor így is, meg úgy is meg tud szivatni....
    A hab a tortán, hogy egy "fórumtárs", aki nemrég megvette az egyik alaplapomat - nicknevét nem lenne etikus megnevezni- személyesen találkoztunk, mindenki elégedetten távozott... már ott az üzlet helyszínén panaszkodott valami "debreceni gyerekre" valami üzleti kellemetlenség miatt.
    Miután én már postáztam a procit, küldött privátot, hogy mi van, mert látta, hogy pont ennek a srácnak adtam el... Utána kezdtem el "kicsit" keresgélni itt -ott. Kiderült, hogy az én kedves vevőm (elmondás alapján) többek közt utánvéttel nem vesz (mert sokallja a költségét), amiben mondjuk igaza van.. viszont előre se utal...mondjuk ebben is van igazság néha. Rendkívül sokat dolgozik (nyilván jó munkásember), tehát a megbeszéltekre "nem vehetsz mérget", mert egy-két nap csúszás itt-ott megeshet.
    Na most már mindegy, visszacsinálni a dolgokat már nem tudom!
    Így jártam!
    Ezt a -remélem- tanulságos kis "novellát" azért megosztom mindenkivel, nehogy még valaki így járjon rajtam kívül.
    U.i: azóta kizárólag Budapesten, személyesen intézem az apró-cseprő dolgaim.
    Az ország 4/5 része így kiesik, de 2millió emberből is akad vevő, ill. eladó ha kellene valami.
    Üdv!

  • lopezking2

    csendes tag

    válasz syl5 #11236 üzenetére

    Hát barátom ehhez csak gratulálni tudok!
    Amit mondtam neked pü-ben az állt!
    Szerintem már volt olyan hogy, téged is sz*pattak!
    Remélem most büszke vagy magadra, barátom!
    Nem akarlak Ócsárolni de fura figura vagy az szent..
    De tudod mit aki akarja majd rám ír hogy, hogy, is történt ez!

    A bejelentkezésről meg annyit hogy, gondolhatod hogy, nem egyedül használom a Felhasználó nevet!
    Szerintem evvel semmi lényegeset most nem mondtál..!
    Na, itt a vége!

    Üdv.

    Lopez^ / Az élet egy játék!.... Csak a szabályait tartsd be!

  • Bagira01

    veterán

    válasz belaazallat #11228 üzenetére

    Nem hinném, hogy azért feketét kéne adni, mert tuningba nem úgy megy valami ahogy nálam. Az meg más kérdés, hogy te máshogy értelmezed az alapfeszt mint én. A processzor működik, és még az se mondható hogy sokkal eltér az általam megadott értékektől. Az meg h nem tduom visszaadni az e5200-at asszem nem elvárható, mivel beszámítottam innentől eladhattam stb.(ahogy meg is tettem) Én működési garanciaát vállatam rá nem pénzvisszafizetésit esetleg cserét :U

    Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

  • blueMerle

    veterán

    válasz Hát Én... #11238 üzenetére

    Na most már mindegy, visszacsinálni a dolgokat már nem tudom!
    Így jártam!

    Most mi van? Milyen így jártál??? Megkaptad a pénzed? Meg. Akkor mit rágod magad itt? Mit vergodsz mint a partra vetett hal? :W

    Én pedig a pont hozzád hasonló emberek miatt nem uzletelek a PH-n. Tudod, van akinek létezik MAGÁNÉLETE nem csak a wow meg kockulás. És csóri gyereknek ha igy jott ossze hát igy jott ossze. Szánalom amit muvelsz, mert 11 nap alatt kaptad meg a pénzed. Ebbol élsz havonta hogy egy teleregényt sírtál itt ossze? :W Ofkorsz, a véleményem ennyi.

    Majd ha NEKED jonnek ossze úgy a dolgok, hogy nem tudsz azonnal intézkedni, akkor majd gondolkozz el ezen.

    [ Szerkesztve ]

  • localhost

    Közösségépítő

    válasz Hát Én... #11238 üzenetére

    Viszont látásra!

    ¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

  • pokol ura

    senior tag

    válasz yolan #11234 üzenetére

    sziasztok!

    egy kis előtörténet h miért, árultam olyan lapot, amit a fent említett emberke keres, de nekem volt rá jelentkezőm. felhív szentes h úgye félre rakom neki, azaz mégse neki hanem yolan-nak, mert h ők egymást közt alaplapot cserélnek. ez kezdett kissé gyanússá válni. közbe bekerült a képbe bzs73 is aki úgy akarta megvenni a lapot, h én elküldöm neki, ő kipróbálja ( persze tuningban) ha jó neki akkor utal, ha nem akkor .... szentes-nek lett közölve h sok érdeklődöm van, és van aki tuti h vinné. és várom a pénzt. kiírtam h jegelve yolan-nak, ami hiba volt, de akié a lap lett ő utalta a pénzt, nem majd meg ilyenek, ezért ővé a lap." ezért vagyok kétszínű, megbízhatatlan. aki előbb utal és megbízható, az viszi."

    yolan is kerülendő:
    - nem tudja h milyen lapot, eddig rev 1.1 kellett, már érdekes módon jó a rev 1.0
    - ha velem akar üzletelni akkor ne mással üzenjünk
    - és az egész alapvásárlása, elbizonytalanított, ( tehát szentes megveszi az ő lapját, de szentes rám telefonál h neki kell, azaz mégse neki, hanem vmi y... nevezetünek, aztán kiderül, hirtelen h yolan a barátja.

    na az ilyen ember ne beszéljen

    senkinek semmi baja nem volt vele, pedig üzleteltem a nagy öregekkel is ( Zé Mester; lipi67; bim; Nyugdíjas; engusz; Achill3uS és társai)

    [ Szerkesztve ]

    pokol ura felhasználónak 34 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! MAI MSI MAG B550 Tomahawk;AMD Ryzen 5 5600X;Crucial Ballistix DDR4-3600 16GB K2;ARCTIC Liquid Freezer II 360;Asus TUF Geforce RTX 3060 12G V2;Seasonic Focus GX 750W;Fractal Design Meshify C

  • syl5

    őstag

    válasz lopezking2 #11239 üzenetére

    Saját magadnak gratulálhatsz, hogy sikerült rámsóznod egy szart!

    Nem kell pü-zni, hoyg ezt mondtad azt mondtad, mindent leírtam az előző bejegyzésbe, még azt is, hogy azt írtad, hogy vissza fogod adni a pénzt!

    Az magánügy, hogy hogyan szeded össze a pénzt, de mivel én szinte rögtön szóltam, gyanítom, hogy még a tőlem kapott pénz is meg volt.

    És ez nem büszkeség kérdése, ez olyan kérdés, hogy remélem, hogy más becsületes embert nem fogsz tudni most már átverni....

    Hogy ha én fura figura vagyok, akkor nálad ezek szerint a fura figura az azt jelenti, hogy nem nézi tétlenül, hogy ha átbasszák, meg hülyének nézik.

    Bejelentkezésről meg annyit, hogy itt is látszik, hogy csak magyarázkodsz... egyébként meg nem is vagyok benne biztos, hogy az, hogy nem egyedül használod a felhasználónevet engedélyezett e, elég gyanús hogy nem!!!!

    Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

  • pokol ura

    senior tag

    Guerilla árult egy asus p5nd2-sli lapot, átvétel, utalás megtörtént. de a lap amitt adott hibás volt, ( nem müködött a hang normálisan 5.1-be, NB nagyon forró, fél óra után lekapcsolt a gép) írtam neki h csináljuk vissza az egészet, erre írja h akkor visszaadja a pénz,, utána h nincs pénz a számláján, majd befizeti csekken.
    a mai napig semmi, adatlapján néztem 09.09.-én volt fent útoljára. az adatlapon megadott email cím nem létezik, kamu

    pokol ura felhasználónak 34 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! MAI MSI MAG B550 Tomahawk;AMD Ryzen 5 5600X;Crucial Ballistix DDR4-3600 16GB K2;ARCTIC Liquid Freezer II 360;Asus TUF Geforce RTX 3060 12G V2;Seasonic Focus GX 750W;Fractal Design Meshify C

  • Termi16

    őstag

    Corsa1 nevű srácnak jár a fekete pont szerintem.

    Érdeklődött nálam erről a fülesről, 09. 12-én pedig lebeszéltük, hogy 22-én jön Pestre, akkor elviszi, de ha esetleg történik addig vmi, akkor mindenképpen ír.

    Nos természtesen nem írt semmit, 2 nappal 22 előtt én már küldtem neki privit, hogy akkor lesz-e üzlet, vagy sem, de semmiféle választ nem kaptam, még akkor sem, mikor másodszor vagy harmadszor írtam. Pedig láttam, hogy többször is erre járt.

    Innentől szerintem elég tiszta a dolog, 1 hétig nem upoltam a hirdetésem és számítottam a pénzre, ő meg egy privit nem képes dobni, hogy bocsi de...

    Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!

  • lopezking2

    csendes tag

    válasz syl5 #11244 üzenetére

    Tudod mit?
    IGAZAD VAN
    Most már meg nyugodhatsz! És le ülhetsz!
    Itt nem arról van szó hogy, magyarázkodok..
    Mondtam már nem izgat a fekete listád dili gyerek..
    itt az a lényeg hogy, rágalmazol..
    mert mikor össze jött a pénz és te már kiborulsz hogy, nem tudsz érte eljönni már 3napot a SAJÁT hibádból várhattál volna!
    Mindenért én vagyok a hibás ??
    Térj már eszedhez jó ember!! (már ha van..)

    ITT befejeztem..
    veled többet nem kommunikálok mert nem érsz nekem egy forintott se!
    van rajtad kívül kb. 100elégedett ügyfelem..
    majd a szaros routerrel akarlak átbaszni..
    3000 Forinttal.. Nem tudok már rád mit is mondani..
    vagy is, remélem hogy, érted!
    aztán pöröghetsz nekem akár melyik totyikban..
    Családon belül nehogy, már meg mondja nekem valaki hogy, ki ülhet le az accomal..
    se admin se PH! bajnok.. azért még vannak határok is..
    És különben is.. te láttad hogy, mit csinált? nem lehet csak meg nézte a fiókot..

    Bye!

    Lopez^ / Az élet egy játék!.... Csak a szabályait tartsd be!

  • shteer

    titán

    válasz Termi16 #11246 üzenetére

    (Az első hozzászólást olvassátok el.)

    ..szerintem jónak tűnik

Aktív témák