Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • J.R.Ewing

    tag

    válasz szaszlaci #11202 üzenetére

    Értjük mi, csak hát nem úgy látjuk a dolgot, mint te.

    ez nem engem minősít ;) a szitu önmagáért beszél..

    Valóban nem egy korrekt mentalitás, hogy össze-vissza hazudozik, ráadásul cél nélkül.
    vele szemben miylen finoman fogalmazol :)

    Amúgy van egy routerem, ha gondolod!

    hát igen :) legalább elolvashatnád az egészet, mielőtt véleményezed. és akkor azt is tudnád, hogy már vettem routert :R

    Mégegyszer: érjük miről beszélsz, de lehet nem kellett volna ide írni.
    hát hova? akikkel jó vigyázni üzletelés során...ez a cím. hát vele jó vigyázni, mert először azt hazudja, hogy gondolkodik az ajánlatomon, aztán azt, hogy már eladta, végül pedig azt, hogy nem ér rá a hétvégén...

    Csak nem biztos, hogy helye van itt. Te sem szívesen látnád viszont a nevedet ebben a topikban!
    én nem is adtam rá okot soha. sőt senki eddig, akikkel itt üzleteltem. nem is akartam én soha ebbe a topikba jönni, eddig hál'istennek nem kellett.
    az évek során voltam én már nagyon sok PH-s arc lakásán, házában, és nálam is megfordultak már páran, soha nem volt gond senkivel. ha valakinek nincs helye itt, az shadowman05 :)
    az meg már külön vicc, hogy sasa311 szerint még én vagyok a szemét, mert alkudni mertem

    lehet, hogy sokat pofázok erről, de ez is azért van, mert ez az első eset, és nagyon felba...ta at agyam egy a kis k...ög már elnézést. ő hazudozik, ő ég be, és aztán elmebeteg módjára, összefüggéstelenül vagdalkozik, meg fenyegetőzik? menjen a rendőrségre, és jól kiröhögik. felhívtam egyszer egy apronetes hirdetésben megadott számon, úristen micsoda zaklatás :D jah, nem közöltem vele, hogy én vagyok az, akinek a PH-n azt hazudta, hogy már eladta...

    szerintem a PH szellemiségével a kolléga eljárása összeegyeztethetetlen...
    lehet azt mondani, hogy nem adom oda, mert ennyi a vége. de hazudozni, azt nem...

    részemről téma leárva! következményeket levontam, remélem többet nem kell e topikba jönnöm. shadowman05 kollégával meg mindenki úgy üzleteljen, hogy sohanem lehet tudni, hogy mikor hazudik...

Aktív témák