Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Termi16

    őstag

    üdv!

    Diósdi rém([link] megérdemel egy rossz pontot...
    4-5 napja kerestük a megfelelő időpontot, hogy elboltoljuk a két vinyómat vele, míg végül tegnap délután azt írta, hogy ma 11-kor jó lenne neki a Blahán..
    10:45-re odaértem, hívom, nem veszi fel. 10 perccel később megint hívom, mamája/nagymamája/rokona veszi fel, és közli, hogy nagyon sajnálja, de a Tamás gépe az éjjel tönkrement, úgyhogy most nem fogja tudni megvenni a vinyókat.

    Oké, de mi a fenéért nem tudott egy privit írni, vagy felhívni, hogy akkor ne utazzak be a városba? 2 órámba került.

    Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!

  • Termi16

    őstag

    válasz Zozzant #7082 üzenetére

    Hát igen, engem is ez aggaszt....

    Mondjuk nem érdekel túlzottan, jó áron adom a cuccot, van rá több vevőjelölt is. Csak jó lett volna, ha szól, mert akkor máshogy tervezem a napi programom.

    Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!

  • Termi16

    őstag

    válasz Dyno #8350 üzenetére

    Megkésve bár, de azért válaszolnék :)

    Gianni egy ismert bazáros ugyebár, ebből következően, ha ph-n adod el a cuccot, akkor csak rá kell hivatkoznod, esetleg belinkeled a bazárját vagy valami. Másik megoldás, hogy megkéred Giannit hogy írja be a hirdetésedbe/a vevődnek privibe, hogy igen, nála x dátumig garis a cucc, és mivel kereskedő, ezért vállalja érte a felelősséget.

    Ennyi, nem kell ezen így kiakadni.

    Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!

  • Termi16

    őstag

    válasz balazs_t #8432 üzenetére

    Ne haragudj, de most már azt hiszem én is hozzátennék egy-két dolgot..

    Először is, nem mondom hogy Zolaa korrekten járt el esetedben, de a dolog nagyrészben a Te hibád is. Átvetted a kártyát, tesztelted, rossz. Mi a teendő? Z bácsi, rossz a kártya, boltoljuk vissza.
    Ennyi. Tesztelted, nálad nem jó, nem Te rontottad el, Ő megígérte, hogy visszaveszi, ha probléma van. Akkor? Mit gondoltál, egy garis ügyintézés meddig tart? Ez Magyarország sajnos :(

    A garit is eléggé papucs módon intézted. Erélyesebbnek kell lenni, és igenis kiállni az álláspontod mellett.(persze ilyen távolságból nehéz, ezt nem vitatom) A szervíz elég ostoba módon reagált, ez a szerencséd és még így is lehet lehetőséged, hogy visszakapj vmit a kariból.

    Ne értsd félre, nem sértegetni próbállak, csak úgy érzem a kicsit helytelen hozzáállás miatt lettél a körülmények áldozata, ami miatt most teljesen kiábrádnultál egy egyébként nem olyan rossz dologból, és másokat is durván befolyásolsz.

    Nekem szerintem már volt nagyjából 100 üzletem a ph-n, persze egész kicsik is ilyen 500ft-os tételben, dehát akkor is biznisz :)
    Ebből összesen 3 (!!!) alkalommal volt kisebb-nagyobb kellemetlenség, két esetben a körülmények miatt, és csak egyetlen egyszer futottam bele egy olyan emberbe, aki ''átvert''. (pénzembe nem került, de elmentem reggel a blahára, oda-vissza 2 óra, ahelyett, hogy az ügyeimet intéztem volna, és a blahán derült ki, hogy mégse lesz üzlet, az általam kezdeményezett hívás után.)

    Szóval szerintem még mindig a ph a legjobb ilyen aprós oldal, itt a legkevesebb az átverés (amikor szánt szándékkal lehúzni, megkárosítanak stb..), és bizony rengeteg régi motoros van, akivel bármikor lehet üzletelni a legnagyobb nyugalommal.

    A szóbeli gariról annyit, hogy Gianni itteni bazáros, aki nem hiszem, hogy egy garis ügy miatt kockáztatná a jóhírét és a bazár forgalmát. Egyébként annak is megvan az oka, hogy miért nem ad papírt a gariról, de ez most lényegtelen. Ha azt mondja, hogy eddig gari van a dologra, akkor bármikor tudsz hivatkozni egy privire vagy akár egy sms-re, és akkor ő állni fogja a szavát.

    Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!

  • Termi16

    őstag

    válasz balazs_t #8435 üzenetére

    Elolvastam mindent, mielőtt írtam, jó sokáig tartott :)

    A garis dolgot azért említettem, mert nekem az jött le, hogy meglepődtél, hogy 2 hónapot vett igénybe kétszer elküldeni a karit gariba. Ez szerintem sajnos ma a sztenderd.

    És Zolaa igéretét is olvastam, de akkor sem értem, hogy Te miért mentél bele. Ha én kapok egy kártyát, ami rossz, akkor nem fogok rohangálni a gari maitt, főleg nem ilyen misszre. A szokásos ceremónia ugye úgy zajlik, hogy megbeszélés szerint x nap próbgarit vállal az eladó a cuccra, bolti garitól függetlenül, és ez alatt az idő alatt visszaveszi azt, ha hibás. Biztos vagyok benne, hogy Zolaa visszavette volna, ha tényleg nem működött. (és mért vonnánk kétségbe?:) ) Ő el tudta volna intézni a garit gondolom, és semmi problem nem lett vona a dologból.

    Node ezen sajnos már kár rágódni, meg különben sem tartozik ide túlzottan :) (mármint a sopánkodás)
    Azért sajnos csúnyán pórul jártál, ez tényleg sajnálatos. Több szerencsét a kövi bizniszedhez! (akár a kedvenc boltoddal :D)

    Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!

  • Termi16

    őstag

    Corsa1 nevű srácnak jár a fekete pont szerintem.

    Érdeklődött nálam erről a fülesről, 09. 12-én pedig lebeszéltük, hogy 22-én jön Pestre, akkor elviszi, de ha esetleg történik addig vmi, akkor mindenképpen ír.

    Nos természtesen nem írt semmit, 2 nappal 22 előtt én már küldtem neki privit, hogy akkor lesz-e üzlet, vagy sem, de semmiféle választ nem kaptam, még akkor sem, mikor másodszor vagy harmadszor írtam. Pedig láttam, hogy többször is erre járt.

    Innentől szerintem elég tiszta a dolog, 1 hétig nem upoltam a hirdetésem és számítottam a pénzre, ő meg egy privit nem képes dobni, hogy bocsi de...

    Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!

Aktív témák