Hirdetés

Aktív témák

  • Dudu67

    tag

    válasz vhunor #11949 üzenetére

    Kár hogy nem hamarabb írtad meg a postodat :O .

    Én ugyanígy jártam xboxboy „kollégával” tegnap, tőlem egy alaplap-proci párost vásárolt volna.

    16:45.-re volt lebeszélve a találkozó, a népligethez (úgy látszik szereti azt a helyet)17:15.-ig vártam, nem jött.
    Több mint 30 privit váltottunk az üzlet pontosítása miatt.

    Nekem telefonszámot sem adott annak ellenére, hogy kértem a kapcsolattartás végett (nem indokolta miért - mondjuk nem is kell).

    Még 26.-án közölte, hogy kocsival jön, 27.-én is több alkalommal beszéltünk, nem említette, hogy gond lenne az autójával, közölte, hogy hívni fog telefonon (ha földhöz vágta hogyan ?), azóta is hív.

    Szóval xboxboy egy komolytalan emberke, engem ugyan anyagi kár nem ért ezért fekete pontot nem kérek, de nem árt, ha nyoma marad a viselkedésének.

    Mindenki gondolja meg, mielőtt üzletelésbe kezd vele !

    [ Szerkesztve ]

    Az optimisták angolul tanulnak, a pesszimisták héberül. A realisták pedig lőni ! http://phmegbizhatosag.atw.hu/

  • domperke

    HARDVERAPRÓD

    válasz beltram #11952 üzenetére

    delikát az eladó
    [link]
    Jár a fekete pont az eladónak ezért:
    [link]

    A dolog rendben ideért a megbeszélt összeg is ok csak az alkatrész nem működik sajnos.Félig sütött volt a processzor.Várom hogy reagáljon privin hátha esetleg cseréli.Kis megélhetési bűnözés?

    [ Szerkesztve ]

    http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

  • Falconer

    aktív tag

    Pisty666-nak Klikk fekete pont jár, mert cigánykodásával jól megszívatott. Igen inkorrekt és link ember, hogy finoman fogalmazzak.

    A történet tárgya egy C2D E8400 proci.
    Egyik hétfőn megállapodtunk, hogy szerdán postázza nekem a procit 25k-ért, beleértve a postaköltséget. Adódott egy kis technikai probléma, szerdán beszéltünk, következő alkalom amikor postázi tudja hétfő. Idáig minden rendben.

    Hétvégén szól, hogy hétfőn mégsem tudja postázni, mert az uj procija csak köv. szerdán jön, és addig dolga van. Na mondom mit tudok csinálni, várok. Már az elején közöltem vele, hogy jó lenne ha iparkodna, mert nincs gépem, csak telóval tudok PHzni....

    Szólok neki kedden, hogy akkor el ne felejtse küldeni. Szerdán is szolok neki, hogy mivan. Visszair, hogy közben kapott egy ajánlatot 25ért, tehát nekem már csak 26.5ért tudja küldeni..... Irok neki,hogy max 25k, legfeljebb küldje ajánottan, ugy olcsobb neki a pk. Azóta többször belépett, de nem válaszolt.... Erről ennyi.

    Várkoztat, és akkor még szívat, hogy drágábban adja. Én az ilyen embertől zoknit nem vennék.

  • Bagira01

    veterán

    ungicer egy megbízhatatlan sunyi alak. Úgy volt h megveszi a hd4850-em, megkérdeztem h 100%-e csomagolhatom stb. Azt mondta h igen. Az volt a szerencse h hétfőn nem adtam fel a csomagot, mert azóta se utalt és nem is válaszolt.

    Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

  • hege232

    csendes tag

    válasz kirkri #1 üzenetére

    Sziasztok ! Van egy kis problémám ! Meg eggyeztünk vele abba hogy elcserélünk egy geil ram hüttőt egy 256 vgára ! de kért egy kis haladékot a srác mivel nincsen pénze postára ! 2-3 napot az már le járt közbe 5e el tudtam volna adni a ram hüttőt de nem adtam el mivel ugye vele már meg beszéltem !! Erre irok neki h akkor mi legyen ?! 2-3 napja látom h be lépeget de nem válaszol vissza szóval 2 székről a pad alá estem :(
    Szerintem ezért Kicsit meg bizhatatlan és járna neki egy FEKETE PONT !!
    Aki üzletel vele ne higyjen el neki egy könnyen semmit :N :N

  • tracz

    csendes tag

    Fekete pontot javaslok biznicman123 -nak, mert a már megállapodott ( ár és fizetési mód ) terméket másnak adta el, majd miután ezt sérelmeztem, illetve tájékoztattam, hogy ez az etikátlan üzleti magatartás fekete pontot ér nálam, még meg is fenyegetett egy fekete ponttal. ( Az üzletről szóló privát levelezést kérésre mutatom )

    Üdv: tracz

  • néha

    aktív tag

    Szeretnék kérni 'quattro[link] kollégának egy NAGY FEKETE PONTOT! Nem volt ott a megbeszélt időben a megbeszélt helyen és miután se hívásra se privire nem válaszolt, igy szerintem abszolút korrekt a fekete pont!

    "Győzni sohasem könnyű, de megpróbálni azért érdemes." by: Kimi raikkonen

  • RandomGosu

    senior tag

    egy fekete pontot érdemel BigG.(nnnnn) kolléga aki a megbeszélt időpont ellenére nem jelent meg a cserén telefonját nem kikapcsolja akkor, ráadásul egy órával a csere előtt megerősitette hogy ott lesz a megbeszélt helyen. E-helyet vártam rá egy 45-percet a k*rva hidegbe megfázva... és nem ajánlom senkinek mert pü-re nem válaszol telefont se hajlandó felvenni.

  • -NOKIA-

    Ármester

    Lacazr93nak fekete pont azért, amiért írt nekem erre a hirdetésemre, megbeszéltünk egy 3210-est, és sorozatoson nem válaszol a privát üzeneteimre, pedig látható hogy jelen van. Senkinek sem ajánlom a vele való üzletelést, csak elpazarolt idő.

  • sharkyj

    csendes tag

    Sziasztok !

    Szeretnék csatlakozni a djkoni(végig kisbetű) károsultak népes táborához.. :((( Igaz nekem "csak" 3500 Ft kárt okozott, de pofátlan módon még egy pirosat is adott a (neki) jó üzletért. JAVASLOM KITENNI A SZŰRÉT A KIS dj-NEK, de sztem a rendőrség is kopogtatni fog nála a közeljövőben...

    Üdv mindenkinek: Sharky :R

    [ Szerkesztve ]

    "Az élet nem habostorta Pelikán elvtárs !"

  • BigG.(nnnnn)

    tag

    válasz RandomGosu #11959 üzenetére

    akkor én meg kérnék 2 fekete pontot RandomGosu kollegának mivel én már 10 perccel elöbb a megbeszélt helyen voltam és fél órát vártam rá igaz telefonom ki volt kapcsolva de nem az én hibámból!(akku gyenge és lemerült) ugyhogy csak ne mondd hogy ott vártál 45 percet meg hogy ott voltál mivel akkor találkoznunk kellett volna! Vádaskodás helyett nézz magadba kicsit! :W :W

    Üdv: G. :)

    [ Szerkesztve ]

  • BigG.(nnnnn)

    tag

    kérnék annyi fekete pontot (legalább 2.678.458) amennyit csak lehet walterrobi kollegának mivel megvolt beszélve egy csere:
    HD4850 ---> HD4830
    Q6600 --->E8200
    2Gb kingmax ---> 4Gb Geil ramra

    2 hétig jegeltette velem, számtalanszor rákérdeztem hogy biztos, biztos-e és mindahányszor megerősített. Ez idő alatt rengeteg vevő jelöltet lemondtam mivel meg volt beszélve a csere.
    A csere napján kérdeztem, hogy hova küldjem a dolgokat, erre jött a meglepő válasz, bocs kaptam egy jobb ajánlatot... Ha nem kérdeztem meg volna vagy 8X nem bosszantana ennyire :W
    rádásul az érező alkatrészekre is volt vevő és nekik is le kellett mondanom!
    Megbízhatatlan, hazug, kétszínű, link, nem ajánlom senkinek! óvakodj a vele való biznisztől!!!!

    Üdv: G.

  • Gézengúz

    addikt

    válasz RandomGosu #11959 üzenetére

    Szintén egy fekete pont BigG.(nnnnn)
    tagnak...Megbeszélt dolog után nem jelentkezik ...egyedül akkor hajlandó válaszolni amikor megemlítem a fekete pontot...és még Ő támad... felejtős...

    [link]

    [ Szerkesztve ]

  • Meza

    tag

    Sziasztok!

    Egy jó nagy feketepont Mardula nevű felhasználónak, aki az általa hirdetett terméket a kialkudott áron nem volt hajlandó átadni, utólag az utolsó pillanatban megdrágította és megbeszélt beszámítást sem volt hajlandó eszközölni.Na vele vigyázzatok nagyon! Még szerencse, hogy nem utaltam neki előre! Tényleg igaz a mondás, hogy ne utalj előre pénzt senkinek!

    "Olvashatatlan aláírás"

  • BigG.(nnnnn)

    tag

    válasz Gézengúz #11965 üzenetére

    vissza fekete pont vádolásért mert nem volt lebeszélve semmi ha jol tudom!
    megbeszélt dolog? nem volt megbeszélt dolog, nem fixáltunk le semmit!!! :W
    feljövök erre nézem üziket és ilyet látok h rengeteg üzi és az utolsó az hogy akkor fekete pont mehet? ilyen tapló paraszt egy stílust...
    és ha megkérhetlek ne linkelgess olyanokat akik ugyancsak be akarnak mártani alaptalanul!
    ha meg lett volna beszélve hogy hol mikor jogos lenne, de azthiszem nem beszéltünk semmit
    tehát HATALMAS fekete pont Gézengúz tagnak
    türelmetlenségéért, tapló paraszt stílusáért, és alaptalan vádaskodásért!!!!! :W :W :W

  • BigG.(nnnnn)

    tag

    ha feketét nem is de vmit kérnék kev08 kollegnak. Küldtem neki egy e6300-at igaz saját figyelmetlenségemből kifolyólag (több üzlet volt folyamatban) máshova küldtem a hűtőt. Azóta nagyon sértő pofátlan leveleket ír, én próbálom intézni a dolgot de a másik fél nem küldte vissza a hűtőt és még nem tudtam átutalni a pénzt!
    igaz részben hibás vagyok, de ez nem ok arra ahogy beszél!

    Üdv: G.

  • xxman

    senior tag

    a consoleshopp msnnel nekem is van problémám!!
    konkrétan annyi hogy nekem nagyon gyanús!!

    iPod touch 2G 8Gb 15.000Ft(Több darab bontatlan)
    iPhone 3G 35.000Ft (Bontatlan több darab csak annyi h külföldi hálozatos)

    nekem ezek az árak túl gyanúsak , először azt hittem lopott!!
    És szolnokon ááá... Telefonja meg nincs :S:S (1iPhonet azér használhatna .... )
    Én Bpi vagok nem vennék tőle semmit TÚL GYANÚS

    Én nem is tudtam h ph n is van , én apróneten látttam....

    I just wanna have some fun.

  • I_Am

    veterán

    Első hozzászólást ki olvasta?

    Aki a jelenlegi irogatók közül még egy postot ír szigorúan bünti alá vonom na. :)

    Tessék elolvasni mi lett leírva és csak az érintetteknek hozzászólni, valamint ami nem ide tartozik azzal átfáradni az Üzleti vita topic-ba amit szintén nem véletlenül hoztunk létre.

    Tehát, akkor mostantól mérlegelje mindenki, hogy mikor mihez szól hozzá, mert fogom az ostorom és szétcsapok. :D

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • Egy kurvanagy fekete pontot Bobykapitany felhasználónak.

    Egy 40gigás maxtor winchestert adott el amit állítása szerint tesztelt HD Sentinellel és hibátlan.

    Hazahoztam, kondíció 31% + 80 hibás szektor.

    Hirdetését törölte így sajnos nem tudom belinkelni.

  • I_Am

    veterán

    válasz Pr0GrEsSiVe #11974 üzenetére

    Nem törölte, én érvénytelenítettem, mert megvontuk a hírdetési jogát, amig nem rendezi a dolgait. Értesítettem is a dolgokról, most pár nap türelmet kérnék, aztán kiderül milyen irányba kell lépni. Már az elv miatt is, hogy itt többen jelezték, hogy átver mindenkit érdemes lenne egy feljelentést megtennetek közösen.

    amugy az érvénytelenitett hírdetés linkje

    [ Szerkesztve ]

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • válasz I_Am #11975 üzenetére

    Pedig utána néztem http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/ -n és nincs negatívja.

    Valamilyen Gábornak hívják, de közben megformáztam a winyót és nem mentettem le az adatait, mivel az ő winyója volt kép is volt róla a winyón :/

    Nem teheted nyilvánossá a telefonszámát. Hányszor írjuk még le, mit lehet?

    [ Szerkesztve ]

  • Sylar76

    csendes tag

    Helló
    Kérek szépen egy jó nagy feketeponot bevésni box kollegának

    Történet:Vásároltam egy pixelview tv304p+ tv tunert 2010 01 07.én ami nem müködött ezt rögtön jeleztem is box-nak privátban de sajnos semmilyen hajlandóságot nem mutat az irányába hogy a tunert visszavegye,csak az igéret hogy majd jön az ismerőse pestre,egy másik ismerőse pesten fog lakni.Proharvderen mindennap online voltam,valamint telefonon is el birt érni. A türelmem 24 napig tartott.

    (Megjegyzés:Egyszer valóban pesten volt de én akkor vidéken voltam munkaügyben,priviben ezt is megirtam neki,hogy aznap nem leszek pesten.

    Részemről a történet és az üzlet lezártnak van tekintve,kérem a feketepont bejegyzését

    Üdv:sylar76

    HP530 Powa!!!!

  • Bacardi16

    tag

    Helló!
    Feketepontot szeretnék kérni christoph3r "kollégának".
    Megbeszéltük múlt hét csütörtökre egy találkozót, mert kellett neki a telefonom, amit hirdettem itt. Nem jelent meg a megbeszélt helyen és időpontban :( Okés, mondom nem baj, majd másnap biztos ott lesz.. Hát azt is rendesen lebeszéltük, mondta hogy ott lesz, hát persze hogy nem volt :(( Eközben elestem 2 vevőtől is, mert voltam olyan rendes hogy félretettem neki, mert írta hogy nagyon fontos lenne neki. Hétvégén közben jelentkezett még valaki hogy vinné a telót, de mondtam neki hogy jegelve van... Aztán hétfőre, vagyis mára megbeszéltünk egy másik időpontot, ééés már megint nem volt ott!! Így elestem 3 potenciális vevőtől!
    Nem ajánlom senkinek mert egy megbízhatatlan, szavahihetetlen, komolytalan ember! :(((
    Kérem bevésni ezért a feketepontot! Köszönöm :R

    [ Szerkesztve ]

  • I_Am

    veterán

    válasz Sylar76 #11977 üzenetére

    Írtam egy privátot és megvontam a hírdetési jogát amig nem rendezi a dolgot.

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • box

    újonc

    válasz Sylar76 #11977 üzenetére

    Hi
    Kiegeszitenem a tortenetet az en szemszogembol is. Sylar76 Pesten lakik, en Pecsen. A tunerkartyat egy ismerosom vitte el neki szemelyesen. Amikor jelezte nekem, hogy nem mukodik a tuner a gepeben , azonnal elkezdtem szervezni a visszavetelt. A mai napig a kartya ugyeben osszesen 36 uzenet volt kettonk kozott osszesen, mig telefonon egy-egy alkalommal hivtuk egymast. Ket alkalommal tudtam szemelyes talalkozot szervezni. Elso alkalommal Sylar76 elutazott, de csak aznap hajnalban irt errol, amit nem olvastam, igy mar nem tudtam mas napra atszervezni az utazast. Kovetkezo heten egy baratomat kertem meg arra, hogy talakozzanak, de megint nem jott ossze a talakozo, mivel a baratom nem tudott egyeb elfoglaltsaga mellett idot szakitani erre. A harmadik talalkozo szervezese folyamatban van. Ismerosom rokona dolgozik Pesten , mar eljuttattam hozza Sylar76 elerhetoseget, remelem a heten lezarhatjuk az ugyet.
    Reszemrol tehat csak akkor tekintem befejezettnek az uzletet, ha a kartya visszavetele megtortent.
    Box

  • Teng

    aktív tag

    mizu01-t aki teheti kerülje el. 17 napos reggel kirak egy notit törött kijelzővel 25e Ft-ért. Én szerettem volna megvenni, eljutunk odáig, hogy ad egy számlaszámot és utaljak előre, de nem hajlandó csak sms-ben küldeni, én kértem nevet és címet a biztonság kedvéért mivel újonc, amit nem hajlandó megadni. Aztán másnap számlaszám sehol és beközli, hogy aznap az egyik barátjának az előre lebeszélt notiból eladta a dvd írót. Aztán rájön a hoppáré és úgy dönt, hogy inkább darabokba adja el a notit. Érdekesség képpen még azt megkérdezte, hogy műszerész vagyok-e <- vagyis lehet hogy a notinak valami problémája is volt... Ha kell a pü-kről készítek képet és felrakom vagy elküldöm...

    [ Szerkesztve ]

  • harry

    veterán

    válasz Szonyka #11094 üzenetére

    Hasonlóképp értékelném Mr.Minyi -t én is.
    Több pozitív véleményt olvastam róla, a kérdéseimre is készséggel válaszolt, Bp-en találkoztunk, hogy átvegyek egy telefont (úgy tudom, nem csak emiatt utazott ide).
    A készülék hirdetése, és a privátban kapott válaszok szerint az aksi új és elvileg eredeti, hibátlan, képek szerint sem rossz állapotú a telefon. Mikor kézhez kaptam nagyjából átnéztem, nem láttam hibát (miért is lenne, ha egyszer korábban ezt állította egy megbízható tag - másfelől mindent úgysem lehet vásárlásnál tesztelni). Ezek után, amiket tapasztaltam:
    - a tesztelés során (pár óra alatt) ~80%ról simán lemerült a telefon. Későbbiekben egy napot, ha kibírt, volt, hogy estére már lemerült, pedig nem volt agyon használva. Egy új aksitól ki várná ezt?
    - fülest, adatkábelt, töltőt rádugva sem csatlakozott egyik sem tökéletesen. Nem töltött egyből, pc nem ismerte fel (csak teló írta ki, hogy csatlakozott), headset-ikon néha megjelent, néha eltűnt úgy, hogy nem is mozgattam. Elmondása szerint ő tudott gond nélkül rádiót hallgatni rajta... szétszedtem a telefont és megpucoltam a csatlakozót, a környéke elég koszos/szöszös volt, ezután már lényegében rendben volt... De ahogy ő átadta, úgy nem.
    - Hibás volt az exponáló gomb. Néha fókuszált, néha nem, néha nem csinált semmit. Erősen, teljesen megnyomva végül többnyire rendben volt. Elmondása szerint ő a középső gombot használta, így ő erről nem tudott -> szerinte lehet fotózni, így ez nem probléma. Nos egyfelől de igen, probléma, mert így nem működik, másfelől középső gombbal nincs autofókusz, csak csinál egy gépet, pedig ennél a telefonnál a fozótás volna az egyik erény...

    A felvetett hibákra azt a választ kaptam, hogy ő is használta, szerinte minden megfelelően működik, minden része használható, holott nyilván látszik, hogy nem volt hibamentes a készülék, én örültem volna a legjobban, ha nincs vele gond. Felajánlottam, hogy visszapostázom a telefont a vételárért (saját költségre nyilván), melyre persze a válasz, hogy már nincs meg a pénzem, kellett másra. Továbbá ő nem is vállalt garanciát, így nem is fogja visszafizetni, ő ezekkel a hibákkal nem találkozott, így őt az én problémám nem is érdekli.
    Később beismerte, hogy volt, ami elkerülte a figyelmét, de persze ez nem számít.
    Végül azzal zárt, hogy ha én direkt kértem volna egy nap garit, akkor visszaadná a pénzem, így viszont ez van.

    Én alap dolognak tartom, hogy ha valamit árulok, ismerjem a terméket, ha valami hibája van, ne azt mondjam, hogy én nem tudtam róla, és alap lenne az, hogy ilyen esetekben visszavegyem a terméket. A privik során próbáltam megoldást keresni, végig türelmesen, normális hangnemben, de hát nem sikerült. Én a meghirdetett, működési hiba mentes telefont szerettem volna, nem azt kaptam. Végül eladtam pár hét után, jóval a vételár alatt (16 helyett 10ért), amit így kárként is elkönyvelhetnék... de nem akarok itt ezzel is szórakozni, hogy pontokat osztogassak (meg úgyis azt mondaná, hogy néztem meg volna jobban meg kértem volna garit rá...), csak azt mondom, hogy a sok pozitív és problémamentes üzlet mellett nem árt megnézni a leendő vásárlóknak azt a lehetőséget is, hogy mi van, ha mégsem megy minden zökkenőmentesen...
    Én, és ahogy látom a topicban korábbról más is, nem tartom korrekt üzletembernek, megegyezésre vagy problémamegoldásra semmi készséggel.

    [ Szerkesztve ]

    Theoretically, this damn thing oughta work now.

  • damdadam

    tag

    Hali!
    Kérnék egy nagy fekete pontot vojtek "úrnak" az alábbi viselkedésért!
    Egy másik oldalon cseréltem vele egy használt 28"-os monitort egy új 19"-os Dell monitorra meg némi készpénzre.Ez December első felében történt és a két ünnep közt írt egy email-t,hogy baj van a monitorral / pixelhibák,auto adjust beugrik állandóan /.Azonnal válaszoltam,rendben visszacserélhetjük annyi változással,hogy a Dell helyett egy 22"-os Philipset tudok adni,mert a Dell-t eladtam!Két hétig semmi válasz,majd azzal jelentkezett,hogy megtartaná a monitort,csak adjak vissza 15000Ft-ot,vagy azzal megfelelő értékű hardvert!Írtam neki,hogy egy Asus 8800GT-t tudnék adni,de az többet ér mint 15K.Ő hirdetett itt egy Epson multifunkciós nyomtatót,amit ráígért a VGA-ra!Ebben meg is egyeztünk!Vártam egy hetet,hogy jöjjön a csomag,de az nem jött!Amikor szóvá tettem,azt válaszolta:csak nem képzelem,hogy ő fogja elküldeni előre a nyomtatót.....!!!
    Mondom jó!,elküldtem a kártyát / dobozában,6pin-es kábellel,dvi átalakítóval,lemezével /és a feladóvevényről készített screen-t elküldtem neki!Ígérte másnap reggel feladja a csomagot!Ez Szerda reggel lett volna,ezzel szemben csak Szombat délelőtt adta fel,miután kérdőre vontam ez ügyben!
    Tehát megérkezett a csomag Hétfőn a kábelei nélkül!Se hálózati,se usb!!!
    Ezt ugye megint szóvá tettem,mire ezt válaszolta szó szerint: A vga-hoz sem volt ! Ráadásul az új nyomtatóknak sem tartozéka !
    Nem egy nagy értékű dologról van szó,nem is ez háborított fel,hanem ez a hozzáállás!!!!!!
    Én úgy tudom a nyomtatókhoz jár a hálózati kábel mindenképp az usb kábellel együtt!!!Én a vga-val elküldtem mindent,amit kaptam hozzá!!
    Szóval kapja meg a fekete pontját és vigyázzatok vele az esetleges üzletelések során!!!!!
    Üdv

    Ha egy cápa a tenyeredből eszik...........az enni fog a lábadból is!!

  • sNORh

    addikt

    Hali

    csaszi99: Cs. Roland, Bp. XV. ker. Mehet a Nagy Fekete/Hirdetési jog megvonás/BAN
    Indok: Árult ő pár napja még Win7DVD-ket: Windows 7 Ultimate Hungarian ANYTIME UPGRADE OLCSÓN!!!! és még segitettem is neki mert 32 és 64-es lemezeket is tartalmazott a csomag, ő egyikhez akart adni matricát, másikra meg tollal ráírni a kulcsot.. Felvilágosítottam hogy ez nem legális, vagy egyben vagy kuka stb. a lényeg esedezett örült h segitek és ennek ellenére kiderült még csaló hazug ember is!
    Lefoglaltam 6db-ot, innen PH-ról 3-an összefogtunk(MoVieFaN, Rebell és jómagam) mert aztmondta nagytételben 5db olcsóbban adja, na én összeszedtem a pénzt, és tegnapra volt megbeszélve az átvétel.
    Pénteken beszéltem le vele, azóta offline MSN-en, és felhívtam, mikor mondom ki vagyok lecsapta! SMS-t is írtam, de nem ír nem reagál! Hazug kiszámíthatatlan, valószinüleg másnak adta el..
    MoVieFaN-nak mára szüksége lett volna a licencekre a munkájához, de szinte mindenki bukott rajta, én főleg.
    Az átutalások, ATM díjak, és persze mindenkinek visszautalni a pénzét, és a telefonszámla, a belefektetett energia, szervezés.

    [ Módosította: I_Am ]

    Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

  • sNORh

    addikt

    és egy régebbi sztori de 1,5 Év után asszem megérett a fekete neki is, bár ha jobb idő lesz elfogok menni érte..
    Sansz69: H. Sándor, Hajdúnánás Fekete Pont mert, vett tőlem egy videókártyát, és személyesen átvette stb, összespanoltunk és felajánlottam hogy tudok AVG Antivírust olcsón 1500-ért ha érdekli hozok neki, megtörtént aztmondta nemtud érte jönni, küldjem el neki postán majd ő elutalja a pénzt, elküldtem.
    Azóta lassan 1,5 éve várom az árát. Többször felhívtam, igérgetett, mailt küldtem hogy legalább a CD-t küldje vissza ha nemképes kifizetni, de semmi.

    1500+postaköltségtől elestem.

    Anyagilag megkárosított, Kapja meg ami jár neki!

    [ Módosította: I_Am ]

    Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

  • I_Am

    veterán

    válasz sNORh #11985 üzenetére

    Konkrét csalás nem történt, igy csak fekete jár Neki. Sajnos beleszalad néha az ember ilyen szavahihetetlen emberekbe.

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • sNORh

    addikt

    válasz I_Am #11987 üzenetére

    mind2 illetőnek?

    Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

  • I_Am

    veterán

    válasz sNORh #11988 üzenetére

    Láttad mire válaszoltam?

    Másik. Direkt leírtam már többször is, hogy mit lehet kiírni. Név kezdőbetű keresztnév és város.

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • MoVieFaN

    tag

    válasz sNORh #11985 üzenetére

    Csatlakoznék sNORh fórumtárshoz. Adalék a történethez, hogy ma felhívtam, szemrebbenés nélkül letagadott mindent, sőt azt mondta: "Én nem hirdettem a PH-n".

    A hirdetés:
    [link]

    Nagy fekete pont csaszi99-nek.
    [link]

    Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

  • xyman

    tag

    Nagy FEKETE pont MattX-nek, mert megszívatott és másnak adta el az 5320-as mobilt, amit nekem ígért.A találkozó meg volt beszélve, 1 órával korábban kaptam egy sms-t, hogy másnak adta el.
    És még van pofája privátban engem okolni!
    Az eszem megáll!

    5320XM

    [ Szerkesztve ]

    Kriptóval is fizethetsz mostantól!! 06-70-2-67-78-89

  • Buko01

    tag

    Gáborka8814: Fekete pont, azért mert a megbeszélt helyszínen nem jelent meg, üzenetekre nem válaszol, telefonon nem tudtam hívni, mert nem adta meg a számát..
    erről az üzletről van szó

    köszönöm, üdv

  • HagaNRG

    őstag

    Sziasztok!

    Fekete pont a következő két nick név tulajának:
    [laptopdj19], illetve [gabika18bp].
    (tömören összefoglalva azért, mert számla nélkül adott el egy laptopot, pedig nekem mindenképp számlával kellett volna. Ezen kívül még a vásárlás után is hitegetett napokig, hogy megvan a számla, küldi postán. Erre majd két hete várok)

    Az illető Solymár Ferenc néven írkált, állítása szerint azért, mert nem bízhat senkiben a neten. FŐLEG NEM ŐBENNE!
    Valódi neve Kurucz Gábor.

    A történet:
    Egy újnak mondott laptopot kínált eladásra, aznapi számlával, garanciával, minden kellékkel, szóval, mintha csak a boltban vettem volna.

    Megkértem, hogy vigye el egy pesti ismerősömhöz, aki lecsekkolja a gépet, és ha minden ok vele, akkor eljuttatja hozzám az ország másik végébe.
    Mivel sajnos a pesti ismerősöm nem tudta kifizetni a gép árát neki, mindenképp rendes volt Gábortól, hogy látatlanba leküldte a részemre a gépet.
    Ígértem neki, hogy ha minden ok vele, akkor másnap utalom a gép árát.
    Addigra azonban kiderült, hogy az ígért számla a gépről kimaradt a csomagból.

    Felajánlottam neki, hogy számla híján kb. egy tízezressel kevesebbet küldenék a gépért, de erre ordítás, meg bazmegelés jött, hogy jön értem és feljelent azonnal, mert le akarom húzni. Én meg bár úgy éreztem, én is ugyanannyira jelenthetném fel őt, mint ő engem, inkább elküldtem neki a teljes, megbeszélt árat. (sőt, egy ezressel többet a fáradságáért, hogy szaladgált vele pesten).

    Az ígért számlát azóta várom, sőt, most már innen is kitiltották az illetőt egy újnak mondott, 3ledes Xbox eladása miatt, illetve kettős identitás miatt.

    A géppel bár oké minden-azt leszámítva, hogy egy új gépen nem illik 3 hónapja telepített Oprendszernek lennie, illetőleg a garancia is mínusz 3 hónap.
    A dolog azért kényes, mert hiába oké vele minden, esetleges garanciális problémák esetén számla híján nem fogja elfogadni a szervíz a garit a gépre.
    Csak azt nem értem mire volt jó a részéről kezdettől fogva ígérgetni a számlát a géphez.

    Én azt hiszem maximális módon korrekt voltam a sráccal, főleg normális hangnemet tartottam végig, de sajnos mivel unokatestvérem APEH-os, és Gábor volt kedves megadni a sajátja, valamint az édesanyja és édesapja számlaszámát, illetve telefonszámát is, így készüljön, hogy a több darab számla nélküli új laptopnak utána lesz nézve. (az Xboxos károsult meg a rendőrségen jelentette fel, szóval nyugodt napokat neki)

    Remélem ezt i is elolvasta és tudomásul vette.

  • Carcajoe

    csendes tag

    mamed nevű felhgasználótársunk kiérdemelt egy hatalmas "MEGBÍZHATATLAN"minősítést.

    Az ósdi Gefroce FX5200-om hirdetésére jelentkezett, egy hónapig foglaltam neki, azzal hogy nem kell posta, győrben személyes átvétel megfelel. Odaadtam győri ismerősömnek felivtte, erre mamed közli, hogy sokat dolgozik és nem ér rá átvenni, hiába van győrben...inkább fizeti a postát utánvéttel.

    Rendben, kérek még egy szívességet ismerősömtől, elmegy postán, erre kapom a privit, hogy postával együtt már túl drága , és az árából kettőt is tudna veinni, úgyhogy NEM VETTE ÁT. Tehát ahelyett, hogy pénzt kaptam volna érte még én fizetek a postának, és ha újra el akarom adni az ára majd épphogy fedezi a fölösleges hercehurcát. Merthogy az ára is csökkkent ám a foglalási idő alatt...és kitudja mikor kell még valakinek ilyen...

    Természetesen nem reagál a privikre, amiben 5millió kompromisszumos megoldást ajánlottam fel, a megadott telefonszámon pedig nem is lepődöm meg, hogy nem elérhető...

    [ Módosította: KrAt ]

  • Black Dragon

    addikt

    brumesz nek adnék egy feketét, a hihetetlenül sz@r üzletért, ha annak lehet nevezni.:W

    Tehát megbeszéltük már 3 napja a találkozót, hogy ma a József Attila színháznál fogunk találkozni 5 kor.

    Aztmondta oks, mehet a dolog, de azért aztmondtam még neki hogy szerdán ráírok hogy biztosan mehet e.

    Nos ráírtam sms t és pm is, de válasz nuku. :(((

    De ezt még elnéztem, üsse kő, biztos nem figyelt......

    De ezek után ma elmentem a megbeszélt helyre, pontosan 5 re.
    Vártam 5 percet semi, vártam 10 percet semmi, és akkor felakartam volna hívni, de nemvette fel, mindig lerakta.:W:((( Ezek utána küldtem neki sms t hátha valami van a telojával. Nah arra sem válaszolt....

    Fél órát vártam rá ebben a rohadt hidegben.:W

    ÉS se a pm re se a hívásomra se az sms re nem válaszolt! :W :(((

    Tehát szerintem igazán megérdemli a feketét, hátha tanul belőle.

    Amugy Geil Evo One 4x2gb 1066Mhz CL5 lett volna az üzlet tárgya....

  • Krisinto

    őstag

    global003-al is érdemes vigyázni(Püspökladányi)
    cseréltem vele 500gb-os HDDm+1500=320gb+250gb+512
    azt mondta,hogy hétfőn feladta de simán...ma nem jött
    ha van remény akkor talán péntek..de nem lesz már remény rá!

  • sasa134

    addikt

    sziasztok,

    a fekete pontig nem jutottunk el (remélem mással sem fog eljutni odáig) örökös nevű újonc Ph!-s.

    A történet szerint a hét elején meghirdetett eladásra egy BenQ G2220HD monitort . Ha jól emlékszem 28-29 ezer Ft volt. Gyorsan lecsaptam rá, privátváltás ment, bár gyanúsan sok sok smile-t használt a "kollega", azért megegyeztünk, hogy utánvéttel feladja még aznap a monitort. (elmondása szerint hibátlan a cucc, nem találok rajta majd kivetnivalót)
    A deal után kb fél órával jött a privát, hogy sajnos nem tudja küldeni, mert apukája ismerőse vevő rá, és hát neki adja a monitort, sajnálja blabla. Oké, megértettem, kár nem ért, sztori elfelejtve. Örökös ekkor levette a hirdetést.

    Mivel monitort akarok venni, állandóan nézem a hirdetéseket. Ma észrevettem, hogy felrakott egy ugyanilyen típusú monitort a bazárba, most 20 ezer Ft-ért, és pixelhibával. Íme: hirdetés

    Amint észrevettem, írtam, hogy ez nem véletlenül az a monitor , amit nekem már beígért, és akkor tökéletesnek állította. A reakciója az volt, hogy azonnal érvénytelenítette a hirdetést.
    Nos, nem tudom mi van a háttérben, de vmi nagyon nem okés ezzel a userrel. Kéretik erősen szkeptikusan kezelni és óvatosan bizniszelni vele, mert nem szavahihető! Kár nem ért, csak azt akartam, hogy mást se érjen közülünk.

    Kora saccra 15-16 lehet, legalábbis a stílusából erre tippelek...Biztos unatkozik otthon.

    üdv
    sasa134

    [ Szerkesztve ]

    Avanti Roma

  • zsolesz010

    senior tag

    K0li
    Nem érdekel senki rangja, az sem, mikor regisztrált. A tények:
    Tegnap este 15 perc alatt lefixáltunk privátban egy Kálvin téri találkozót erre az SDHC kártyára.
    Idéznék az általam írt privátból:
    "Kezemben lesz a kártya, arról megismersz, ha bármi gond van, nem tudnál jönni, sokat késnél, a hirdetésben látható számon elérsz."
    Végig korrekt kérdések, válaszok, normális stílus, gondoltam, ez is sima ügy lesz, sikerült egy normális embert kifogni megint.
    Ma 10:57-kor, 3 perccel a megbeszélt találkozó előtt, csörög a telefon, ő hív. Most indulna el otthonról, 15-20 perc múlva ér oda. Semmi indoklás. Kopp. Na jó, próbáljuk máshogy. A privátban korábban leiírt, Kálvin tér közelében lévő kereszteződés mellett átveheti a kártyát. De ő azt nem tudja, hol van. Holnap megoldhatnánk-e? Holnap nem vagyok Pesten. Jövő héten megoldhatnánk-e? Nem, mivel először eljátszotta, hogy kifejezett kérésem ellenére sem volt hajlandó csak az egyeztett időpont előtt 3 perccel felhívni, majd arra nem volt képes, hogy ezek után megnézze neten, hol vehetné át mégis a kártyát. 10:02-kor írt egy privátot, miszerint sajnálja, tehát még azzal sem magyarázhatnám, hogy nem volt netközelben.

    1db vonaljegy, 10db-os gyűjtőjegyből, 280 ft. Ennyi a tényleges anyagi kár, de eleve viccesnek tartom, hogy ha nem ültem volna BKV-ra, még csak feketét sem kérhetnék, holott az időmet rabolta feleslegesen.

    Egyúttal még hozzájárulnék a privát üzenetek közzétételéhez is, ott gyakorlatilag minden megvan, ami a meghiúsult üzlettel kapcsolatos.

    - - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

  • I_Am

    veterán

    válasz sasa134 #11998 üzenetére

    Kitiltva, tibi842 másodnickje, igy véglegesen megváltunk tőle. Tibi meg jó lesz ha meghúzza magát és nem próbál több nicket beregisztrálni, mert akkor már az első nickjét is teszem a süllyesztőbe.

    tibi meg privátban értesítve.

    [ Szerkesztve ]

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

Aktív témák