Hirdetés

Aktív témák

  • Dodder

    tag

    válasz nemethati #11749 üzenetére

    Én már csak azt nem értem,hogy mind a két nick mz.x523 és Freeman2 egy felhasználóé és veri át a népet akkor mért csak a Freeman2 nick-ét tiltották le ha ugyan arról a személyről van szó? Ezt kéne megfejteni.

    [ Szerkesztve ]

    Én bízom az emberekben,csak a bennük rejtőző ördögben nem.

  • sasha007

    tag

    Vigyázzatok [liquid2] -vel. Én megbeszéltem vele egy találkozót, de nem jött el. A megbeszélt időpont után 8 perccel hívtam, hogy merre jár, mikor közölte telefonon, hogy küldött nekem privit, melyben az állt, hogy nem fog eljönni.
    Ez így igaz, tényleg küldött privát üzenetet, de a megbeszélt időpont után 4perc 40 másodperccel. :U Senkinek nem ajánlom, hogy üzleteljen vele. Komolytalan és nevetséges viselkedés.

  • .:Kristian:.

    addikt

    Sziasztok!
    Gabex07-el üzletelt már valaki? Láttam, hogy van 1 feketéje, de az se azért van mert anyagi kárt okozott.
    179 hirdetés és csak 2 pozitív értékelés.
    Én vettem tőle egy telót, pénteken elutaltam az árát, úgy volt, hogy szombaton feladja, írtam neki, hogy dobjon egy üzit ha sikerült.
    Estig vártam de nem jött üzenet, csörgettem de nem vette fel, utána írt ph-n, hogy nem tudta feladni, mert közbeszólt a havazás, azt mondta majd hétfőn.
    Hétfőn hívom, nem veszi fel, majd jön egy sms, hogy feladta a telcsit (úgy egyeztünk meg, hogy értékbiztosítva + elsőbbségivel jön) de máig nem jött semmi. Pedig az elsőbbségivel 1 nap.
    Ma hívtam de megint nem vette fel, írtam neki sms-t is, hogy majd a bizonylatról küldjön egy szkennelt vagy fotózott képet. Nem reagált rá. :(
    Arra lennék kíváncsi, hogy postán keresztül vásárolt-e tőle valaki.

  • péterbácsi68

    újonc

    Szoval egy ilyen nick néven futó alakkal nem érdemes üzletet kötni . Vyndree !engem jól átver . levolt minden fixálva egy 3-as cserére minden tuti volt . egy laptop csere lett volna meg egy pc. már megvettem a monitort is hogy tuti minden erre megirta hogy kapott egy kihagyhatalan ajánlatot és eladta a dolgot amire már megvoltunk egyezve. igy végül is buktam egy csomo pénzt potyára vettem egy monitort.. meg a harmadik félt is átvágta végül is ..na csak ennyit akartam.az ilyen emberrel nem jo üzletelni szavahihetetlen.. :W :W

  • .:Kristian:.

    addikt

    válasz .:Kristian:. #11754 üzenetére

    Tegnap óta nem reagált semmit, ma is hívtam vagy 4x de nem vette fel.
    Úgy tudom ma még van posta, jövőhét hétfőig várok, ha akkor se jön csomag feljelentem.
    33e Ft-om van nála. [link]
    Kerüljétek el!

  • Atsoft

    csendes tag

    válasz kirkri #1 üzenetére

    Szia!
    Sajnos az első feketém kiosztásának is eljött az ideje: robiszin csúnyán átvert egy videokártyával.
    http://hardverapro.hu/apro/ati_sapphire_x1650_pro_512mb_pcie/hsz_1-50.html
    Tegnap délután vettem át tőle az Örsön és bár "szervizben van a telefonja" jeligével még egy számot sem tudott megadni, de nekem meg kapóra jött hogy közel és gyorsan tudok egy megfelelő videokártyát venni.
    Sajnos úgy tűnik túl hiszékeny voltam, a kártya teljesen halott, meg sem moccan. 1 óra múlva már írtam neki + azóta is küldtem még üzenetet, látom hogy tegnap többször is belépett, de választ nem kaptam és úgy tűnik már nem is fogok.
    Na ezek azok a cirka 16-17 éves srácok, akik szemrebbenés nélkül hazudnak a szemedbe és semmi keresnivalójuk egy ilyen oldalon.
    Persze esküdözött hogy a kártya alig ment, tartalék volt meg miegymás, de igazából csak egy szemetet akart eladni valakinek jó pénzért. Sikerült. Legyen vele boldog, költse gyógyszerre!
    Boldog Karácsonyt és Új Évet Minden BECSÜLETES Prohardveresnek!
    Atsoft

  • Kvazár

    őstag

    válasz Atsoft #11757 üzenetére

    Ez új:"szervizben van a telefonja", át tudom érezni, nekem is van már itt sajnos bejegyzésem :O

    De, most bolti trükkökre szeretném a figyelmeteket felhívni. Ezek, sajnos mind velem történtek az elmúlt pár hónapban.

    A lényeg a boltok nem szeretnek garit adni ezt így szokták kijátszani:
    1.
    430-os táp ,a gari papíron 550 ( ismeretlen bolt a Blahától 1 megállóra 4-6-os vilivel a Petőfi híd felé)
    2.
    Ismét ez a trükk, csak vid karival :((( :((( Csak itt a papíron az volt amit kértem, csak nem azt kaptam. :((( :((( 36 hónap külön kért gari ismét ugrott. (Ismert bolt a Dunaházban, Petőfi hídnál, és a Szupercsapat nevű tv sorozat jut az eszembe a nevükről. És sajnos a Depo is túl sűrűn utal rájuk.)
    3.
    Itt már ezt nagyon néztem, ezért újítottak. Enermax 620-as táp, kértem rá +5% felárral 36 hónap garit, így 33e-be került, papírok rendben is voltak. Csak amikor otthon rendesen megnéztem, a rohadékok direkt megsértették rajta zárjegyet, és azért mondom, hogy erre mentek, mert a többi csavaron nem látszik semmi. ( a 2. helyen jártam megint :((( :((( )
    (Nem azt mondom, hogy a bolt szervetileg nem akar garit adni, hanem azt, hogy gerinctelen férgek dolgoznak ott, és ezzel szórakoznak szabad idejükben.)

    Ha ezzel a hsz.-sal sérteném valaki hírnevét, akkor kérem töröljék a hsz.-mat.
    Üdv mindenkinek. Kellemes ünnepeket.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó cuccaim: -

  • RgS

    tag

    iPhone.Man -nel tessék vigyázni. Eredeti iPhone néven próbál meg clone-okat eladni. Ugyan a dualsim és a 3.2"-os kijelző árulkodó jel, de egy laikust megvezethet akár. EZ volt a hirdetése, amit később levett és *** az üzenetet küldte...

    Privát üzenetet soha, semmilyen formában ne hozz köztudomásra, még ha jó szándékból teszed is!

    [ Módosította: z0d1AK ]

  • .:Kristian:.

    addikt

    válasz .:Kristian:. #11756 üzenetére

    Tegnap délután küldtem neki egy sms-t, hogy vagy utalja vissza a zsét vagy küldje a telefont különben megyek a yardra feljelenteni. Érdekes módon 2 percen belül tudott válaszolni, de mikor egész délelőtt hívtam nem vette fel a telefont. Azt írta, hogy majd este küldi a bizonylatot (azóta is jön).

  • -NOKIA-

    Ármester

    Rossz pont bugigyulinak ezért a meghiúsult üzletért. Kérdéseimre alig-alig válaszolt, pedig láttam hogy be volt jelentkezve, mondtam neki hogy nekem mindenképp kell a telefon, és ma írja hogy eladta a megkérdezésem nélkül valaki másnak. Semmiképp sem nevezhető korrektnek.

    szerk: látom nem is én leszek az első aki feketét ad... kár hogy nem néztem meg őt előbb..

    [ Szerkesztve ]

  • Zoleee89

    aktív tag

    Láz felhasználónak fekete pontot szeretnék adni,
    ezért.2009.12.09 úgy alakult, hogy el tudtam utazni Szegedre és
    megkerestem Láz felhasználót telefonon. Előtte már váltottunk pm-et.
    Találkozáskor nem volt nála sem a videokártya doboza, sem a garancia
    levél. Később kiderült, hogy a garancia levél nem is létezik, mert
    "ismerősétől" vette nagyker áron, akivel előttünk is beszélt telefonon
    és mindent megígért a garancia érdekében. Először saját magán
    keresztül akarta, hogy menjen a garanciáztatás, de megígérte, hogy
    normális garanciapapírt és a kártya összes tartozékát pótolja. Ennek
    tudatában úgy egyeztünk meg, hogy 20 ezret helyben kifizetek neki és
    amikor megérkezik hozzám a többi tartozék és a garanciapapír, akkor
    utalok még neki 17 ezer forintot. Kedden (2009.12.15) meg is érkeztek
    a kártya kiegészítő tartozékai (hiánytalanul) és a garancia levél is -
    ami javított volt. Felhívtam Láz-t és azt mondta, hogy a "Tomi
    ismerőse" (aki elméletileg a boltos), biztos elrontotta és ő javította
    át a kártya gyári számát (amit szerintem a dobozról írt rá). A
    garanciapapír fény felé tartásával lehetett látni, hogy a lehúzás
    alatt nyomtatás van, nem félre írás. Ezért én arra gyanakodtam, hogy a
    Láz felhasználó állította ki otthonában a garanciapapírt. A
    garanciapapír mellé nem mellékelt pénztári nyugtát sem. Úgy gondolom,
    a kártya akár lopott is lehetett. Ezek után azt mondta, hogy add rá 1
    hét próba garanciát és széttéphetem a garanciapapírt. A kártyát
    2009.12.16-án, délután postára adtam utánvétellel. Láz úgy akarta,
    hogy ajánlva küldjem vissza és utána küldi a pénzt. Sajnálom hogy
    csalódnom kellet Láz felhasználóban és hogy csaló....
    Garanciapapír képei:
    1
    2
    3
    4

    Zoleee89
    előző amit rossz helyre írtam

    [ Szerkesztve ]

  • potato

    csendes tag

    fekete pontot kérnék Domii -nak amiért behuzott töllem eggy VGA-t ami 4hete volt és azota is csak igérget hogy visszaküldi és most meg azt mondta hogy ma azt mondták neki a postán hogy már multhéten ideért ami persze nem történt meg és most ő vádol engem azzal hogy én akarom őt lehúzni pfff...
    amugy eggy ROMA származású emberröl van szó aki szerintem még nem is a saját nevét adta meg

  • #43676928

    törölt tag

    Egy nagy fekete pont Norbika250k-nak ezért a sikertelen üzletért: http://hardverapro.hu/apro/elado_msi_8800_ultra_hibatlan_allapotban/hsz_1-50.html
    Ez az üzlet még novemberben kezdődött, kihasználva a jóhiszeműségemet, utaltam neki az ellenértéket. Amit, elméletileg november végefelé postázott, de ezidáig nem érkezett meg sajnos... Sajnos sem az email üzenetekre, sem a PÜ-re nem hajlandó válaszolni azóta sem!
    Vigyázzatok vele, nehogy úgy járjatok mint én...

  • 6Johny6

    csendes tag

    válasz Beantech #11614 üzenetére

    Üdv.! Én viszont nem hogy fekete pontot adnék a drága peacegirlnek hanem megkérnék egy kedves moderátort hogy a rendszerből is törölje mert egy csaló! Most nem írom le már az egész sztorit túltettem magam rajta a lényeg annyi hogy kellett volna nekem küldenie postai utánvéttel valamit(egy mobilt) 7 Ft ért(8150 pk val) És szépen elküldött 4 db fekete tokos dvd filmet. Állítólag a pasija keverte össze a címeket ezt egy darabig elis hittem amég kb másfél hetet vártam rá hogy visszaküldje a pénzem vagy a telefont de mindig kitalált valami kifogást. Majd amikor megunbtam az egészet és elküldtem oda ahová az ilyen ember való még közölte hogy ő jelent fel engem :D:D szóval ahhozképest h sikerült átvernije a csaló fajtájának igen gyenge inteigenciával rendelkezik. Lényeg az h nem szeretném ha több embert is átverne. Az ilyen nem ide való had ne mondjam hova való a mocskos.... Szóval Petrikent ne aggódj nem csak téged nézett hülyének kitudja még hány embert akart vagy húzott le... Azt nem értem mit keres még az oldalon... na mind1 Üdv

    " A LEGJOBBAK KÖZT IS A LEGJOBB URAM!!"

  • .:Kristian:.

    addikt

    válasz .:Kristian:. #11760 üzenetére

    Írtam tegnap a cégnek ahol dolgozik, hogy milyen egy megbízhatatlan embert alkalmaznak és, hogy a saját érdekükben térítsék jobb belátásra.
    Délután 2kor meg ír a srác, hogy adjak egy számlaszámot holnap (azaz ma) visszautalja a zsét.
    Még eddig nem jött semmi...

  • z0d1AK

    veterán

    Akkor szeretnék idézni az első hozzászólásból:
    "Ezekben a topicokban csak az érintettektől született hozzászólások szerepelhetnek, azok is csak a következő felállásban:
    - bejelentő posztja
    - bejelentett esetleges válasza

    Amennyiben vita alakulna ki, azt az Üzleti vita topicban rendezzétek!"

    Foglat Név legutóbbi figyelmeztetése, időm szerint kiemelten figyelem a topicot, aki jó szándékúan szeretne reagálni a bejelentésekre, az privátban tegye, ha nem tudja megállni a postolást, annak a bejegyzése törlésre kerül, a beígért 3 óra pihenővel együtt.

    A bejelentetteket pedig felelősségvonásra kerülnek.
    z0d1AK

    [ Szerkesztve ]

    | Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

  • D1Rect

    félisten

    bazsazs1990 vett tőlem egy E7200-as procit beszámítással.
    Megbeszéltük, hogy elküldi a prociját, letesztelem, majd küldöm az enyémet, leteszteli. Ha minden rendben, küldi a különbözetet a számlámra.
    December 16.-án adtam postára a procit, másik 3 csomaggal együtt. Mindenki megkapta 18.-án legkésőbb. Ő állítólag nem.
    Azon a héten 19 is munkanap volt. Neki addigra sem ért oda.
    Majd 21.-én már odaért hozzá. Hurrá. De mivel nincs otthon, majd csak 22.-én tudja letesztelni. Letesztelte. 23.-án befizet.
    Rámírt MSN-en, hogy "jajj-jajj, volt a bankban, de csak 3-ra ért oda, és aznap csak délig volt"
    Megnéztem a fiókok nyitvatartását: 16 óráig volt nyitva az összes bank ami szóba jöhetett volna. Sebaj, a 2 ünnep között fizet.
    Azóta nem volt MSN-en, pedig ráírtam...
    A telefonja általában kikapcsolva, azért valakivel tudtam beszélni, üzentem is neki, hogy fizesse ki. Írtam neki sms-t, megkapta. Semmi.
    Most dec. 31 van. BUÉK!

    Senkinek nem ajánlom, hogy bármiféle üzeltet bonyolítson vele. SOHA!

    ui.:ha 1 héten belül nem rendezi a dolgot, feljelentem. Biztos mókás lesz neki 200km-re rendőrségre járni.

    [ Szerkesztve ]

  • Zsolti1987

    aktív tag

    Erős FEKETE pont jár D4Y.187 kollégának. [moderálva]

    Vettem tőle egy Asrock alaplapot, amit teszteltként hirdetett.
    Elég gyorsan, kb 2 nap le is bonyolítottuk a boltot, még karácsony előtt. Otthon betettem a gépbe, összeraktam, 3 folyamatos sípolás, kiveszem beteszem a ramokat, 3 különböző rammal (hynix, infineon és vm, mind ddr400-as) is próbáltam, különböző foglalatokkal, semmi. Rá is írtam, kb ugyanezeket, amikor azt a választ kaptam h ő Kingston-al és Geil ramokkal használta. Közbe kérdeztem az ilyen lapokkal rendelkezőket, nálióuk természeteesen mindegyikkel megy. A kolléga válasza az volt, hogy keressek kompatibilitási listát, ilyet persze nem találtam.
    Ezek után próbálom hívni, 2 napig folyamatosan hívom, persze nem veszi fel, vagy kinyomja, majd küldtem neki sms-t és pü-t hogy szeretnék vele beszélni. Megkaptam rá a választ:
    "szia, los angelesben vagyok, 16-án érek haza, akkor visszatérünk erre ! " (12.30.-án)
    Közben másik kollégákat megkértem, hogy informálódjanak nála, ahirdetett termékeiről. A nekik adott válasza pedig ez:

    XXXXXXX: Mikor és hol lehetne megnézni és esetleg átvenni a lapot??
    d4Y.18 : tekintettel a mai nap forgalmára és egyéb tényezőire, jövőre lehet megnézni a lapot csepelen.

    Valamint egy másik kolléga ezt írta:

    "Na, jött is a melegszívű válasz, természetesen itthon van, elmehetek megnézni a kártyát ha akarom. Így nem kell, még akkor sem, ha tök hibátlan. Ha nem szólsz, egy héttel később valószínűleg agyvérzést kapok. Mit tudunk most csinálni? Úgy értem jelentsük, vagy mi legyen?"

    Szóval minkettőjüknek azt írta hogy meg lehet nézni, egyiknek sem hogy külföldön van, tehát HAZUDIK. Nincs ő Los Angeles-ben...

    Sajnálom hogy meg kellett írnom az első feketémet, de ő szerintem megérdemli, mert megkárosított 3ezer Ft-al, valamint hazudott.

    Ja és ezeket árulja jelenleg is

    Személyes adatokat NEM teszünk közzé!

    [ Módosította: stevve ]

  • ViTToRe

    aktív tag

    Sziasztok,

    Először is sajnálom, hogy ide kell írnom......

    _Warrior_ kollégával nagy nehezen sikerült megegyeznem, hogy 28.-án délelőtt utalom a pénzt, és ő is feladja még aznap memória kártyát.

    Ahogy írtam, Én Hétfőn átutaltam a pénzt (nem kellett volna utólag belegondolva...) és vártam.... Elérkezett a Szerda és memória kártya sehol. Írtam egy üzenetet neki, amire semmi válasz nem jött, pedig 30.-án belépett a prohardver oldalra, adatlap információi szerint.
    Mai nap, vagyis 31.-én írtam még1 üzenetet, amiben szintén érdeklődök, hogy mégis mi a helyzet. Kint van egy telefonszám, gondoltam felhívom. 1 szer próbáltam, nem vette fel. Hozzáadtam az msn kontakjaimhoz, a hirdetésénél lévő msn-címét, és ott szintén érdeklődtem, hogy mégis mi a helyzet, miért nem válaszol, mi a helyzet a memória kártyával, erre a testvéréhez irányított.... aki szintén elérhetetlen.

    Természetesen fel volt háborodva, hogy Én érdeklődni mertem, meg is kaptam a válaszát:
    "jolvan nem kell beizgulni
    megy a kártyád
    ez csak egy szqaros kártya
    kutatásból
    lol
    neveségwes g*ci "

    Azthiszem ez a pár sor, amit válaszul kaptam tőle, mindent elárul. Márcsak remélni tudom hogy talán valamikor megkapom még a mem. kártyát.

    Jah igen, és erről a hirdetésről van szó : [link]

    [ Szerkesztve ]

  • tkesy

    őstag

    Fekete pontot adott VANESSZA1 danitdi-nek, indoklás.

    [ Módosította: z0d1AK ]

    >>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

  • szata.68

    senior tag

    Helló

    Fekete pont bigga részére!
    Vettem tőle egy psp-t,azt írta küld mellé egy eredeti játékot (Tekken),de nem érkezett meg a csomaggal.
    Mikor írtam neki,ígérte,hogy feladja.Ez kb 2 hete történt,azóta 3x írtam neki,hogy mi a helyzet a csomaggal,de msn-ről letiltott és itt a prohardveren sem ír vissza,pedig egy nap többször is bejelentkezeik ( kb 10 perce is).

    Nem túl nagy érték (kb 2000-3000Ft),de aki csal,az legközelebb lehet,hogy még jobban le akarja húzni az adott vevőt,úgyhogy nem ajánlom,hogy üzleteljetek vele!

    (kérném valami bírság kiszabását részére-ha lehet)

    Szőts Tamás

  • beginer1

    csendes tag

    Sziasztok! kerekes.t7 nicknevü / tel:***/ csalóra hivnám fel a figyelmet.Alaplapot adott el dec. 24-én, 1 hét garanciával, személyes átvétellel.A lap nem müködik.A telefont az anyja vette fel, majd amikor elmondtam a dolgot, azonnal kinyomta. Azóta elérhetetlen .SMS-re pü-ben irt---" na és akkor mi van"--- volt a válasz.Már az átvételnél látnom kellett volna/ 16 év körüli ágrólszakadt, hasonlón kinéző 10 év körüli hugával/.Még csak,nem is pénz bánt, az alaplap kellett volna sürgősen az ünnepek alatt, mert az enyém kifujt.

    A személyes adatokat kitöröltem

    [ Módosította: z0d1AK ]

  • Kadi Laci

    tag

    Üdv !
    Fekete pont jár business1988 nak.
    Korábban Toka187 néven futott, de elkövetett valamit és újra regisztrált.Egy processzort vásárolt tőlem, postán két részletben akarta rendezni, de csak az egyik fele érkezett meg (szerencsére a nagyobb része). Socket939 4400+Azért nem utalta a második részletet mert a processzor állítása szerint 3D mark06 alatt fagy és Crisis Warheaddal is fagyott. Tehát "rossz" a processzor. Jeleztem neki, küldje vissza megvizsgálom én is, ha tényleg rossz visszafizetem az árát.(sőt félretettem neki egy erősebbet) Ő 3. személyre bízta a processzort, hogy javítsa meg -amire én nem kértem, mondtam neki, processzor nem nagyon javítható- utána még Business1988 volt megsértve, hogy elbukta az előleget. Mellesleg az állítólagos"haverja" akinél érdeklődni akartam a fejleményekről, sosem volt elérhető. Írtam neki, hogy megteszem a feljelentést a hatóságoknál és jelzem a PH-n is a megbízhatóságát.A figyelmeztetés óta volt a PH-n, de semmi reakció. Érdemes volna odafigyelni rá.Mást is megkárosított már embe.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv: Laci

  • d4Y.187

    tag

    válasz Zsolti1987 #11780 üzenetére

    meg lehet keresni azt az embert, akivel találkoztam. :)
    nem szeretném magamat fényezni, magyarázkodni. felesleges. itt a történet, hogy tiszta legyen, miért vagyok mérges.
    röviden, tömören:
    3000 ft-ot kértem a lapért, holott talán sokkal többért el tudtam volna adni. nem érdekelt, csak szabaduljak meg tőle, nálam túlkorosnak számít. összepakoltam egy tesztgépet, leméregettem az alaplapot a szokásos módon hogy meggyőződjek a helyes működéséről, szépen bedobozoltam, majd feldobtam a hirdetést. jelentkezett ez a forma, találkoztunk. már akkor furcsa volt nekem a srác, de gondoltam mindegy, nem érdekel kié lesz a cucc. átvétel után kb 1 héttel jelentkezett a srác, hogy nem működik a lap, kicsit furcsálltam is, dehát megpróbáltam segíteni. ezután kb 4 nappal újra jelentkezett a srác, ezúttal már telefonon.
    amíg dolgoztam, 34 nem fogadott hívást kaptam a sráctól, plusz egy elég furcsa hangvételű üzenetet. konkrétan megfenyegetett, majd ultimátumot adott, hogy AZNAP hozzam ki a pénzt, visszaadja az alaplapot.
    (megérteném, ha konkrét bizonyítéka lett volna arról, hogy hazudok)
    nem értettem, 2 héttel az átvétel után miért most kerül erre sor, de aztmondtam jó, én kinnvagyok a világ másik felén, 16-án megyek haza és megnézem a lapot.
    másnap ugyanúgy 14 nem fogadott hívás, fenyegető sms, megint leírtam: 16-án jövök haza, elintézzük a dolgot. aztán erre rá kb 2 napra jövök fel, és ez az üzenet vár.
    egyszerűen nem értem, egy szóval sem mondtam olyat, hogy nem veszem vissza a lapot, pedig megtehetném. amije van ellenem, azzal még szabálysértési eljárást sem indíthatnak.
    az összeg csekély, a körülmények ködösek, stb... még ráadásul ahogy kiderült, az emberünk a bios reset fogalmával sincs tisztában, így a körülmények rávilágítanak arra, a vásárlóm kezében történt valami az alaplappal.

    mindennek ellenére még mindig áll a 16-a, visszaveszem a lapot, feltéve ha lesz az emberünkben annyi, hogy megjelenik. amit erősen kétlek.
    ezentúl sajnos nem fogok semmire próbagaranciát vállalni, a műhelyemben meg lehet győződni minden cuccom működőképességéről, és a továbbiakban nem vállalom a felelősséget.

    [ Módosította: z0d1AK ]

    .: 3o 62o 9282 :: wehaveit.hu :.

  • z0d1AK

    veterán

    Hogy látszon az, hogy nem felesleges a bejelentés, melyeket tesztek, néhány, amit megvizsgáltam:

    zsolti1987 - d4y.187: Mind a ketten mást mondanak, d4y.187 elvileg amerikában, 16.-ra ígért fejleményt, addig kap haladékot.

    Kadi Laci - business1988: Sajnos a bejelentett fél még nem jelentkezett be, így nem is reagált. Várjuk a válaszát.

    beginer1 - kerekes.t7: kerekes.t7-ről sajnos kiderült, hogy csaló, a nekem privátban írt válaszában elég egyértelműen kikerekedett ez. Kitiltva, ajánlom a rendőrségi feljelentés megtételét!

    szata.68 - bigga: bigga ígéretet tett késedelmének rendezésére, így a jövőhétig haladékot kapott.

    ViTTore - _Warrior_: _Warrior_ állítása szerint a úton van a termék, ünnepek miatt a posta késik. A jövőhétre haladékot kapott.

    D1Rect - bazsazs1990: bazsazs1990 sajnos nem lépett be dec. 21. óta, így nem is reagált.

    6Johny6 - peacegirl: peacegirl sajnos nem lépett be dec. 28 óta, így nem is reagált.

    Sipi8 - Norbika250k: Norbika250k sajnos nem lépett be dec. 26. óta, így nem is reagált.

    Potato - Domii: Domii csaló, több regisztrációval, az összes kitiltva. Potato-nak a rendőrségi feljelentést ajánlom.

    d4y.187 és zsolti1987 meg is kapta részemről az első 3 órás pihenőt a topic offolásáért.
    A megkárosított egyszer bejelenti, a bejelentett pedig egyszer reagál az esetre.
    Minden egyebet egymás között, vagy az Üzleti vita topicban kéretik lerendezni.
    Köszönöm

    [ Szerkesztve ]

    | Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

  • blueMerle

    veterán

    válasz Enszuke #11791 üzenetére

    Mivel azt írtad hogy nem használt, így az akksi tönkremehetett, mivel nem volt használva.
    Ha más nem, ezvégett illene visszavenned. Akár tudtál az akksi gyengeségéről akár nem.

    A gumikorong pedig...hát ez necces. Ugye gondolom a tartó spéci, így csórikám mivel rögzítse ha nem azzal? Megintcsak a használaton esik csorba. :U

    ----------------
    Dear Mod, Admins: ha ennek a hsznek és a kérdésnek tudtok jobb helyet, kérlek benneteket ne féktelen és eszetlen bannal, hanem értelmes magyarázattal segítsetek, ugyanis ez nem való az Üzleti vitába, de ide sem a vasszigor miatt. Látom, hogy úgy repkednek a banok mint a pofonok egy Bud Spencer filmben. Kedves Hardverapród, ennek nem ez a módja. :) üdv, blueMerle :)

    [ Szerkesztve ]

  • bach66

    tag

    Anyagilag ugyan nem károsított meg, de szerintem egyáltalán nem fair pubi70
    eljárása.
    RAM-okat akartam venni tőle (itt a link)
    és már lebeszéltünk mindent, az adás-vétel helyét-idejét is. Erre ő aznap, a megbeszélt időpont előtt 4 órával küld egy üzenetete, hogy "bocs, elkelt".
    Nagyon számítottam már rá, a napomat is úgy intéztem, hogy el tudjak bumlizni a XIII. ker-be (Budafokról).
    Szóval szerintem nem fair eljárás az ilyen.

  • Tockos25

    tag

    Fekete pontot kérek hommeros-nak. Egy memóriapárt vettem tőle.
    Kipróbáltam, de az egyik modul halott. Megkértem, hogy adja vissza a pénzemet, de nem adta. Mivel van a memóriákon gari, megkértem, hogy intézze el, de nem volt rá hajlandó (garipapirt azóta se küldte el nekem). Privátokra nem válaszol.

    AMD, ATI - the BEST

  • Gaaabeeesz

    aktív tag

    Üdv.
    Kanarik fórumtagról tud valaki valamit?
    Behúzott egy notebookal, és sajos a hülye fejemmel nem írtam papírt, stb.
    A notebook hibás, azt mondta megnézni, de nem hajlandó már velem kommunikálni sem.
    telefont sem veszi fel, akármilyen számról hívom.

    Sajnos nevét, címét sem tudom. Tudna valaki esetleg segíteni?
    Vagy abban, hogy ilyenkor mit tudok tenni?

    Üdv, Gabesz

  • hommeros

    őstag

    válasz Tockos25 #11794 üzenetére

    A memóriapár hibátlan volt, csere / 3 napos garanciát én nem vállaltam sem szóban sem a hirdetésben sem volt ilyesmi. (visszakereshető ha van rá módotok) A garancia papírt utólag postáztam, illetve két helyre feltöltöttem neki (képfeltöltő oldalakra), és privátba megküldtem.

    Privát üzenetben elismerte, hogy a memóriák működnek, illetve hogy egyesévvel mennek neki az alaplapban. Hosszas szakirodalmat vezettem le neki az 1066+-os memóriákról. Aztán 2 hétre!!! rá kitalálta, hogy mégsem jó, hibás az egyik memória, valami hozzáértő haverja jól megtesztelte. pff. :DDD

    Ezután próbálkozott azzal, hogy küldjem vissza a pénzt előre utalással, majd utána visszaküldi, és gariztassam le, és újra megveszi tőlem. Elég átlátszó.

    Egyszóval hazudik mint a vízfolyás. Így tiltottam a beszélgetést vele, és ezt fenn is fogom tartani! :R Segítőkészségről pedig annyit, hogy ha 30 üzenetet nem írtam, hogy segítsek a beállításokban, stb, akkor egyet se.

    Így a fekete pont vissza is repül: Tockos25

    [ Szerkesztve ]

    Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

  • Tockos25

    tag

    válasz hommeros #11796 üzenetére

    Tényleg nem volt szó próbagariról - nem véletlenül, tudtad, hogy az egyik rossz -, de ha nem működik a RAM, akkor illendő lett volna visszacserélni. Garipapirt még mindig nem kaptam meg.
    2 hétre rá találtam ki, hogy nem jó az egyik? Kézhezvétel után 2 órával írtam, hogy nem jó!!!!
    Segítőkészség??? Egyetlen egy gondolatod volt, de az se jött be. Összesen 25 PÜ-t váltottunk egymással.
    Ha hazudtam, akkor csak abban, hogy egyesével mennek a gépben a RAM-ok - olyan ideges voltam, hogy úgy néz ki mind a kétszer a jó RAM-ot raktam a gépbe.

    Úgy érzem én nem érdemlek fekete pontot!

    [ Szerkesztve ]

    AMD, ATI - the BEST

  • hommeros

    őstag

    válasz Tockos25 #11797 üzenetére

    A gépemet eladtam, alkatrészenként. Nem volt semmi baja egy cuccomnak se, csak neked fűződik igen kétes történeted ehhez az egészhez. És még pofátlan is, mert becsmérelsz bizonyíték hiányában, hátha a PH-val nyomást gyakorolhatsz rám, hogy az általatok elrontott cuccot visszavegyem. Mi van ha a postai szállítás alatt romlott el? Azt is te kérted ebben a formában! Visszavenni semmit nem fogok, én nem a Tesco vagyok. Az általam hibátlanul postára adott memóriát csak ugyanígy fogom visszavenni, balekot máshol kell keresni!

    De igazából mindent elismertél abból amit leírtam, csak próbálod magad felé terelgetni a dolgokat szemlátomást! :R

    Nem kaptad meg a postai levelet? Mennyi furcsaság körülötted. A küldött képfeltöltő oldalakról (kettőre is feltöltöttem annyira ki akartam veled szúrni) sem tudtad letölteni? Pedig azt nem a jó magyar posta menedzseli, hanem a PH-n privát üzenetben ment. :D

    [ Szerkesztve ]

    Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

  • animatrix11

    őstag

    Üdv

    Újjabb trükkös csaló de még milyen! Hogy lehet egy 13k-ba kerülő procit 5kba megvásárolni? kérdezzétek bazsazs1990 -at! pl ugy hogy egy E6400be számatottam be neki egy 2180at, a különbözetet utalja, de mivel nem akar proci nélkül maradni ezért küldjem el és amint megjött ő feladja postán! Na persze állitólag feladta kb 3 hete azótta sem jött meg és phra sem lép fel :(( Vájná ki a varjú a szemét az ilyen k@cs@gnek! Fekete pont neki!

    [ Szerkesztve ]

    Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

Aktív témák