Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz fradi81 #22987 üzenetére

    Nem szeretnék "hitvitát" generálni (Nikon tulajként elég nekem a vs. Canon flame-war :-D), én csak az Intel HD Graphics vs. HDxxxx prociban lévő GPU-k teljesítményére gondoltam. A8-5600K 24000-ért egy 7560D ketyeg, ami szerintem ha nem is eszi meg reggelire az Intel grafikus prociját, mindenképpen előtte jár. Szóval játék és komolyabb számítási teljesítményt igénylő feladatok hiányában praktikusabb szerintem az AMD. Minden másra ott a MasterCard Intel.
    De tényleg nem akarok ebből vitát.

    Zsolt_72 #22988
    Jó neked! :-) Valószínűleg én is bele fogok jönni (legalábbis remélem), csak ez most még a tanulóidőszak. Ezer fajta tankot kipróbáltam T5-ig, volt T-34 is, és szerettem, de mégis a KV1-gyel mentem 800+ csatát, mert a végére már eléggé belejöttem abba stílusba. Most viszont futtatnék más "projekteket" is, ezért kezdtem el komolyabban érdeklődni a medek felé, a brit ágat mindenképpen tervezem, de lehet, hogy az amcsit sem hagyom ki. (Már csak a T29 heavy kifejlesztésének lehetősége miatt sem, az a hull-down gép mindig kemény falat buckás pályán, szükségét érzem annak a dögnek. :-D)

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák