Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • psycroptic

    őstag

    válasz Rico33 #6746 üzenetére

    Neked meg az nem jött át, hogy aki szórakozik a wotban az napi 5-10 perc eltöltésével JOBBAN/KELLEMESEBBEN is szórakozhatna? :U És nem csak a csapattársak örömére, hanem a saját maga szórakoztatására is...

    PSNID: Tomy83PS

  • Mcray

    senior tag

    válasz Rico33 #6746 üzenetére

    Én is szórakozásból játszom. Biztos valamit rosszul csinálok akkor...Nem nem klánozok és csak szököévente egyszer századozok.Főleg egyedül megyek.

    Szerintem Vhf kolléga is rosszúl csinálja, amit csinál, és tuti nem élvezi játékot, mint a maradék 45 millió regisztrált játékos.

    Sőt jobbat mondok. Ez a fórum azóta mióta megtaláltam arról szól, hogy mi akik komolyan vesszük ( és emaitt jó eredményeket érünk el), mekkora elitista pöcsök vagyunk, és hogy soha nem akarunk másokon segíteni. Na ez a hülyeség. Visszaolvasva pont az ellenkezője jön ki.

    Diegho-t rég láttam. Gondolom neki is elege lett ebből.

    [ Szerkesztve ]

    "Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

  • vhw

    addikt

    válasz Rico33 #6746 üzenetére

    Amatőr? Hogy lehet valaki amatőr több ezer csatával?

    Élethalál harc? Hogy utánanézek valaminek, ami egyszer elkaszált és legközelebb ne történjen meg velem?

    Ha szórakozok, akkor nem mélyülhetek el a szórakozásom tárgyában? (főleg TÖBB EZER csata lejátszása után???)

    Mert pár száz csatáig ette fene, kipróbálja, tetszik - nem tetszik, otthagyja, keres mást - vége a történetnek.

    "És hidd el, sok százezrek gondolják csak ezt a WoT-ról, akárhánymillió csatával a hátuk mögött"
    Éppen ezzel van a baj, és ezért pofázok itt, mert sok százezren csak ezt gondolják. Ezen lehetne és kellene változtatni, mindannyiunk örömére.

    De sz@rjunk bele, mert ha játék, akkor az agyunkat teljesen le lehet kapcsolni. Tilos használnunk olyankor, aki azt teszi, annak nincs élete, és csak a virtuális világban él. -> Te az ilyeneket véded.

    Ismételten, tudod értelmezni amit leírok? Láthatólag másoknak megy, neked csak a szád habzik.

    [ Szerkesztve ]

    "Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

  • dfsz34

    őstag

    válasz Rico33 #6746 üzenetére

    Ez nem csak a játékról szól, hanem az egész kultúránk sokkal engedékenyebb az amatőrizmussal szemben, a nem teljesítéssel, nem tanulással szemben és sorolhatnám, mert jajj hát szegíny kezdő. Vannak kultúrák pl az Amerikai, ahol az emberek sokkal többet megkövetelnek (cserébe mondjuk nem is akarnak mindent ingyen) és nem ennyire elnézőek a lezser igénytelen hozzáállással szemben.

    Fel kéne fogni, hogy ez egy közösségi játék, ahol egy csapatnak a részévé válsz átmenetileg. Nem kell, hogy ez mindenkinek tetszen, de nem is kötelező játszani és miért kell azon háborogni, ha a játékosok maguk meghúznak egy lélektani igényességi vonalat és azt szeretnék megkövetelni, akár még egy kezdővel szemben is lehet olyan követelmény, ha egyszer már nem tud játszani, mondjuk ne álljon a seggedben, hogy ne tudjál visszatolatni. Okés, ha egyszer megcsinálja, szólnak érte, akkor tudja már a következő alkalommal, hogy ezt nem lehet. Ez számomra még messze nem az intelligencia próbája, ez inkább csak még az idomítás szintje. A macskám is simán megtanulja, hogy nem lop szalámit az asztalról, mert leüvöltöm a fejét és kirakom a hidegre lehülni, ha ilyent csinál és láss csodát nem csinálja.

    Ez az igazi probléma, amit nem akarsz megérteni. Igenis kell legyen egy minőségi elvárás a játékossal szemben, aki veled megy egy csapatban, miért probléma ez? Ha ennek hangot adsz, akkor explicit módon tanítod (most nem használom az idomítás szót, pedig vannak játékosok, akikre szerintem ráférne az is, pl ha az idiótája oldalban lő engem, mint top tank, mert neki lövöldözni támad kedve a kezdőkörben és még ki is gyullad az IS én meg elvesztettem a HP-m 3/4-ét, sok esélye maradt a csapatnak), mert szeretnél nyerni a csapattal, hiszen erről szól főleg ez a -közösségi- játék. Egy csata akkor izgalmas, ha mindenki kiadja magából a maximumot és nem arról szól, hogy az 1 perc alatt elhullott idióták miatt végig megy az idegelés meg körbevesz az ellenség, mert mondjuk a hátamat védő tank full HP-ban úgy gondolja, hogy ő nem várja ki ott, hogy elhullok vagy sem és nem próbál segíteni, mert akkor esetleg ő következik, ha mégsem sikerül, hanem elegánsan ott hagy és az ellenség meg a hátamba kerül (fjord pálya, nagy hegy alul). Mi azzal a baj, hogy ilyenkor szólok, amennyire az idegállapotom engedi normális hangnemben, hogy miért vonult el, miért nem védett hátulról, mert a hellcatot ő mint top tier heavy simán kilőtte volna, de legalább addig feltartja, amig ketten végzünk az addigra már legyengült ellenféllel. Ezen ment el a meccs, figyeltem ugyan a minimapot, de ha kereszttűzbe kerülök, előről és hátulról, arra nincs okosság, csak megpróbálni az egyik oldalt gyorsan kivégezni, ha sikerül nagy szerencsével. Ez egy teljesen konkrét példa a gyávaságra (visszavonult pedig simán legyűrhettük volna ott az ellent) és az idiotizmusra (akkor legalább csak annyira vonuljon vissza, hogy ne engedjen a hátunkba ellen tankot)

  • jano_77

    nagyúr

    válasz Rico33 #6746 üzenetére

    Sajnos a 7végén elmaradtam a fórum követésből, kevés időm volt, azt inkább a játékra fordítottam.
    Most volt időm olvasgatni és látom, hogy mekkora vita alakult ki újfent.
    Én közel sem számítok a pro játékosok közé, csak hobbyból tolom a WoT-ot, de ennek ellenére igyekszem replayeket megnézni azokról a tankokról, amikkel nehezebben boldogulok, vagy megnézni egy weakspot képet az adott tankról, wot wikin vagy fórumon utána olvasni pár dolognak, mert ezzel élvezhetőbbé válhat számomra a JÁTÉK! Mert, hogy nem vagyok mazochista, nem szeretek kikapni, bukni!
    De ettől még nem leszek elvakult idióta game-er, csupán tényleg csak szeretném jobban élvezni a játékot! Ehhez pedig az kell, hogy picit jobb legyek, többet tudjak hozzá tenni a csatákhoz, mert akkor több sikerélményem lesz benne ------> ez okoz örömet ugyanis számomra! Vki azért játszik, hogy kikapjon, veszítsen!?
    Úgy gondolom, hogy nagyon félre érted az itteni hozzászólókat, akik kicsit próbálnak tenni azért, hogy a játékuk élvezhetőbbé váljon! Tényleg bosszantó az, hogy több ezres csatával a háta mögött vannak olyan játékosok, akik azt sem tudják, hogy merre van a tankjuk eleje, nem tudják milyen típusú tankban ülnek (értsd. nem tudják mire való)! Heavy tankkal elmennek spotolni (nem azért mert más nem hajlandó, csak mert agyatlan barom), vagy épp a scout tankok leghátul bujkálnak egy bokorban, vagy mikor olyan platoonok jönnek be a játékba, akik egymást lövöldözik (tegnap is volt részem ebben), mert az mekkora poen, és mikor rájuk szólunk, hogy hagyják abba, akkor basznak rá lövik egymást tovább! Majd mikor próbálok segíteni az egyiknek, mert még nem vettem észre, hogy oda-vissza megy a lövöldözés, mert retardált barmokról van szó -, akkor akinek segítenék, felém fordul és engem lő tovább, na ez kiveri a biztit nálam is......ki is lőttem a fa**ba! Szal szerinted az ilyen tök normális, mert SZÓRAKOZNI jöttek be?!? Kíváncsi lennék, hogy mit szólnál, ha ezek vagy hasonlók veled kerülnének egy csapatba és úgy indulnál neki a csatának, hogy 2-3 tankkal kevesebben vagytok az ilyen agyhalott gyökerek miatt!?!?!? Biztos azt mondanád, hogy nézd már milyen jól szórakoznak a srácok!? :F
    Szal szerintem azért gondold át újra amiket eddig leírtál és értelmezd át ezt a SZÓRAKOZNI dolgot is!

    ON: melyik pálya az az Old Town?!? :F 8.6 teszt szeróról nincs még hír? (nem értem még végig a vissza olvasással :B )

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák