Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Angel1981

    veterán

    válasz ddt500hu #51858 üzenetére

    Akkor vedd úgy, hogy Djuree kolléga kifelejtette, hogy "szerintem", és téma lezárva, mindenki happy! :)

  • Habib[HUN]

    senior tag

    válasz ddt500hu #51858 üzenetére

    A Caernarvon egy érdekes jószág én nagyon szerettem. CW-re azért nem viszik, mert nincs nagy alfa sebzése. Ott ritkán hasznosítják fantasztikus sniper képességeit.
    Én féltem tőle nagyon eleinte, viszont nagyon megszerettem a végére. Az egyedüli hátránya, hogy nincs elrettentő ereje. Tehát bármikor ráveti magát az ellen. Ellenben egy T32 vagy egy IS3 ha odacsap azt megérzi az ellenfél.
    Viszont nagyon jó a torony, lehet vele szépen hull down-ban játszani. Jó a tűzgyorsaság, és pontos a löveg. Igen szép távolságokból lehet relatív biztonságban lőni a gyenge pontokat. Vagy éppen track-en tartani az ellenfél nagyvasát. Nem mondom OP-nak, csak egy szórakoztató jó tanknak.
    Az IS3-nak elismerem erényeit, viszont nem szeretem. Bár ott van a garázsban, még régi százados CW-s időkből. Viszont csak akkor veszem elő, ha nagyon muszáj. Nálam a nyolcas tier legsikeresebb harckocsija a T32 a maga 58% győzelmi arányával. Előbb, utóbb visszaveszem :)

  • dfsz34

    őstag

    válasz ddt500hu #51858 üzenetére

    IS3-nak nagyobb az alfa sebzése, kész. Városi, bujkálós harcban azt kell vinni nem a caernarvon-t. Arról nem is beszélve, hogy melyiknek jobb a páncélja. A caernarvonnal még sidescrap-elni sem lehet biztonságosan mert simán belövik az oldalát a legtöbb szögben, komolyon mondom iszom mindig egy korty sört, ha sikerül vele oldalról pattintani.

    A hull down meg olyan dolog, hogy a t32 jobb ebben, nem véletlen, hogy mines-ra azt visznek.

    Egyébként már a kékek de néha a zöldek is illetve szerencsével bárki simán belövi a caernarvon tornyát, mert a löveg felett gyakran kapok csúszóra találatot vele. Forgatom, próbálom nem felkínálni, de belövik. Pont az előbb himmelsdorfon a vár alatt egyedül védtem a cérnával az utat egy kazal ellenféllel szemben és hull down végülis működött. Az tényleg igaz, hogy ilyen arl, meg tiger 1-2 lőtt össze-vissza lepattanókat, csak he-vel tudtak minimálisat sebezni, de egy kék jp2, három betalált lövéssel kiszedett. Nem számoltam, de 4 vagy 5 lövést adott le, max 6-t, tehát mondjuk minden második betalált és sebzett. Végül is ez nem annyira rossz, de egy t32-t én jobbnak érzek hull down szituációban és az alfája is magasabb, kevesebbszer kell mutatnom a tornyot.

  • Cray Tyler

    senior tag

    válasz ddt500hu #51858 üzenetére

    De az gondolom megvan, hogy amikor a pro playerek csapatban összedolgozva játszanak, az eléggé más stílust is igényelhet egyén szinten, mint amikor furkó jános csipafalváról egyedül megy randomban.
    Mert ebben az esetben a helyzet az lehet, hogy az IS-3 tök fasza, ha vannak értelmes társak, és van csapatmunka. Míg pl. egy T32 az furkó jános kezében is hatékony randomban, ha tudja mi az a hulldown és vigyáz a saját seggére.

    Eléggé okafogyott dolog ez a "legjobb tierakárhányas tank" vita. A többség szerint az a jó tank, ami magányos harcosként randomban is jól játszható (vagyis bolond-biztos). A pro player szerint meg az a jó tank, amiből csapatmunkával több hozható ki, mint randomban (ahol magadra vagy utalva). Erre gondolt a kolléga. Teccikérteni?

Új hozzászólás Aktív témák