Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Swinegod

    őstag

    válasz Black_Sheep #215221 üzenetére

    És kinek a hibája most komolyan ha az elején ő szar helyet választ? Azt meg adom neki, hogy én mocskosul nem számítottam arra, hogy előbb felér az Amx 30 meg Barbeque mint a kocsi, mert az azt jelentené 60-al előbb fent vannak tankok a hegyen mint a kocsi 95-el de hát olyan unbalanaceolt szar hányás map csak nem lehet a játékban ahol az egyik csapatnak 1,5x akkora távolságot kell megtennie ugyan arra a helyre, ugye?. Viszont onnantól ha ezt elkúrtad, és mondja mindenki mit csinálsz, akkor nem az a normális, ha idiótának hívsz te mindenki mást, hanem azt mondod bocsi my bad szar helyre mentem és crippled vagyok a csata maradékjára. És abban is biztos vagyok nem leges leghátulról lövöldözöl kocsival ha 4hp-d is van

    3000 körüli ratingem volt kb 5000 csatával mikor ezeket húztam egyébként, még bia meg 6th sense se volt rajtuk, kivéve a kocsit, mert azt csak gyűlölöm, és amúgy nem használok rá kaját, se fejlesztett modulokat és rendes legénységem sincs benne, de ha megynyugtat a recent statom nekem is világoskék, szóval én is tudom mit csinálok. Kivéve a Ruval, mert arra nem éreztem rá legkisebb mértékben se és utálom mint a szart

    Phoenix1989: Ja, 5 ember, úgy hogy az első meghalt 2mp alatt, én meg 0 camoval és 1000hp-val nem fogok elindulni instant meghalni, a Progettonak kellett volna pusholni, neki még kis páncélja is van, de ugye láttuk nem tette. Végül ezt a Leo lépte meg, köszönet neki, arra vártam, Gondoltam onnan nyertük a hegyet, hogy kinyomtuk őket onnan, hát nem, szerintem mióta újra lett csinálva a hegy én azóta 1x sem nyertem meg és jutottam fel szóval gőzöm sincs hogy működik, de abban biztos vagyok szörnyű az az egész
    Az meg, hogy előbb fent volt a Bourrasque és Amx 30 mint a kocsi aki 95-el megy elmondja milyen jól balanceolt a map

    Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

Új hozzászólás Aktív témák