Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BÁ Nutrition

    addikt

    válasz rlazol #118812 üzenetére

    "ha ennyire kaparnod kell az ezüstöt."
    erre szerintem mar minimum 4x vagy 5x valaszoltam. egyeltalan nem kell kaparni a kreditert jobban mint masnak. ha ellovok 20-22 töltényt es meghalok vagy sokat sebzodtem az kb 10k-ba kerul javitani, feltolteni. ha hasznaltam kisjavitot az plusz 3k. kapok ra mondjuk 20k kreditet marad a fele átlagban gyozelem eseten. es ez fokepp top tierkent. ami max 30%ban fordul elo. ha prémiumként vagyok akkor 50%al tobbet kapok ha jól tudom, szal gyakorlatilag a nettó nyereseg duplazodik a koltsegek utan. igy 100%al kapok tobbet

    osszessegeben nem kell tobbet szenvedni vele, csak igazitani kellett az elvarasokat a realitáshoz. latom pl ennyi ido utan is h mondjuk 3-4es szakaszban valo jatszas soran mar rengeteget lehetne javitani a winrate-en is. de nem biztos h 6 het utan ezzel kell foglalkozni. a premium jarganyokat nezegetem inkabb, ha jól tudom ott is megadja az 50% bonuszt mindenre. IS6ot azert nem valasztom egyenlore mert talan kene egy kicsit tobb tapasztalat, azt mar gyakran felrakhatja tier 10be. ott gondolom nem a kezdok jatszanak foleg..
    egyenlore huzni fogom a legenysegem, h minel tobb skilljuk meglegyen. a tigris amúgy is vagy 1,5 millio kredit, raadasul mire a modulokat megveszem ra az lehet h 2,5m
    eddig legjobban szerintem a Pz-4h hozta a kreditet minimalisba kerul a javitas es a loszer is. es lehet vele lazan keresgetni bukott csatakban is.
    de majd megnezem az orosz agat nemsokara. igaz nem annyira tetszenek per pill inkabb csak magas tierben. persze ez konnyen lehet h változik. koszonom mindenkinek
    [link]
    ez amúgy vmiert nem mutatja pontosan az adatokat, lehet kene ra egy frissites.
    ill marhara gondolkodok rajta h ne rakjam-e vissza a periszkopot a tankra szellozes helyett. a latotav igy 450rol leesett 378ra allo helyzetben.
    anyagi helyzetet is kerdezte valaki, nincs gond vele de latom h siman el lehet verni akar 100k-t is par nap alatt ha valaki belemerul.. úgyhogy egyenlore kivarok mennyire tetszik.
    bar teny h a premium legalabb nem Stock tank, igy nem kapok ilyen uzenetet h die in real life, pl mikor a 400 loeros vkval araszolgattam talan 7-el tudott menni emelkedon :D

    youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Új hozzászólás Aktív témák