Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • feelmt

    tag

    Üdv! lenne egy problémám : a telekomos gyári sagemcom wifi router amióta megvan dobálja a hálozatot ( tehát az eszközön egyszer csak lecsatlakozik, aztán vissza kell rá csatlakozni, vagy ujraindítani ) illetve abban a helységben ahol van 2.4ghz és 5.0 ghz is hozza a 120Mbps-t ( ennyi a netem max sebessége ) de máshol egy közeli szobában ez már jóval gyengébb 50-60Mbps körüli. Ez az egyik gond, hogy milyen routert vegyek ami normális szétszorná a jelet az egész házba. A másik pedig ami miatt még kérdéses az egész, hogy van egy tp-link rw831 routerem-ami másik helyen más szolgáltatóval szépen müködött, de itt hiába mérem közvetlen a mellete a sebességet, nem hozza a 120Mbps-t, ilyenkor ugye a telekomos router lan-1 portjára van kötve dhcp-vel ( bár probáltam statikus címmel is ). Tehát kérdés még hogy ha vennék egy másik routert hogyan értem el hogy rendesen müködjön. Ha valakinek van ötlete köszi! itt egy kép a szobábol a csatornákról ( 2.4 a telekomos mentvárunk - mert ez legalább nem szakadozik :) - a tplink )

    router mellől

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák