Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • karakpecze21

    senior tag

    Sziasztok!

    Kis segítséget, tanácsot szeretnék kérni.Kezdő vagyok a Wifi kiépítésében, csináltam már, csak nem tudom mit lenne érdemes nekem megvenni.
    Elmesélem mi is a nyűgöm:
    Nővéremtől használom az internetet, aki tőlem átelenbe lakik kb.2-3ház távolságra.
    Adva van egy Tp-link wireles router, amin a gyárinál valamennyivel erősebb antenna van, de szerintem nem sokkal.
    Az a helyzet, hogy laptoppal és pc-vel szoktam csatlakozni rá.A helyzet az, hogy néha viszonylag jó a jel 2-3 egység az 5-ből, de van amikor csak 1 egység, akkor viszont használhatatlan az internet.
    Egyrészt szeretnék valami olyan cuccot, amivel jelentősen stabilizálhatnám a jelt 3-ra, esetleg 4-re.
    Másrészt van egy ps3-am amire ugye nem lehet antennát csatlakoztatni és a saját wifi-jével szinte abszolút nem látja jelet.
    Szeretném valahogy úgy megoldani, hogy amit nővéremtől fogok jelet, azt valahogy el tudjam osztani a szobámban.Lehet az wifi jel is, de nekem az is jó, ha a befogott jelet át tudom alakítani vezetékesre, nekem az is tökéletes lenne.

    Tudna nekem valaki ebben segíteni, hogy mit lenne érdemes megvenni, akár használtan is és viszonylag megfizethető áron.
    Ha nektek van ilyesmitek, akkor érdekelne.
    Előre is köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák