Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jazz

    veterán

    Hát, meg van a megváltó, ám még is lehettséges: CdBurnerXP Bár külön ilyen bállítás menü továbbra sincs hogy: File-letárolás kikapcsolása, de nem is kell mivel ez alapból letárolás nélkül On the Fly ír Hálózaton keresztül!

    Szabad hely winchesteren egy fikarcnyit se csökken nincs file letárolás, (bár most felmerült jó lenne egy vinyó akitivitás néző progi, mi hol íródik éppen a lemezre mennyivel....van ilyen?), DVD-re azonnal elkezd írni.
    4.4Gb adatot egy 4x újraírható lemezre (5500Kb/s) lezárással mindennel (stopperrel lemértem mivel progi nem jelzi ki) 17 perc perc alatt ír ki. Bár elméletben ilyen sebességgel max.14 perc alatt végeznie kéne.

    Ugyan ez Nero-val: Nem vártam ki, mert még 33perc után is csak a file letárolást csinálta -hogy ez hogy lehettséges ne kérdezzétek. Lényeg az ideiglenes file (NERCF.tmp) akkor volt 3,7Gb.

    No akkor terjesztem az igét, meg van a progi (másokat is érdekelt ez a dolog).
    Thx brd!

    kraftxld: Rendes Nero, és meghajtó is csatlakoztatva. Nero-t akkor se érdekli. Letárolja a file-t ugyan úgy.

    [ Szerkesztve ]

    free your mind

Új hozzászólás Aktív témák