Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plasticbomb

    őstag

    Hm. Azt hiszem keves a huto feluletem. 2 360*45+1 280*45 van a gepben, s amikor a CPU csak magaban teker, (szepen boostol 4,1re allcore, akkor a 55-60 kozott ingadozik, raeresztem az egeszre a 2 VEGA64et 260W fogyasztassal/ GPU, s csak 5 szalat terhelek be a CPUn, meg akkor is felugral 83 fokra a CPU. Nem tetszik ez nekem. Kellenek azok az 560asok, meg/vagy a dual korbe kotes. (A 83ra az is rasegitett, hogy becsukva hagytam az ablakokat a reggel, 25 fokrol felnyomta a szobva alap homersekletet a gep 29re, szal nem volt huvos sem... Bejottem+ pofanvagott a meleg. XD ) Miutan kinyitottam az ablakokat, akkor sem csokkent erdemben a homerseklet, (a szobae igen, egybol esett 3 fokot), majd leallitottam a gpukat, s feltekertem 100kra a CPU kihasznaltsagot, egybol 60 foknal allt csak, s ahogy lehult a viz, szepen visszabb hult a CPU is 58-ra. Szal ha mennek a GPUk, akkor nyomnak annyi hoenergiat a vizbe, hogy az mar nem tud elegge nagy mennyisegben felvenni a CPUrol, s igy a CPU magasabb hofokra tornazik, ahol aztan csak atverekedi azt az energiat a vizbe, de azert ez nem olyan ertek, amin en latni szeretnem.

    [ Szerkesztve ]

    ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Új hozzászólás Aktív témák