Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheZukker

    tag

    válasz fericske #982 üzenetére

    Köszönöm a válaszod, kezdi eldönteni bennem a kérdést így. :R
    Miért váltottál? Én az általad is használt rendszerbe azért nem kezdek bele, bár nyilván gondolkodtam rajta, mert ha már lóg egy madzag, akkor nem fogok még egy készüléket hordozgatni a telefon mellett, hiába az egyértelmű különbség hangzásban.

    Az APTX nem pont a minőségromlást hivatott megakadályozni? Vagy pont azért természetesebb, mert nem akarja a mágiáit ráerőszakolni a jelre?

    Kipróbálni sajnos nem lesz lehetőségem, messze vagyok Pesttől. :(

    (#983) -NoVa- neked is köszönöm! Maga a környezet nálam nem kérdés ilyen szempontból, viszont nem tervezek Samsungot venni (hacsak a Oneplus nem akarja tönkretenni magát valami újabb hülyeséggel :DDD ). Ha viszont mással nem működik, akkor nem ér semmit számomra a tudása. Ez, valamint az általad is leírt AKG-s világos hangzás miatt kb ki is esett a Buds.

    (#995) Yeffy kommenjére reagálva: megérheti belemenni a riförbisdbe? Mekkora lehet a rizikó (+ a vám) a termék minőségét illetően?

    Edit (esetleg Judit :) ): nyitott vagyok comply tipre, láttam az oldalon, hogy van Tevire való is. A tokban elfér, nem akadályozza a töltést? Valakinek esetleg tapaszalat?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák