Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stellaz

    addikt

    válasz vicze #12137 üzenetére

    Az apt-x és a aac között te hallasz bármi érdemi különbséget egy ilyen minőségű eszköz esetében?
    Az árát pedig a 8490 forint tekintetében neveztem jónak, az eredeti áráról én is leírtam, hogy nem éri meg. Te a 10 dolláros kínaikat is jobbnak tituláltad, ami azért nem ugyanez az állítás.
    Az app támogatás nem hiányzott, minden lényeges funkciója elérhető volt anélkül is.

    A kihangosítás pedig annak kell, aki látja értelmét, mint pl. én, nem annak aki nem. Én kerékpározás közben hallgattam rajta podcastet vagy telefonáltam, de otthon is tök jó volt ilyesmire, jöttem, mentem a konyhában, stb és teljesen szabadon tudtam használni, miközben nem zártam ki magamat semennyire sem a külvilágból. Van egy LG nyakpántos lejátszóm is, az is tudja ezt a funkciót és pont emiatt is vettem meg. Irodában is használható halk zenére, mert egyből a füled alatt szól, alig zavar másokat.Kocsiban is teljesen jó, én nem tudom hova tenni a telefont kihangosítva sem, maximum a kalaptartóra ahonnan kiesik állandóan.
    De attól, hogy te erre nem használtad ne mondjuk már, hogy értelmetlen.
    És igazából almát a körtével teljesen felesleges összehasonlítani.

Új hozzászólás Aktív témák