Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • debianos

    aktív tag

    válasz frovery #6546 üzenetére

    Philips dsx6010 illetve Philips dsr4101/58

    Semmi bajuk, igaz mindkettő volt már cserélve anno végleges meghibásodás címszó alatt. Az egyik kétszer is. Működnek, igaz a Dsr4101-es néha fagy. Az a probléma velük, hogy azon felül , hogy csatornákat lehet váltani, semmit sem tudnak. Még az EPG sem működik. 2015 van, azért ennél többet várnék. Pláne, hogy régi ügyfél vagyok. Soha, semmilyen kedvezményt nem kaptam. Tehát nem csak a készülékkel van a baj, hanem a szolgáltatással is. Önkényesen variálják a csatornákat(a mostanit ne vegyük ide, mert ugye nem ők tehetnek róla). Amikor levették a SportKlubbot, akkor is úgy jelentették be, hogy jó hírük van, két új csatorna kerül be. Valami huszadrangú főzős műsor, meg már nem tudom mi. Tele van szarabbnál szarabb töltelék csatornával a kínálat. Most meg akinek nincs hd csomagja, annak nagyon jó lehet... Tiszta foghíjas lett az első 13 programhely. Valószínűleg veszek saját boxot, de nem a UPC-nél... Amúgy ma voltam a szomszédnál visszarendezni a sorrendet, neki MinDig TV van. Ott továbbra is személyre szabható.

    FOTÓZÁS: bit.ly/2ktz7qx | ANDROID: bit.ly/2kZiobp | SAMSUNG: bit.ly/2k2Hk3U

Új hozzászólás Aktív témák