Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bikmakk

    tag

    Sziasztok!

    Lenne egy problémám, ha valaki tudna rá megoldást, azt nagyon megköszönném :)
    Szóval a házban minden tv illetve tv tuner képén föl-le úszkáló több-kevesebb fehéres csík jelenik meg. Pl:itt és itt

    A kábelezés a következőképpen néz ki:

    A képen jelölt eszközök pedig ezek:
    1. kép, 2. kép, 3. kép, 4. kép, 5. kép, 6. kép (ez nem igazán látszik, írás sincs rajta, de annak idején ezt is a szerelők hozták, talán szűrőnek mondták, de erre már nem emlékszem pontosan)

    Tudom, hogy a kábelezés nem éppen ideális, de fizikai korlátok miatt így volt megvalósítható. A kábeltévések által összerakotthoz képest annyi a különbség, hogy a kábelmodemet és a "mosolygó fejes" tv-t megcseréltem, mert egyébként nem működött az internet, miután a 6. képen levő valamit meghozták.

    A kérdésem az lenne, hogy lehetne-e valahogy javítani a képminőségen vagy sem, egyáltalán a kábelezéssel illetve az elosztókkal van-e a baj, vagy a szolgáltató szolgáltat ilyen képet?

    (Kicsit hosszúra sikerült ez az írás, de én sem szeretem amikor valaki kérdez valamit, de olyan keveset árul el, amiből lehetetlen kitalálni a problémáját. Most én mindent leírtam amit tudok :) )

    Előre is köszi a választ! :R

    ~ ASUS P5N7A-VM ~ Intel Core2Duo E7300 ~ 2x2GB Geil Value DDR2 800Mhz ~ WD Caviar Green 1TB/32MB ~ LG GGC-H20LRB ~ Leadtek WinFast TV2000 XP Expert ~ Thermaltake LanBox Lite ~ Silverstone NightJar 300W Fanless ~

Új hozzászólás Aktív témák