Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolopele

    nagyúr

    válasz Mr K #69047 üzenetére

    Én, aki mindig is oltáspárti voltam, a családban meg ugye van két immunológus is, nyilván beadattam eddig hármat, de soha nem vennék fel többet. Covidos soha nem voltam, hiába voltak körülöttem betegek (nejemről nem is beszélve), de soha nem volt ilyen erős ízületi bajom, ritmuszavarom, szemproblémám, és még sorolhatnám, és ha azt veszem, már az első Moderna után jelentkeztek fura tünetek a mellkasomban meg a szememnél. Ez önmagában persze még nem baj, hiszen dolgozik az oltás, csak azért eltelt már egy kis idő azóta. Nem biztos, hogy mindenkinek be kellett volna magát oltatnia, ez a vírus sem fertőzött meg mindenkit, erősen génfüggő mint bármelyik betegség. Utólag bátyámék is azt mondták, a gének irányában kellett volna elsősorban kutatni, csak arra nem lett volna idő. Nyilván sok embernek segítség volt az oltás, de nem mindenkinek. Azt is be kell látni, hogy a long covidnak kikiáltott tünetek egy része lehet akár az oltások mellékhatása is, bizonyítani semmit nem lehet ezen a téren.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák