Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz #32839680 #51091 üzenetére

    A moderna vakcinájának a kifejlesztése 2nap volt. Kettő. Two. Zwei. Ha ez nem forradalom nem tudom mi az.
    Erős a gyanúm, hogy azért ennyire gyors mert nem hasracsapás szerűen probálkoznak hanem számítógépes szimuláció pár tizre csökkentette a mit próbáljunk ki gyakorlatban számát.
    Erre rájön az, hogy piszok gyorsan fel lehet futtatni a gyártását. Nem mindegy amikor R=6.
    És hosszabb távon ezen még javítani akarnak. És ha jól emlékszem, hosszabb távon az előállítási ár is töredéke lehet. Már aszem első körben is harmad annyiba se kerül egy pfizer mint egy sino. Forradalmi, hogy már első körben 70%al olcsobb?
    és persze nincs benne patogén. Ami konteosoknak fontos lehet. Válaszhat olyat is amiben nincs.

    ""3. világ beli betegségeket gyógyítani."+
    "max rákterápia lesz belőle dollármilliomosknak magáncégeknél."

    wutt/WTF? A legtöbben rák betegségben halnak meg a világon. Ehez képest az ebola kerekítési hiba sincs. A dollármilliomos megint egy nagy wut/wtf. Azoknak a betegségeknek a gyógyítása ennyi ahol párezer beteg van a világon. A rák baromira nem ez.
    Hamár téma jönnek a gyógyszerek covid ellen. Árukról van vmi hír? Csak dollármilliomosok engedhetik majd meg maguknak?

    "A betegségből kigyógyítás sosem volt üzlet."

    Egy pillanatra elgondolkodtam azon, hogy milyen pldakat hozzak. Antiobiotikumot (ami mint tudjuk 3. világbeli betegségeket gyógyít dollármilliomosoknak oh wait) vagy... aztán rájöttem, hogy ez az egész egy hszben pöppet sok és baromira konteós vagy. Ahogy látom nem is alu hanem rendesen fedő acélsipkát használsz. :DD

    @BlackV
    "26 nappal a Janssen oltás után: 13898,8 au/ml"
    Az azért elég masszív.

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák