Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz mpo #50725 üzenetére

    Utólag is, de talán még meg nem késve: BÚÉK mindenkinek!

    Nálunk félős kutya van (egy staffi/labrador keverék), bár már lassan az éltes matróna korba megy át, és talán ennek is tudható be, hogy a régi idők ijesztő pánikjával szemben már csak mérsékelt "haknizást" rendez ilyenkor. (A szórványosan behallatszódó durrogások nem is nagyon izgatták, csak fülelt valamennyit nyugtalanul. Viszont éjfél után 1 és 2 óra között valahol nagyon készültek komolyabb tűzerővel, mert kb. fél órán keresztül megállás nélkül ment a durrogás - na, akkor azért volt fület hátracsapva, kidülledt szemekkel bámulás, le-föl mászkálás stb.)

    A rengeteg nassolás (amit máskor nem igazán szoktam, csak nagyon minimálisan - hát dugig lettem és égett is a gyomrom, pedig utóbbi nagyon ritka nálam), a szokatlanul késői fekvés (kettő után aludtam el) és a kutya/durrogás kombó okozta kissé emelkedett stressz-szint miatt szarabbul is aludtam. Nem minden nap, de azért olykor éjszakára is magamon hagyom az órám, és most majdnem egy laza húszassal magasabb volt az éjjeli pulzusom is, mint szokott lenni. (Remélhetőleg csak a fentiek miatt, és nem Lord Omikron kopogtatott be, előre jelezte a várható érkezését. :DDD )

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

Új hozzászólás Aktív témák